Jump to content
GIGN Forum

Hlds Exploit Fix


Recommended Posts

Es sapratu, kur ir vaina tam VALVE validation rejected, tas fix laikam konfliktē ar manu server.cfg jo kā uzmetu savu server.cfg sāk mest to VALVE...

Kļūda bija stulba, jo nebiju pamanījis, ka server.cfg atradās rindiņa sv_lan 1, tā ka tiem kam arī met ārā VALVE validation rejected, pārbaudiet savu server.cfg.

P.S. Fix iet arī bez tiem abiem core.dll un steam.dll

Edited by t2x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kadiem mulkjiem jabut lai sito patchu nemacetu uzlikt?  blink.gif

Uzlieciet v29 patch un to dll failu un viss ies.

+ uzlieciet sv_downloadurl lai jus neizskatitos pec kautkadam tejkannam...  smiliez.de_2125.gif

Kads varbut te arii updeito HLDS? Protams, ka es...

Par

sv_downloadurl

piekriitu, to jebkursh muusdieniigs CS serveru iipashnieks lieto :S

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ir tik paris problemas, ka daudziem, vai pat ne visiem ir open source, un cik palasiiju rin un citus forumus, tad vinji ir viegli editejami, un nekadi fixi nelidz, jo esot 100 veidu ka uzkarinat serveri, netikai ar (..) ja nav slinkums tad tie kas ir parliecinat iedodat IP caur PM (pameginashu, vai var nokarinat vai nee) pasham servaks nav uz ka testet, bet gribetos izmeginat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es sito lietoju agraak viss bija oki doki, taghad es noformateeju pc man serveri pie favoritiem nevar pievienot, kapee taa?

Edit: prikols taads ka daziem pievienojas daziem nee! kapeec taa?? kas pa gluku jobcik?!

Edited by breiny
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

man arii tas pats Valve authanfithatoin un nekaadi neiet :( varbuut probleema ir servera direktorijai? servers itkaa ir C:\Program Files (x86)\Valve direktorijaa... (kautgan serveri liku arii C:\Program Files\Valve direktorijaa...

Servers vismaz reizi dienaa uzkaraas ne no shaa ne no taa izmetot lodzinju don't send. botu serverii nav, visus amx modus arii meeginaaju njemt nost un tad noleemu pameeginaat nomainiit swds.dll bet vinjsh neiet :(

Edited by plnk
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...