Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bled, katru dienu pusdienas laika neiet nets kompim, samainot modemam vadus neiet tapat kompim. Pec darba vienmer aiziet, kas par nahuj? Ka ta var but? Idejas, risinajumi? Tada sajuta ka uz kadu laiku atsledzas kompim tikla karte, bet rada ka signals ir, gaismas mirgo un vina pati pa sevi strada, tikai nav interneta pieejas. Aaaa kaitina bez gala, rakstu no trubas piedodiet man par resnajiem pirkstiem

Kas par provaideri?

Link to comment
Share on other sites

piedodiet, rūters.

ir vakars, ir internets - kurš ir tas pideras? provaiders manējais?

1. kads pizdii internetu blokejot citas mac adreses (Teoretiski)

2. Ruterim pizdons.

Tev sanak no optiska modema neiet internets? Vai jau no Wi fi rutera neiet?

Varetu ta but ka kaut kur kaut ko pa dienu atsledz kadu switchu, un viss, chau rasma. Nicht arbeiten.

Link to comment
Share on other sites

okej, uzzīmēšu tev bildi.

ir optiskais modēms no kura iziet divi vadi, viens aiziet uz pirmo stāvu (kur nav datora galā), otrs aiziet uz wifi un pēctam no wifi uz augšu pie manis (iepriekš bija uz augšu pie manis un tad wifi, čakars tāpat mēdza būt). Ja neiet internets optiskajā modēmā parlēdzu 1 portu ar 4, nekas nemainās interneta nav. Ja pieslēdz tikai vienu portu, rādas ka nav aktivitāte (uz modēma nemirgo lampiņas), bet augšā pie tīkla kartes viss deg, rāda ka vads ir pievienots, bet nav interneta accessa. Galvenais, ka pie šī zīmējuma wifi dod internetu, bet LAN1 nedod. Ja problēma būtu ar vadu, tad man rādītos ka nav pievienots kabelis, ne? es kroč vispār nesaprotu, sajūta tā kā viņš mani vienkārši čakarē, un ja nav internets, tad mainot portus un visu slēgājot neko vairāk par wifi nevar dabūt, pa nevienu LAN kanālu neiet internets ne pa tieši no optiskā modēma, ne no wifi LAN`iem. ā, jā - esmu izmēģinājis vairākus vadus, vairākus portus visādās kombinācijās bez rezultātiem.

YOLO

Link to comment
Share on other sites

Es tik gaidu, kad visi mīzalas sāks darīt ko vairāk par pirksta kratīšanu vairāku mēnešu garumā... NATO hujato sēž un čurā uzvalkos. Tāpat ar ASV.

Krievija ir viena sūdaina valsts ar lielu teritoriju, paņem visi un iekaro Krieviju = viens kakains grupējums mazāk, paliks islāmisti un citi nepareizie...

Protams, tiem TVNETIEM un citiem kakainiem ziņu portāliem baigi ticēt nevar, taču vēmiens nāk jau katru nedēļu lasīt, kā kāds izsaka ko nosodošu vai liek kaut ko atsaukt, kad sen jau viss notiek karadarbībā un pilnā sparā... SEN JAU, nevis šodien un vakar.

VIslabākais, ka no Rusijas brauc iekšā bruņutehnika un Krievija to noliedz... Bļac, kā izskatītos, piemēram, ja pa LV pārvietotos vesels bataljons ar armiju un bruņutehniku, bruktu kaimiņvalstī un valdošie teiktu, ka neko par to nezin, pa valsti pārvietojas armija, bet nekas nav saskaņots, tur kkādi svešie ceļo pāri robežai karot nezahuj.

Link to comment
Share on other sites

Es tik gaidu, kad visi mīzalas sāks darīt ko vairāk par pirksta kratīšanu vairāku mēnešu garumā... NATO hujato sēž un čurā uzvalkos. Tāpat ar ASV.

Krievija ir viena sūdaina valsts ar lielu teritoriju, paņem visi un iekaro Krieviju = viens kakains grupējums mazāk, paliks islāmisti un citi nepareizie...

Protams, tiem TVNETIEM un citiem kakainiem ziņu portāliem baigi ticēt nevar, taču vēmiens nāk jau katru nedēļu lasīt, kā kāds izsaka ko nosodošu vai liek kaut ko atsaukt, kad sen jau viss notiek karadarbībā un pilnā sparā... SEN JAU, nevis šodien un vakar.

VIslabākais, ka no Rusijas brauc iekšā bruņutehnika un Krievija to noliedz... Bļac, kā izskatītos, piemēram, ja pa LV pārvietotos vesels bataljons ar armiju un bruņutehniku, bruktu kaimiņvalstī un valdošie teiktu, ka neko par to nezin :D

Nevaru nepiekrist, nesen vēl twītts staigāja riņķi ar tekstu apmēram šādu no kāda parasta iedzīvotāja puses:"Merkele nosoda Putina rīcību Ukrainā. Es arī nosodu, ko tālāk?"

Link to comment
Share on other sites

U scared?

Pa tēmai - Maddn - tur divi porti ir uz TV, divi uz internetu. DAŽREIZ tv porti dod internetu. Skaties un manipulē...

1/4 vienmēr visiem ir bijuši interneta, ne tā?

Pamēģināšu kad pazudīs, bet liekas ka citos nebija vispār nekādas aktivitātes, bet vai tas izskaidrotu periodiskumu? Tieši pusdienas laikā, citos laikos ir internets ;D un ja ierubī pirms pusdienas laika, tad nepazūd - nu nekad nav pazudis, īpaši testējis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

5tā diena bez šmigas :) Wuhuuuu, vēl 23dienas atlikušas izturēt :D bet faQ tik daudz sporta pāraižu, a es ar paniņām un coca colu fanoju līdzi :D Zašebisaks :DD

meh, es no pk fināla neesmu dzēris neko stiprāku par alu. Tā piepisos, ka vairs neprasīsies līdz ziemassvētkiem

Link to comment
Share on other sites

Apgaismojiet zemnieku. Neesmu nekad lietojis interaktīvo TV. Gribu Lattelecom netu (wi-fi) un interaktīvo TV. Tad sanāk ka man būs modems, rūteris un dekoderis? CI modulis nekomponsētu dekoderi?

man pirms nedeljas uzstadija interaktivo ar netu Lattelecom. Rooteris ar modemu vienaa kastiitee, un atsevishkji veel ir dekoders. Divas kastes sanaak

Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt tikai ZIP. failus ar bildēm, jo Imgur & FBI dara visu savos spēkos lai atrastu original source un noslēpti šīs bilde, bet ņemot vērā cik daudz viņas ir izplatījušās, tas nenotiks.

linki ->

http://www.upload.ee/files/4239301/kate_upton_leak_-_Imgur.zip.html

http://www.upload.ee/files/4239299/Leaks_8-31-2014_-_Imgur.zip.html

http://www.upload.ee/files/4239302/Album_kleYb_-_Imgur.zip.html

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...