Jump to content
GIGN Forum

Radara Detektors


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nū, to es vairāk par šo frāzi teicu. cool2.gif (smailijs AR saulesbrillēm)

nu tas bija izpuskoti. nu tacu masina nav pimpis jalurina - es gribeju teikt - ka vari pasiekaloties pa garam ejoshu ciksu. Ko tad tu darisi? metisies no masinas lauka sasteregumu stunda un skriesi shai pakal? pagriezisi skala muziku, lai pieverstu se vuzmanibu (aka izskatitos pec lielaka dauna visa masinu rinda).

varbut uzpipinat, lai cika uztaisa mazinu purkskiti no bailem un ienist tevi lidz muza galam? :/ smile.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ai, alvi, jokus nesaproti happy.gif

Saprotu jau saprotu, tikai nemāku uzrakstīt atbildi tā, lai radītu iespaidu, ka esmu sapratis. smile.gif

Beef, kā tu sievai skaties acīs, kad atraujies no datora, tikko sarakstījis mazajiem wannabe mazerfakeriem savas perversības? gigi.gif

Link to comment
Share on other sites

prieksh sporta, lol.

tas, ka ir cilveeki, kas staipa savu mazinjo ar taadaam braukaajot pa ielu ir jau cita runa, nemaz nerunaajot par stiepeejiem.

ja tik loti ir jaasteidzas, nu tak izbrauc 30min aatraak, nevis esi potenciaals slepkava.. nevienam jau nekrata, ka tu ar savu sporta vaagji stiep un iestiep stabaa - dabiigaa atlase, taa teikt, bet zheel jau ir tos, kas meedz nokljuut taa staba vietaa..

un mashiinai 300km/h spidometraa ir nejau tapeec, lai ar 300lm/h brauktu, tas naak kopaa ar jaudu, kas mashiinai ir, lai vareetu normaali uzsaakt, manerveet utt., nevis bubinaat leenaam..

Un jaa rallisti brauc pa trasi, un VELREIZ atkartoju doma vinji ripinaas pa pilseetu smiliez.de_2551.gif Kaa jums nedalec, patiik ripinaties ripinaties, bet teikshu taa kaa man kretineee shitie svetdienas brauceji, kuri tiesibas ieguvushi nahaljavu, kretinee vnk vinji ir bistamaaki neka tie kas maak braukt un normali velk.... ( saku velreiz nevis visi krani kuri nopeerk krutu mashinu un doma, kad var tagad spiest, bet gan cilveki kuri to tiehsaam maak dariit)

Un bijaach tavs teksts par to, kad taads mashinas ir trasei vispar mani no kreesla nometa biggrin.gif Kaatad ar audi q7 500 hp dizeli, bentely continental, porsche cayenna un taa taalaak, vinji trasei domati tjipa smiliez.de_2469.gif Nu maybe maybe 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Un jaa rallisti brauc pa trasi, un VELREIZ atkartoju doma vinji ripinaas pa pilseetu smiliez.de_2551.gif Kaa jums nedalec, patiik ripinaties ripinaties, bet teikshu taa kaa man kretineee shitie svetdienas brauceji, kuri tiesibas ieguvushi nahaljavu, kretinee vnk vinji ir bistamaaki neka tie kas maak braukt un normali velk.... ( saku velreiz nevis visi krani kuri nopeerk krutu mashinu un doma, kad var tagad spiest, bet gan cilveki kuri to tiehsaam maak dariit)

Un bijaach tavs teksts par to, kad taads mashinas ir trasei vispar mani no kreesla nometa biggrin.gif Kaatad ar audi q7 500 hp dizeli, bentely continental, porsche cayenna un taa taalaak, vinji trasei domati tjipa smiliez.de_2469.gif Nu maybe maybe 4.gif

bencik - man comi ralija brauc vairaki. (nu 2vi vai 3). Tikai viens no viniem ta bisku agresivaks ir uz celja. Nu ok - ziema vini vienu otru likumu panem skersam, bet tas ir drosas vietas nevis pilseta. karoce - dzeki brauc loti nosverti, bet pa brivdienam moci ralija ka psihie. Prosta ralijs viniem ir ka atputa.

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā gribētu paķert no tevīm, tikai nesen viens paziņa teica, ka tagad menti jau ir tik skilloti, ka var noteikt vai tev mašīnā ir radara detektors vai nav. Tas teikums no viņa puses man tā liek krietni padomāt vai ņemt vai neņemt. Beef a uz kuru brīdi tu viņus pasūtīsi?

As far as I know, tad Latvijā mentiem radaru detektoru detektori nav. Nu kaut kas tak pāris lapas iepriekš uzrakstīja, ka tikai Igaunijā ir tuvākā vieta, kur menti ar tādiem ir aprīkoti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...