Jump to content
GIGN Forum

Pasākumu Ideja/s


Guest enjoy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vai varbūt tev turnav kulītes  smile.gif  Tad tavs līdzvērtīgais pretinieks būs big_shit

ali domā ko runā, paņemšu līdzi īstās lodes priekš tevis tongue.gif

īstenībā tas būs diez gan stulbi, ja big_shit piedalīsies, kurš gan normāls vecis ies šaut meitenei?

Link to comment
Share on other sites

Ok.. si topika points bija tusinja Idejas, tapec piedavaju ideju - striptiz dejotaja un dance un konkrets kalbasniks!

Vai ari brauksana ar laivam un makskeresana!

-

kas attiecas uz paintball... nu nezinu, kadi jums bija laukumi un speles, bet kad mes spelejam, tad sava no vienas vietas - prosta pavelc ara pistoli un sac pilit pretinieku aizsega virziena. Ka tu doma, cik lodes sekunde ta izpilas un cik ilgi var mocit ar vienu pilnu kasti (140 bumbas). Mes ilgak par 10 min neturejam.

protams, ja spele ir - ejat meza (300 ha) un pec tam cerat, ka atradisiet viens otru, tad protams, ka lodes iet lenam!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ok.. si topika points bija tusinja Idejas, tapec piedavaju ideju - striptiz dejotaja un dance un konkrets kalbasniks!

Vai ari brauksana ar laivam un makskeresana!

-

kas attiecas uz paintball... nu nezinu, kadi jums bija laukumi un speles, bet kad mes spelejam, tad sava no vienas vietas - prosta pavelc ara pistoli un sac pilit pretinieku aizsega virziena. Ka tu doma, cik lodes sekunde ta izpilas un cik ilgi var mocit ar vienu pilnu kasti (140 bumbas). Mes ilgak par 10 min neturejam.

protams, ja spele ir - ejat meza (300 ha) un pec tam cerat, ka atradisiet viens otru, tad protams, ka lodes iet lenam!

Beefs

nevajag šaut garām, tad ar lodēm viss būs kārtībā

Link to comment
Share on other sites

ali domā ko runā, paņemšu līdzi īstās lodes priekš tevis tongue.gif

īstenībā tas būs diez gan stulbi, ja big_shit piedalīsies, kurš gan normāls vecis ies šaut meitenei?

Ar tiem kombinezoniem un ķiverēm īpaši nepateiksi, kura ir big_shit wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ja vien ņemsiet, tad arī esmu braucējs smile.gif

p.s. ex-klasesbiedram pie pašām mājām arī ir Peinbola laukums. tur laikam bija 7 Ls pa ieroci, 100 bumbām & kombinzonu un ķiveri. nākamās 100 bumbas 3 Ls. vienīgi nezinu, kā tur ir ar tām kartēm. laikam bēdīgi confused.gif krch noskaidrošu kas un kā.

p.s.s. tas atrodas Salaspilī, so nebūs lielas problēmas ar nokļūšanu

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Nu par to es runaaju esu bijis kur ir sakrautas no suudiem kaudzes kkad trase(no gruveshiem) vai ari speciali no deliishiem maajinas uztaisiitas forti kkadas sieninjas un taadas daudz utt vislabakais ir tur pie apvadcelja. Tur ir arii pirtinja maajinja utt.....

Link to comment
Share on other sites

Esmu speleejis netalu no Ulbrokas peintbola laukumaa, cik zinu tur tiek piedavataas viss lielakaas iespepeejas ir daudz un dazhaadi laukumi, respektiivi, deatmatch, capture the flag, notureet fortrest(ahuuna labs) utt. Gabals arii nav neekaads lielais :0

Ta kaa pagaidaam neviens neko nopietnu nav akceptejis piedavaaju sho variantu

PifPaf

Man jau taa vieta patika smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
Esmu speleejis netalu no Ulbrokas peintbola laukumaa, cik zinu tur tiek piedavataas viss lielakaas iespepeejas ir daudz un dazhaadi laukumi, respektiivi, deatmatch, capture the flag, notureet fortrest(ahuuna labs) utt. Gabals arii nav neekaads lielais :0

Ta kaa pagaidaam neviens neko nopietnu nav akceptejis piedavaaju sho variantu

PifPaf

Man jau taa vieta patika smile.gif

piekrītu variantam par pifpafu, izklausās labi un man super-dūper veicās viņu flash spēlītē ^^ tā noteikti ir ZĪME.

big_shit ir pārāk smukiņa lai viņai šautu macho. Netēlo macho.

Link to comment
Share on other sites

Paintball + GIGN Community + EMO = ain't gonna work bitches.

Es atsakos. Neredzu jēgu tikt nošaudītam gan no pretinieku, gan no sava tīma ( nav r0flīgi ), it sevišķi ja man vel tīmā gadās Sherijs ( es vel izvizināšanu gaidu, btw ) un fleša. dry.gif

tbh, man baigi gribētos aizbraukt uz Peintbolu, tākā ja kaut ko labu izdomāsiet, esmu iekšā. ( protams ja datums būs labs )

edit:

neuztraucies, viņš vienīgais tāds mīkstais. Es būšu tavs varonis un pa tevi veselu aptveri izbliezīšu smile.gif Tas nekas ja būsi manā komandā. Es esmu ļoti nediskrimējoša persona smile.gif

laugh.giflaugh.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
Paintball + GIGN Community + EMO = ain't gonna work bitches.

Es atsakos. Neredzu jēgu tikt nošaudītam gan no pretinieku, gan no sava tīma ( nav r0flīgi ), it sevišķi ja man vel tīmā gadās Sherijs ( es vel izvizināšanu gaidu, btw ) un fleša. dry.gif

tbh, man baigi gribētos aizbraukt uz Peintbolu, tākā ja kaut ko labu izdomāsiet, esmu iekšā. ( protams ja datums būs labs )

edit:

neuztraucies, viņš vienīgais tāds mīkstais. Es būšu tavs varonis un pa tevi veselu aptveri izbliezīšu smile.gif Tas nekas ja būsi manā komandā. Es esmu ļoti nediskrimējoša persona smile.gif

laugh.giflaugh.gif

tu ir emo?

Link to comment
Share on other sites

tbh, man baigi gribētos aizbraukt uz Peintbolu, tākā ja kaut ko labu izdomāsiet, esmu iekšā. ( protams ja datums būs labs )

Es varēšu šaut pa īstu emo!!! *lej prieka asaras*

Laikam jau tagad kādas 1000 bumbas būs jānopērk evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

big_shit ir pārāk smukiņa lai viņai šautu macho. Netēlo macho.

Nediskriminācija nāk pirmajā vietā. Laikam saistībā ar šo peintball šitu būs jānotur viedo vīru apspriede (VVA) un tad nonāksim pie kopsaucēja.

kRi - visi nē. Es domāju, ja tu paņemtu savus 20 draugus tad tas nebūtu ok. Ja atbrauktu tu viens, tad es domāju ļaunākais ko kāds tev izdarīs = nošaudīs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...