• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
worm

Tiesību Lietošana Serverī

Recommended Posts

Sakarā ar to, ka ir saradies pārmērīgi liels bars ar tā saucamiem adminiem, nākas pieņemt mērus un sastādīt noteikumus kur un kā var lietot savas tiesības... esošie GIGN memberi var papildināt šo postu ar parējo GIGN memberu piekrišanu, tāpēc būtu vēlams ielūkoties šad tad šajā sadaļā...

Ok, pie lietas:

<!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro--><b>Adminu apņemšanās:</b><!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro--><b>1.</b><!--colorc--></span><!--/colorc--> Es savas tiesības lietošu <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->TIKAI<!--colorc--></span><!--/colorc--> gadījumos:

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.1<!--colorc--></span><!--/colorc--> votekick, voteban, kick, ban - kad kāds pārkāpj spēles normas: flūdo, spamo, lamājas, šauj savējos, sēž spectatoros, dod pirmajaa raundaa kaadam naudu.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.2<!--colorc--></span><!--/colorc--> votemap - kad nākamo/esošo karti liela daļa spēlētaju negrib spēlēt, <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->nevis personīgo interešu pēc<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.3<!--colorc--></span><!--/colorc--> chat komandas - lai paziņotu kādam spēlētājam, ka ir pienācis laiks kustēties un <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->es neatkārtošos ar šīs komandas lietošanu<!--colorc--></span><!--/colorc-->. Sveicināties <u>nevajag</u> ar 'xtsay' komandu. Lietojiet vismaz 'xsay' komandu.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.4<!--colorc--></span><!--/colorc--> slay, slap - tikai lai izkustinātu/sodītu kādu spēlētaju, kas nepilda savu uzdevumu (piem, spēlētājs sēž vairāk kā 20 sekundes vienā vietā un neko jēdzīgu nedara...). <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->Es nelietošu slay, ja vienā komandā ir tikai viens dzīvs spēlētājs, bet otrā komandā ir vairāk kā 4 dzīvi<!--colorc--></span><!--/colorc-->... (šādas situācijas raksturojamas kā "suicide mission", kas diezvai tipiskam geimerim ir pa spēkam, tapēc lai izvairītos no sūdzībām ar saturu "<i>blje viens admins mani noslejoja jo es negāju atmīnēt bumbu, lai gan man nebija defuse un pretinieku komandā bija dzīvi X terori</i>" nelietojiet slay komandu)

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.5<!--colorc--></span><!--/colorc--> rr - <b>tikai</b> gadījumos, kad pēc automātiskā restarta komandas joprojām vēl ir pustukšas un nākamā raunda beigās tās beidzot ir piepildījušās (to ir iespējams noteikti pēc spectatoru daudzuma serverī)

<!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro--><b>2.</b><!--colorc--></span><!--/colorc--> Es savas tiesības <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->nelietošu<!--colorc--></span><!--/colorc-->, ja:

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.1<!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro--><b>serverī spēlē kāds no GIGN memberiem</b><!--colorc--></span><!--/colorc--> (<i>šajā gadījumā ieteicams vispirms paziņot GIGN memberim ko tu vēlies iesākt</i>)

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.2<!--colorc--></span><!--/colorc--> nav iemesla, lai tās lietotu

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3<!--colorc--></span><!--/colorc--> kaads kretīns kauko 'plzo' lai izdara (<i>izkiko to, viņš ir čīteris, viņš mani nošāva, viņš lamājas utt.</i>) Pats esi admins, pašam smadzenes galvā. (protams spēlētaaju sūdzības <b>nedrīkst</b> ignorēt)

<!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro--><b>3.</b><!--colorc--></span><!--/colorc--> Pāris lietas ko vajadzētu ņemt vērā

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->3.1<!--colorc--></span><!--/colorc--> Ja serverī spēlē kāds no GIGN memberiem un sākoties jaunai kartei netiek uztaisīts restarts, tad tam ir savs iemesls un nevienam no spēlējošajiem adminiem <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->NAV<!--colorc--></span><!--/colorc--> jātaisa šis nevajadzīgais restarts

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->3.2<!--colorc--></span><!--/colorc--> Ja serverī spēlē kāds no GIGN memberiem, tas nenozīmē, ka visu laiku ir jāuzmācās ar "pzl nomaini karti, pzl izkiko to, pzl restartu" (<i>šis punkts patiesībā attiecas uz visiem</i>)

Tā kā šis topiks ir izveidots pirms nu jau gandrīz 4 gadiem, daudzas lietas ir novecojušas, tāpēc izdomāju šo postu atsvaidzināt!

