Jump to content
GIGN Forum

Movie


rusty
 Share

Recommended Posts

pats sākums. ja neesi galīgs āmurs, tad pēctam, kad būsi šo izveidojis pārejo pats varēsi dabūt gatavu.

Nepieciešamās programas ir : VideoMach un Sony Vegas (5 vai 6 versiju) - uz viņu links nav, bet dc++ vai revconnect atrast būs viegli.

Sākam.

1. ieejam cs'a un izsaucam konsuli. rakstam :

bind (kadapoga) "startmovie movie- 90"; bind (citapoga) "endmovie"

viewdemo tavsdemo.dem

hud_saytext;hideradar;net_graph 0

atrodam momentu, kurš vaidzīgs

spiezham '(kada poga)'

kad vaidzīgais moments ir gramām spiežamt - 'citapoga'

cs mapē atradīsiet kaudzi ar ***.bmp failiem. tos failus sametam visus vienā mapē.

___________________________________________________

2. ieejam VideoMach

spiežam open.

atrodam savu mapi ar .bmp failiem.

uzspiežam uz pirmā .bmp faila un atveram to.

pēctam ejam seivot:

izvēlamies - video only, format - avi, un norādam kur tiks saglabāts.

pārslēdzmies uz opciju video ( taipašā logā būs rakstīts) un pie codec norādam Uncompressed.

saglabājam.

P.S fails visticamāk aizņems mežonīgi daudz - atkarīgs cik garš bij fagments.

___________________________________________________

3. veram vaļa Sony vegas un rakstam sekojošo :

spiezham 'Alt+Enter'

Width: 800

Height: 600

Frame rate: 30

Field order: None

Pixel aspect ratio: 1

Full-resolution rendering quality: Best

Motion blur type: Gausian

Deinterlace method: None

Start all new projects with these settings: atķeksējiet

tālāk 'Ok'

ienesam savu failu uz laika joslas - vienalga ar open vai vnk uzklikšķinam un turot aizvelkam. tāpat varam darīt ar dziesmu kuru esam cītīgi piemeklējuši.

spiezam labo peles pogu un proporties - nomainam playback rate uz 3.

parādīsies 3 ''iegriezumi'' laika joslā. atrodam movie galu un saīsinam to velkot aiz tā gala līdz Pirmajam iegiezumam. rezūltatā būs normāla ātruma movie.

Lai panāktu foršākas krāsas ejam uz leju un spiežam Video FX. Ķip pietiek tikai ar Brightness and Contrast. izvēlamies jebkuru ''actiņu'' un velkam uz klipa. parādīsies jauns logs - to aizvelkam kreisajā [usē, lai redzam ko daram. čakarējam stabiņus kā vēlamies.

Tālāk čapojam uz color balance un izvēlamies savai mapei piemērotāko krāsu ( pastiprinās/pavājinās) daram atkal to pašu ko ar Brightness... un esam sajūsmā par interesantos četstūri kastes malā!

man pātīk vel tāda lietiņa kā color cruves. to palaižot mums parādīsiestāda slīpa balta diognāle ar 2 punktiem. velkot augšējo uz kreiso pusi attēls kļūs forši gaišāks. velkot otru uz labo attēls kļūs tumšāks. šos apvienojot var baigi smuku krāsu gammu dabūt.

Visbeidzot da slowmotion

vienkārši labā poga uz gabala ko vēlamies palēlināt/paātrināt, tālāk envelope. parādīsies zaļa svivītra kuru bīdot uz augšu paātrinās, bet uz leju palēninās. ar labo taustiņi var pievienot punktus, lai noteiktu vietu palēlinātu. bet atkarībā no tā vai paatrinam vai palēlinam japieregulē gabala garums - garāku vai īsaku pavelc aiz malas, jo var gadīties, ka sāksies iet no jauna vai beigas notrūks.

P.S ja vēlies sākumā pievieno kautkādu tekstu, tad pie Insert atradīsi to, ko sirds kāro.

P.P.S pamācība līdzinās krX pamācībām, jo es mācijos no viņa pamacībām.

<span style='color:red'>EDIT BY samuray: Visas nepieciešamās moviemaking programmas var dabūt šeit!</span>

edit bay HoLLow^LiFe, samuray, tajā tavā saitā nevienu failu nevar nokačāt!

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Wtf? Kas tas tev par slowmotion? Vismaz es zinu citu veidu. Uzspiežam uz vajadzīgā kadra labo peles pogu, Insert/Remove Envelope -> Velocity un ja būsi pietiekoši gudrs tālāk pats sapratīsi kā tā lieta darās.

nevienā vieta netiku minējis, ka tas ir vienīgais variants.

Link to comment
Share on other sites

Man ar. biggrin.gif Būs mans 1st movie. smile.gif es jau līdz 1min.  40sec. ticis. biggrin.gif

IIsteniibaa nav jau nemaz tik gara, bet ir OK.Ja gribi redzeet garu muuviju,tad paskaties Own-Age Tur ir muuviji gandriiz visaam populaaraakajaam speelee piem. CS, CoD, Quake u.c

Edited by TopFun
Link to comment
Share on other sites

Es kkur uzrakstīju ka es movie esmu pabeidzis?

IIsteniibaa posta doma bija paraadiit ka pastaav taada adrese no kusar var kjerties idejas video taisiisanaa un protams apskatities citu taisiitus video.

PS: Labu veiksmi muuvija taisiishanaa thumbsup.gif un thx par reaalajaam pamaaciibaam visiem kuri ziedoja laiku taas rakstot.

Edited by TopFun
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

man ir prob ar bmp filiem kad es atrodu momentu taisu bmp giles kad pec laika otru mementu taisu ! tad cstrike visas bildes aizstaj ta otra fraga bildes

piem 5 bilde sno pirm fraga 10 no otra fraga cstrike ir 15 bildes no kurma visas ir pirma fraga plz help

HELP!

<c> rusty pff...uztaisi primo momentu. saliec visas bildes mapē. pēctam taisi otro momentu.

pfff...neto pogu uzspiedu XD.gif

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

ne es uzliku bmp vienam un tad ieliku mape kad taisju nak man numurs otrajam biaj 1 un nevaru viena mape ar vienadu nsoaukumu ielikt

rakstua r kludam jo jasteidzas

OMFG. tak katram momentam sava mape. pēctam katru mapi atsevišķi met video mačā. beigās katru iegūto avi failu met iekšā vegas un liec kopā.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...