Jump to content
GIGN Forum

Counter-strike 1.6 Video Pamācība.


Guest spirgala
 Share

Recommended Posts

Guest spirgala

Atļauja no autora kopēšanai ir!

Augstas kvalitātes video pamācībā uzraxtīšu visu nepieciešamo, lai iegūtu šādu kvalitāti - Lejuplādēt paraugu

Sāksim ar to, ka demo ir jābūt sarakstītiem jau, jo būs jāuzstāda faili pa virsu oriģinālajam cs, kas padarīs cs praktiski nespēlējamu.

Demo

1) Ja paši rakstam demo, tad atveram konsoli(console) un ierakstam iekšā record "nosaukums"(bez pēdiņām)

2) Ja demo ņemts no hltv, tad tas ir jāievieto cstrike direktorijā (standarts - C:\Program Files\Valve\cstrike)

Ievads

Lejuplādēt un uzstādīt šādus failus :

1) No HLTV - Lejuplādēt

2) No amx - Lejuplādēt

3) High Quality Textures - Lejuplādēt

Ja kaut kādas neskaidrības, tur ir rakstīts, kas jādara

1. solis

1. Atveram cs (video uzstādījumi manā gadījumā - 800x600, 32bit)

2. Atveram konsoli (~)

3. Ja nav izdarīts, tad r_detailtextures 1

4. bind "f3" "startmovie 1 90" un bind "f4" "endmovie" - ar šīm pogām notiksies visa darbība

5. Rakstam viewdemo sampls.dem (demo nosaukums, protams, ir jūsu demo nosaukums)

6. Pagaidam pāris minūtes kamēr ielādējas demo (atkarīgs no PC jaudas)

7. Atrodam savu labo momentu un laicīgi nospiežam F3, lai sāktu rakstīties .bmp faili. Kad moments beidzas, tad spiežam F4.

Piezīmes : 1 .bmp faila izmērs būs aptuveni 1.3-1.4 mb, tādēļ zināmu vietu uz cietā diska vajadzēs. Ieteicams lietot zaļu, auto-size( vai large) mērķi, lai tas būtu pamanāms.

2. solis

Lejuplādējam programmu Videomach 2.72 - Lejuplādēt

Var lietot arī jaunākas versijas, bet pats izmantoju šo

1. Ieinstalējam programmu.

2. Atveram programmu.

user posted image

3. Atveram failus -> Open sequence starting with this image (ja izvēlēsieties 1 .bmp failu) Nebūtu ieteicams vērt vairāk par 1500 .bpm failiem, jo tad var vēlāk nevērties vaļā Vegas'ā.

user posted image

4. Spiežam save (zilo disketīti) un savadam tā pat, kā attēlā

user posted image

user posted image

5.Kad tas izdarīts spiežam "Start procesing" (zilo pogu blakus disketītei)

6. Jūsu norādītajā mapītē ir izveidots .avi fails.

3. solis

Sony Vegas 7.0 (var izmantot arī 5.0 vai 6.0 versiju)

Lejuplādēt

1. Atveram programmu un ievietojam mūsu .avi failu (manā gadījuma Movie)

user posted image

2. Uzspiežam uz peles labās pogas un izvēlamies "Properties". Izdaram kā rakstīts bildē (tas nepieciešams, lai būtu dabīgais ātrums filmiņai)

user posted image

3. Tad ar peli no labās malas pavelkam, lai filmiņa būtu vienā exemplārā, jo rate palielināšanas dēļ, viņa ir it kā palielinājusies, kas redzams ar bedrītēm.

user posted image

4. Tad vajag renderēt, padarīt filmiņu daudz reizes mazāku un skatāmu. File -> Render as

Ievadam nosaukumu un tad spiežam - Custom

user posted image

5. Kad custom ir uzspiests, savadam visu, kā parādīts bildē

user posted image

6. Izvēlamies nākamo sadaļu

user posted image

Tas arī viss ko vajadzēja mainīt. Varam saglabāt Template, ierakstot nosaukumu, lai vēlāk viss notiek daudz ātrāk. Spiežam ok, un save.

Globāli tas arī viss. Vajag atcerēties, ka vienreiz renderēts klipiņš, otrreiz renderējot zaudē nedaudz kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Kkas nav kā vajag. Es ar videomach salīmēju bildes kopā, bet tas video ir lēns. Vēl tur bija teikts, kkas par bilžu daudzumu. Es sapratu pareizi, ka nedrīkst būt vairāk par 1500 bildēm? Man tur bija 4k bilžu.

Link to comment
Share on other sites

Nu man personīgi ir tā, ka tur notiek gļuki, bet varbūt tāpēc, ka hdd nav vietas or something! Nu es nezinu, tava problēma varētu būt kaut kas ar frame rates - jābūt 30... Tu no hltv griez? tajā vietā nav slowmo?

Link to comment
Share on other sites

Visu 10x pārbaudīju vēl, vai man ir tā pat, kā pamācībā. Visu esmu salicis tā pat. Slowmotion tur arī nav.

EDIT: blin es protams uz priekšu neko nepalasu un tad brīnos, kāpēc ne tā. ātrumu normālu dabūšu ar vegasu.

EDIT2: Bļa forši. Mūvija sākumā ir kkāds faking krāsains, sadalīts ekrāns, bet beigas norautas. Tizlais videomach.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Kāpēc nekur pamācībās nav stāstīts par to kas jāraksta iekš CS? piem. noņemt radaru, noņemt chatu. etc?

vnk esmu laikam pārrāk gluks lai pats saprastu =/ :blelohs:

EDIT: AAA... FAK... Atradu... (tur pat vien bija :D ) LOL :superlol::lalala:

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Kāpēc visu pa taisno nelikt Sony Vegas (montāžās iespējas kā ne kā tur ir labākas) un renderēt uz .avi uncompressed, pēc tam sakompresēt izmantojot kādu MPEG-4/H.264 kompresoru? 1 minūte svērs pāris MB un kvalitāte būs daudz, daudz labāka.. Pārsvarā to izmanto visi "populārie" youtuberi.

http://www.h264encoder.com/

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...