Jump to content
GIGN Forum

Muzika


cntrL
 Share

Kaadu muzikas stilu jus klausaaties ?  

79 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ehhhh....

Hip hop music, also known as rap music, is a style of music which came into existence in the United States during the mid-1970s, and became a large part of modern pop culture during the 1980s. It consists of two main components: rapping (MCing) and DJing (production and scratching). Along with hip hop dance (notably breakdancing) and urban inspired art, or notably graffiti, these compose the four elements of hip hop, a cultural movement that was initiated by inner-city youth, mostly African Americans and Latinos[1][2] in New York City, in the early 1970s.

<c> wikipedia

Dļa osoba ... RAP equals HIP-HOP

A pats klausos visu pēc kārtas.

Link to comment
Share on other sites

Ehhhh....

Hip hop music, also known as rap music, is a style of music which came into existence in the United States during the mid-1970s, and became a large part of modern pop culture during the 1980s. It consists of two main components: rapping (MCing) and DJing (production and scratching). Along with hip hop dance (notably breakdancing) and urban inspired art, or notably graffiti, these compose the four elements of hip hop, a cultural movement that was initiated by inner-city youth, mostly African Americans and Latinos[1][2] in New York City, in the early 1970s.

<c> wikipedia

Dļa osoba ... RAP equals HIP-HOP

A pats klausos visu pēc kārtas.

vispaar jau nee!

reps ir izteikshanaas veids! liidziigi, kaa rokaa dzied, vai arii death metalaa ruuc, taapat repaa skaita riimes

hip-hops ir muuzikas zhanrs, kuraa ir kaut kaads raksturigs ritms, skaneejums un veel nezin kas (neesmu paarliecinaats, kas tieshi tur ir tas raksturiigais un kas nav)

taatad hip-hops un reps biezhi iet roku rokaa, bet tas nav obligaati

ja nu juus man neticiet, padomaajiet par taadu lietu kaa repmetaals, kuraa tiek repots, bet no hip-hopa tur taalu

p.s. tikko atcereejos, ka avrila savaa jaunaakajaa dziesmaa arii izdvesh kaut ko repveidiigu laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Ikdienaa paarsvaraa klausos hip-hopu un repu, bet nava iebildumu ne pret kaadu cita stila muuziku, jo uzturos dazhaadaas sabiedriibas, kur cilveeki klausaas dazhaadu muuziku, dazhreiz pat ir patiikami paklausiities cita stila muuzika, jo apniik pastaviigi viens un tas pats.

Piekriitu Dr. Pain postam par to, ka hip-hops un rap nava viens un tas pats, taapat pievienojoties Dr. Pain posta mineetajam teemai par repmetaalu, gribeetu piebilst, ka nesen uzraavos uz vienu grupu - Street Corner Poets, kuras peedejais albums nezin kaapec tika ielikta pie hip-hopa grupas, k-gan es tur saskatiiju vairaak no roka/metaala.

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau Hip Hop ir lielais jēdziens, rap, RnB, mc, skretčingi, breaki u.c figņas ir kā apakšpunkti Hip Hopam. Lūk tā smile.gif A es pats klausos visus tos krutākos, kā saka zaban.gif ja brtinija spīrsa pašlaik būtu topā, es arī viņu klausītos. Tagad es ritīīīgi iefanoju par 50cent, BOW-WOW + par pārējiem krutajiem . TOMĒR, tā kā esmu savas zemītes- LATVIJAS patriots, man visvisvisvairāk piesit visas vecās lauku ziņģes, ko visi po pjanom šļupst, un tās dziesmiņas, kuras vecas bābas repo ārā.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu ... vote ira ok .. kaut daudzas reizes vinja ir bijusi pofig..

laikam ja lox vislabaak no visiem vardiem izskataas....

psc vnature kkadi devbiili ..

ai vse eju maciities.....

Link to comment
Share on other sites

p.s. tikko atcereejos, ka avrila savaa jaunaakajaa dziesmaa arii izdvesh kaut ko repveidiigu laugh.gif

Diez ko viņa izdvestu ja viņu tā kārtīgi izdupsētu? naughty.gif

(lol nevarēju noturēties un neuzrakstīt šito smile.gif )

šitādas mūzikas aptaujas sux, jo 1kārt mūzikas žanru ir daudz vairāk un reti kurš cilvēks klausās tikai vienu no viņiem.

man teiksim pēdējā laikā iepatikās grupa Daath, kas spēlē technical death metal. Inčīgi happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Jap, tizli uzdot tādus jautājumus, ja nav visi stili :/

Nu no tā kas ir, tas ir no metāla paveidiem vienīgais ko klausos ir Moonspell, gothic/doom metal. Biju uz konci, 3 dienas neko nedzirdēju ;DD

hehe, viņi Blood Tells nospēlēja? Šovasar Wackenā viņus dzirdēšu, tur cerams nospēlēs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...