Servera ruļļi:

<!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro--><b>1. Vispārējie noteikumi</b><!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> GIGN serveros aizliegts lietot jebkāda veida palīgprogrammas, čītus, skriptus, kas var ietekmēt spēlētprasmi, monitoringu.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.2.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Serveros aizliegts lamāties un lietot citus rupjus vārdus.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.3.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Aizliegts lietot rasistiskus un nacionālo naidu kurinošus izteicienus un saukļus.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.4.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Ja serverī spēlē kāds no adminiem, tas nenozīmē, ka visu laiku ir jāuzmācās ar "pzl nomaini karti, pzl izkiko to, pzl restartu"

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.5.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Neadminiem aizliegts sēdēt spektatoros.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->1.5.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Tiem pīpētājiem - nospiediet select team, izvēlieties komandu, bet neizvēlieties skinu - tupēsiet komandā kā DEAD, un viss būs ok.

<!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro--><b>2. Adminu noteikumi</b><!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Adminu komandas lietojamas tikai un vienīgi ievērojot servera noteikumus.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.2.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Komandas aizliegts izmantot savtīgos nolūkos.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Komandas izmanto:

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> x_votekick - kad kāds pārkāpj spēles normas: flūdo, spamo, lamājas, šauj savējos, sēž spectatoros.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.2.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xb - kad kāds pārkāpj punktu 1.1., flūdo, spamo, lamājas, šauj savējos, sēž spectatoros.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.3.<!--colorc--></span><!--/colorc--> x_votemap - kad nākamo/esošo karti liela daļa spēlētaju negrib spēlēt, nevis personīgo interešu pēc.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.4.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xchat komandas

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.4.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> lai paziņotu kādam spēlētājam, ka ir pienācis laiks kustēties un es neatkārtošos ar šīs komandas lietošanu.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.4.2.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Sveicināties nevajag ar 'xtsay' komandu. Lietojiet vismaz 'xsay' komandu.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.4.3.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xchat - saziņai ar citiem adminiem.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.5.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xslay, xslap, xrock

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.5.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> tikai lai izkustinātu/sodītu kādu spēlētaju, kas nepilda savu uzdevumu (piem, spēlētājs sēž vairāk kā 20 sekundes vienā vietā un neko jēdzīgu nedara...).

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.5.2.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Nelietot xslay, ja vienā komandā ir tikai viens dzīvs spēlētājs, bet otrā komandā ir vairāk kā 4 dzīvi... (šādas situācijas raksturojamas kā "suicide mission", kas diezvai tipiskam geimerim ir pa spēkam, tapēc lai izvairītos no sūdzībām ar saturu "blje viens admins mani noslejoja jo es negāju atmīnēt bumbu, lai gan man nebija defuse un pretinieku komandā bija dzīvi X terori" nelietojiet slay komandu).

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.5.3.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xslaytm lietot tikai uz <b>savu</b> komandu un tikai tad, ja komanda nedarbojās aktīvi, lai izpildītu misiju.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.6.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xrr

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.6.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> tikai gadījumos, kad pēc automātiskā restarta komandas joprojām vēl ir pustukšas un nākamā raunda beigās tās beidzot ir piepildījušās (to ir iespējams noteikti pēc spectatoru daudzuma serverī).

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.6.2.<!--colorc--></span><!--/colorc--> svc_bad gadījumā.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.7.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xm

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.7.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> lietot tikai tad, ja serverī ir mazāk par 8 spēlētājiem.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.7.2.<!--colorc--></span><!--/colorc--> svc_bad gadījumā.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.7.3.<!--colorc--></span><!--/colorc--> var lietot neveiksmīgas votes gadījumā, ja pietrūkusi viena balss kartes nomaiņai.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.8.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xg un xllama lietot spēlētāju apklusināšanai un spama piebremzēšanai.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.9.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xnick lietot, lai izkikotu frīfragus.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.3.10.<!--colorc--></span><!--/colorc--> xscr lietot katru reizi, kad kāds spēlētājs liekas aizdomīgs.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.4.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Adminam kategoriski aizliegts komandas ar negatīvu efektu (xb, xslap, xslay u.c.) lietot uz citiem adminiem.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.5.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Tiesības nelietot:

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.5.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> ja serverī spēlēkāds no GIGN memberiem (šajā gadījumā ieteicams vispirms paziņot GIGN memberim ko tu vēlies iesākt).

