Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ar parādiem labi tiek galā parastie inkasso kantori, e.g., lindorff.lv. Ar izlikšanu.. nu jā.. jumtam jāzvana, savādāk čābīgi.

edit. ahaha, b0r1ng, gribēju šos ielikt bet uz ātru roku neatradu. Valdis ar savu bitaku normāli iekonsultēs :)

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Visbeidzot paprasi 2 draugiem lai sagaiditu irniekus

Tos 2 draugus es meklēju te. Saimniece arī kaut ko samaksās, jāatrod man tikai tādi čaļi, kas ir gatavi pateikt - aļo, pacan, savāc savas mantas un tinies, dzīvoklī iekšā tiksi tikai, lai savāktu mantas.

Link to comment
Share on other sites

Slēdzeņu nomainīšana, kamēr šie prom, vienmēr nostrādā. Ja mēģina durvis plēst - zvans policijai, ka kāds mēģina ielausties tavā īpašumā. easy.

Esošās mantas var pēcāk notirgot/izmest atpakaļ viņiem (atpelnīt īri tā teikt)

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Da kaut Ušakovs, tas neļauj viņam nemaksāt īri un turpināt dzīvot/aizņemt dzīvokli.

Tas arviks izskatās labs variants, man izskatās, ka pirmo reizi redzu tik cietumnieciskas sejas un melnu darbību no pirmā skatiena :D

Aprobežotais cirvis - tie ir mūsdienu biznesmeņi. Dooh ...

Link to comment
Share on other sites

Bled, katru dienu pusdienas laika neiet nets kompim, samainot modemam vadus neiet tapat kompim. Pec darba vienmer aiziet, kas par nahuj? Ka ta var but? Idejas, risinajumi? Tada sajuta ka uz kadu laiku atsledzas kompim tikla karte, bet rada ka signals ir, gaismas mirgo un vina pati pa sevi strada, tikai nav interneta pieejas. Aaaa kaitina bez gala, rakstu no trubas piedodiet man par resnajiem pirkstiem

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...