Jump to content
GIGN Forum

Pasākumu Ideja/s


Guest enjoy
 Share

Recommended Posts

Nu ja VVA esat tomer nonakusi pie kopsauceja paintballs, tad iesaku raut jaunu topiku un sakt naudas vaksanu, jo bez 20 - 30 keksiem funa nebus.

Tad, kad nauda savakta, tad ari vienojaties precizi par datumu (tiem, kurus datums neapmierina - naudu atdod).

Nu - ja plano tada tipa tusinu, tad isteniba varetu sakt ar salaspili un kadam 4-6h peintboolla (~20Ls izmaksas) un talak jau atkal kopistiski barina jautra ar vilcienu (ka vecajos laikos un tas ietilpst programma) braukt (dzerot protams) talak uz lielvardes vai plavinu vai hvz kadu tur pusi un vel patuset pie kada ezera vai daugavas kada smirdiga kempinga un padzert un nu... usual stuff!

Beefijs

p.s. nu letais pasakums gan tas laikam nebus

p.s.s. drikstes ari ierasties tikai uz otro dalu (tipa vienojas par vilciena laiku)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jūs apstiprināsiet domu rīkot paintball kaujas, tad es ar prieku pieteiktos, ja vien nebūs jums kaut kādi ierobežojumi. Un naudu protams vienmēr jāņem vairāk nekā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja VVA esat tomer nonakusi pie kopsauceja paintballs, tad iesaku raut jaunu topiku un sakt naudas vaksanu, jo bez 20 - 30 keksiem funa nebus.

Tad, kad nauda savakta, tad ari vienojaties precizi par datumu (tiem, kurus datums neapmierina - naudu atdod).

Pag kāpēc naudu vākt? Vienkārši, noskaidrosim cik cilvēki brauks un rezervēsim vietu attiecīgi.

Link to comment
Share on other sites

Pag kāpēc naudu vākt? Vienkārši, noskaidrosim cik cilvēki brauks un rezervēsim vietu attiecīgi.

Tapec, ka ja tu uztaisisi topiku - balsojat vai rakstat, kas brauc, tad sarakstis visi pec kartas, bet kad bus jabrauc, tad visiem pec kartas nebus nauda, ko izteret uz pasakumu, savukart, ja tu cilvekeim dosi 1-2 menesi laika grabinat naudu, tad liela sanse, ka vini ari sagrabinas.

nu.. es ta domaju. labi tas nostradaja ar 15 decembra tusu!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Paskaties pāri lapas atpakaļ, es jau viņu ieteicu. Pats esmu tur bijis un atzīstu, ka ir diezgan ok. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka tur ir ļoti šaura vieta kur pārģērbties - knapi 5 cilvēki var ielīst.

kuram no mums tu baidies paradit savu pipeliiti un bruno dupsa cauruminu? wink.gif

Beef

Link to comment
Share on other sites

kuram no mums tu baidies paradit savu pipeliiti un bruno dupsa cauruminu? wink.gif

Beef

LOL'D IRL. smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Tikai viens jautājums - cik tas APMĒRAM varētu izmaksāt vienai personai ? Es domāju gan ceļš, gan pats paintball etc ..

Link to comment
Share on other sites

man vēl ne reizi nav sanācis šis prieks, tāpēc noteikti piedalos.

es tā ātri "ar acīm pārskrēju" visiem postiem, bet vienalga ņepoņa - tas būs 1 dienas pasākums vai tomēr arī nakts tiek iekļauta programmā?

Link to comment
Share on other sites

man vēl ne reizi nav sanācis šis prieks, tāpēc noteikti piedalos.

es tā ātri "ar acīm pārskrēju" visiem postiem, bet vienalga ņepoņa - tas būs 1 dienas pasākums vai tomēr arī nakts tiek iekļauta programmā?