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.5.2.<!--colorc--></span><!--/colorc--> nav iemesla, lai tās lietotu.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.5.3.<!--colorc--></span><!--/colorc--> kāds kretīns kauko 'plzo' lai izdara (izkiko to, viņš ir čīteris, viņš mani nošāva, viņš lamājas utt.) Pats esi admins, pašam smadzenes galvā. (protams spēlētaaju sūdzības nedrīkst ignorēt)

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.6.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Tiesības nav privilēģijas, tās ir pienākums.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->2.7.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Kategoriski aizliegts dalīties ar kādu draugu/paziņu/etc ar savu pieeju admin accountam. Ja tiek konstatēts, ka admin akkauntu izmanto vairāk kā viens cilvēks, tiesības var tikt noņemtas bez brīdinājuma.

<!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro--><b>3. Sodi</b><!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->3.1.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Par 1. punktā uzskaitīto noteikumu pārkāpšanu spēlētājam var tikt liegta iespēja spēlēt GIGN serveros (BAN) uz laiku vai patstāvīgi.

<!--coloro:#008000--><span style="color:#008000"><!--/coloro-->3.2.<!--colorc--></span><!--/colorc--> Par 2. punktā uzskaitīto noteikumu pārkāpšanu adminam var tikt noņemtas tiesības.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No savas puses veelos paediteet worma poustu (ak jaa, to es jau tagad izdariiju smile.gif ) un veel piebilst ka iespeejams acis uzmest arii shim gabalam ko es kaadu laicinju apakalj sarakstiiju...

ak veel viena lieta...

Tiem piipeetaajiem - nospiediet select team, izveelaties komandu, bet neizveelaties skinu - tupeesiet komandaa kaa DEAD, un viss buus ok.

ak jaa, protams slay lietojiet arii freefragiem, ja kex brutaali nekur nekustaas. Ja vinsh to dara ilgaaku laiku tad kick. Pats vainiigs ka nav izlasiijis augstaakesosho quoteeto tekstu un aizgaajis piipeet taapat...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest hippijsss

ok . bet ja pasu adminu nu piem mani apsaukaa nu ko tad lai es daru ja es esmu admins ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un ko ta man dariit kad es piipeeju vai aatri paeedu pa 7 min man gaidiit spectatoros vai buut mirusam ???

Esi miris.. (ieej komandaa, bet neizveelies skinu) wink.gifzinu , ka anfisa jau paraadija, bet nekas smile.gif

Spectatoros vispaar labaak neseedi.. jo tikliidz tu ~4 raundus atrodies spektatoros adminiem uzreiz ir tiesiibas tevi izmest..

Un Anfisa^ bez nekaadiem Ak. - Z@RS normaals keks cool2.gif

peace.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminu apņemšanās:

1. Es savas tiesības lietošu TIKAI gadījumos:

2. Es savas tiesības nelietošu, ja:

2.1 serverī spēlē kāds no GIGN memberiem (šajā gadījumā ieteicams vispirms paziņot GIGN memberim ko tu vēlies iesākt)

Vai shie adminu apnjemshanaas pienaakumi attiecas arii uz GIGN memberiem?

Ja, jaa tad shis 2.1 punkts nav lieks, es ceru unsure.gif

Edited by Sarge

Share this post


Link to post
Share on other sites

vot taa prosta dazhiem cilveekiem sanaaca "vaardu apmainja" par ko kick tipa ka naudu nevar paarsuutiit pirmajaa raundaa, un ka noteikumos tas nav raxtiits, nu bet tagad vismaz wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viss jau buutu ok, man tikai par >

1.4 ... (piem, spēlētājs sēž vairāk kā 20 sekundes vienā vietā un neko jēdzīgu nedara...). Es nelietošu slay, ja vienā komandā ir tikai viens dzīvs spēlētājs, bet otrā komandā ir vairāk kā 4 dzīvi...
ir iebildums.

... 90-120 sekundes var seedeet un, klausoties apkaart notiekosho, "neko jeedziigu nedariit",

tad peedeejaa 1min (vai 10 sekundees) aizwalkot liidz bombsite un uzlikt C4...

Un par to "suecide mission" - neviens nav vainiigs, ka kaads aiz savas muljkjiibas (gudriibas/tizluma/viltiibas) palicis dziivs vien pret visu pretinieku komandu un tagad "driikst" sleepties (seedeet), bet visi paareejie truli blenzt ekraanaa kameer beidzas roundtime.

Man domaat, ka neatkariigi vai tu paliec 1 pret 4 vai ar 1 HP, ir uzdevums, kas jaapilda. Protams, reizeem ir taktiski apsveerumi "izdziivot", lai naakamajaa vinneetu, bet tikai reizeem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... 90-120 sekundes var seedeet un, klausoties apkaart notiekosho, "neko jeedziigu nedariit",

tad peedeejaa 1min (vai 10 sekundees) aizwalkot liidz bombsite un uzlikt C4...

Taa nekad nav noticis. Speele ir paaraak aatra. Turklaat ir atshkjiriiba vai kex klausaas un gaida kad tuuliit raadiisies pretinieks vai truli seezh kaktaa...

Un par to "suecide mission" - neviens nav vainiigs, ka kaads aiz savas muljkjiibas (gudriibas/tizluma/viltiibas) palicis dziivs vien pret visu pretinieku komandu un tagad "driikst" sleepties (seedeet), bet visi paareejie truli blenzt ekraanaa kameer beidzas roundtime.

a ko dariisi ja visi boti komandaa un baraa kautkur aizrasho bezjeegaa un atspraagst...

Share this post


Link to post
Share on other sites

macho - normaali speletaji pubaa LJOOOOTI biezhi pagaida kaadu minuuti, lai apshauj annoying botus un tad iet pret palikushajiem (parasti ari labajiem speletajiem). pats esmu simtiem reizhu tuseejis apkaart pa centru un tad, kad atlikusi minuute vai pusotra savaacis c4 un gajis plantot. njem veeraa ka tas lielaakoties izdodas, jo biezhi CT ir ieradums kaa velakais minuutee un 45 sek rushot, lai panjemtu no muguras vai hvz ko vel izdaritu.

cita lieta ir, kad vecim nav c4 un vinsh kaa viens no pedejiem tup kautkur un netaisaas nekur iet, tados gadijumos jau ir veerts slapot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normāli spēlētāji reāli frago un pirmajā minūtē pēc 10 pretinieku nošaušanas jau ir miruši smile.gif (joks)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ko dariisi ja visi boti komandaa un baraa kautkur aizrasho bezjeegaa un atspraagst...

Shaadaas situaacijaas es mirstu pirmais tongue.gif RUSH, un nevis gaidu, kad pretineiku komanda kaa skudras no visaam puseem uzskries man virsuu un nomiidiis...

Kaut gan situaacijas meedz buut ljoti dazhaadas, un tiesiibas ir jaalieto ar praatu, cik nu kuram tas ir dots.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gaF =]]] za eto tebe to4no ne svetit polu4itj prava =]

P.S. oni ne dibili...prosto mozhet na4inaju6ie gejmeri wink.gif i ne znajut 4to voob6e nado stavitj ili minirovatj bombu sad.gif vsjo prihodit so vremenem confused.gif

Edited by pokor

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDD nevisiem pietiek pacietiibas gaidiit 2 minuutes , lai tikai vareetu saakt shaut !

Man piemeeram taadi gadiijumi gadaas ljoti reti un tad arii parasti tikai tad ja ir pilniigais eco bez eagle ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vispaar tas punkts par sveicinaashos visiem iet gar ausi : EDD , krish , nOnE ( visi vinji sveicinaas ar vsay vai xsay nezinu ar kuru , enivei )

par to naudu arii , admins redz ka iedod naudu , taapat nekiko ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

fragmachine, neteelo lolu, tobiš neizrādi tik ļoti, ka esi lols. es vienmeer, iznjemot naktiis, kad iet funmapes, sveicinos ar parasto say. un ar krishu paaris reizes esmu sveicinajies ar xsay, kas ir pilnigi nekaitigs. man imponeja pedeja reize, kad tu man par to baigi aizradiji speles laikaa happy.gif es laikam tevi nogagoju peec tam vai arii nollamoju thumbsup.gif

un par to naudu. piemeram, es, atziishos, tieshaam nekikoju par naudas doshanu pirmajaa raundaa. es par to banoju uz paaris minuuteem;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this