1 dienas pasakums, precizaak paaris h pasakums smile.gif

Link to comment
Share on other sites

n00bi, es nesaprotu, kaa var buut, ka praktiski nevienam nav normalas painta pieredzes??? labakaja gadijuma cilveki vienu reizi ir bijushi, pilniigi jaacitee cilveeks: "UTAS IR PSC!!!" kas attiecas uz mani, tad es gan netieku finanshu deelj, bet GL, jums arii nebus interesanti, ja tur buus kaads PRO, kas vislaik ownos juusu n00bz0riigaas pakaljas smile.gif

aa un starp citu tiem, kas te runaaja par zilumiem (es saprotu, ka jums, modeleem, tas ir ljoti svariigi) un tiem kakjiishiem (lasi: pussijiem), kas piemineeja brunjas: es no savaam ~10 reizeem, ko esmu paintu spelejis, NEKAD neesmu dabujis sitienu, no kura vispar butu zilums, vai ko es justu ilgak par 5min, ieskaitot tos, kur attalums <3m.

*Dj_Erix - es saku, ka gandrīz nevienam nav pieredzes. forši protams, ka ir tādi kā tu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

n00bi, es nesaprotu, kaa var buut, ka praktiski nevienam nav normalas painta pieredzes

Es īsti nesapratu, ko tu ar šo frāzi domāji, bet man ir diezgan liela pieredze, jo var teikt, ka mēs paši taisam.

Diemžēl piedāvāt vēl neko nevaru, jo neesam uztaisījuši laukumus, tapēc ļaunais ēriks klusē.

Vienīgais ko es nesaprotu kapēc visi liek tik lielas cenas, pie mums reāli pa 30Ls no cilvēka var bumboties visu dienu un vēl pa nakti....

Link to comment
Share on other sites

NEKAD neesmu dabujis sitienu, no kura vispar butu zilums, vai ko es justu ilgak par 5min, ieskaitot tos, kur attalums <3m

Nu tad, kad es vienīgo reizi spēlēju peintbolu, tad mani sašāva vairāki čaļi, bet 2 zilumi palika tikai no viena, kuram, kā izrādījās, bija iedots stiprāks ierocis. Nu tie zilumi bija kādu pusotru nedēļu. Ok, no tādiem standarta ieročiem, ar kādiem mēs tur spēlējām, tur pohuj, skrien pa laukuma vidu, lai pa tevi ber, tu tikai jūti, ka trāpa un viss, bet viņam bija kaut kāds imba un diezgan forši pirmajā brīdī sāpēja, kad starp ribām dabūju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es no savaam ~10 reizeem, ko esmu paintu spelejis, NEKAD neesmu dabujis sitienu, no kura vispar butu zilums, vai ko es justu ilgak par 5min, ieskaitot tos, kur attalums <3m.

Tad kad tev kāds pastāstīs kāda ir atšķirība starp peintbola ieroci un bumbiņpistoli, tad parunāsim wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas protams ir atkarīgs arī no tā KUR tev trāpa. Man parasti tie zilumi paliek, ja trāpa pa mīkstajām vietām, piemēram ciska. Tur man 2 nedēļas palika vēl tāds smuks pleķis. Protams ja tev trāpa no 20 m attāluma, tu tikai jūti kā tā krāsas bumbiņa pašķīst pret tevi un tu kā nožēlojams nūģis ar paceltu ieroci aizvelcies uz bāzi..

Link to comment
Share on other sites

hmm... Tas jau ir atkariigs nevis no pistoles bet kaads tur gaazes baloninsh ir saakuma normali saap ka jaieblaujas uz beigam ka vajag mainiit tas bumbas pret tevi lec un pat nesapliist un lido neviss taisni bet ar taadu loku pa gaisu. Ja tur saka ka nevar no 5 m shaut tad man ieshava pa galvu kur nebija maska no 1 m vo tas bija kkas ....

Link to comment
Share on other sites

Izlasiju visu shito penteri!variantu daudz,bet vienotiibas nekadas! unsure.gif

Nav jau kas to visu savieno, man arii galigi nav laika nemties ar veel vienu pasakumu sad.gif

Tapeec, vajadzetu kadam uznemties to visu lietu bidiishanu thumbsup.gif Vai arii kartejo reizi idejas....idejas...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...