Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

minOrity ir cilveeks!

bet runa neiet par vinju! bish reeka rauj par tevi, saki ko gribi! tavs rakstiishanas stils vnk mani nobeidz un domaaju, ka neesmu vieniigais! hmm vai man tikai izskataas vai tavs blats ir pierimis? smiliez.de_2125.gif

pee. es.

nesapotu taas stulbaas runas par kautkaadu naavi vai kaaju salaushanu! saaakuma idejas man tieshaam fascineeja(piemeeram, ideja par sievieshu dreebiishu uzvilshanu un palaishanu riigas centraa)! ble nahuj vinjsh lielaakiem buutu jaasit? baigaa jeega! labaak taadu pazoru vinjam uztaisiit uzreiz cita djeela! smile.gif

nee vislabaak man patiik ienaa kautkaads endijs...(kr4 ar to futbolista avataru, sry slinkums skatiities to vinja niku) un saak kaut ko ljechiit par mordas izsishanu! psc taadi cilveeki reaali domaaju,k avinjsh ir veel diezgan jauns un stulbs(nesaku, ka es esmu vecs un gudrs, bet domaaju saprataat) vai arii prosta poozeris spriezhot peec vinja topiciem! bish offtops, bet akm negadaas!

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lol visi shitie emo pravieshi baigi meegina vest pie praata nabaga pasaules nesaprasto hollowu smile.gif dzeks tagad baigi izsuudzees greekus, visiem paveestiis, ka dziive smird un ka vinsh vispaar ir nelaimiigaakais cilveeks pasaulee, bet tas jau vinam neliedz debiili piedirst forumu, jo redziet vinam tak ir attaisnojums - vinu nesaprot shii pasaule...

zabejtji uz shito, ja taa driikst izteikties "unikaalo eksemplaaru" un bljadj beidzat kraat postus, juusu penji no taa nepaliks lielaaki smile.gif

Link to comment
Share on other sites

klau hollow tev gadien nav menkas, jo maini savus uzskatus katru milu bridi.

p.s. tas ka tu esi nebeidzma mazgadiga stulbene ir tapat skaidrs. tac nevajag telot vel apvainotu.

Link to comment
Share on other sites

lol visi shitie emo pravieshi baigi meegina vest pie praata nabaga pasaules nesaprasto hollowu smile.gif dzeks tagad baigi izsuudzees greekus, visiem paveestiis, ka dziive smird un ka vinsh vispaar ir nelaimiigaakais cilveeks pasaulee, bet tas jau vinam neliedz debiili piedirst forumu, jo redziet vinam tak ir attaisnojums - vinu nesaprot shii pasaule...

zabejtji uz shito, ja taa driikst izteikties "unikaalo eksemplaaru" un bljadj beidzat kraat postus, juusu penji no taa nepaliks lielaaki smile.gif

kape tev atkal jaalamajas?

bez saviem milajiem lamu vardiem nevari je?

Link to comment
Share on other sites

me either

Link to comment
Share on other sites

moz man to pidinju vienk izbanot uz kadu pusgadu lai nebutu jalasa vina verbala caureja?

pec rules nedrikst lamaties, par maniem lamuvardiem man jav 10x tikaa noblokets uz paris dienam, a kape neviens no tiem neder uz administratoriem, moderatoriem, un citiem? kaa vienmer atkal mani atstumj ;( unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

pec rules nedrikst lamaties, par maniem lamuvardiem man jav 10x tikaa noblokets uz paris dienam, a kape neviens no tiem neder uz administratoriem, moderatoriem, un citiem? kaa vienmer atkal mani atstumj ;(  unsure.gif

Tu dauni kurā vietā viņš lamājās?

Pirms tam bija dievs dirsa visiem virsu bet tagad nevar nevienu lamuvārdu pateikt sīkais ***** ....

Kad citi sāka kko darīt bail palika ko? Vairāk nesi tik kruts kā biji hmm cik pamperus jau šodien piečurāji?

Edited by HmBg^
Link to comment
Share on other sites

1) pastastisu, kas ir jadara ar emo. nu - ne ar emo, bet ar depresivajiem cilvekiem. Atbilde vienakarsa - izvairieties no viniem! Ja jums ir darugs vai draudzene un vinam ir depresija - izvairieties! Neinteresejaties! Ignorejat! Tie cilveki ir serga, kas spej tikai samaitat citu cilveku dzives! Es zinaju vienu tadu meiteni un vina sapisa man attiecibas ar modeli un lielu dzives posmu! Ja hollow ir depresivais emo vevu griezejs - nejemat to pie sirds. ignorejat vinu! domajat, ka vins ir plastmasas gabals. Godigi saku! Sadi cilveki spej tikai izsukt no labiem un jautriem civekiem dzives prieku un enegjiju! vinji ir serga un vinjus vajag atstumt, jo ta jums bus labak! Vinus nav iespejams izlabot un tiesi tapec vini ir jaatstumj! saku no 3 gadu pieredzes!

2) ja nu tu tomer nesi tads emo, par kadu izliecies, tad ludzu (hollow) noverte no malas visu, ko tu esi uzrakstijis. Pec tam noverte citos cilvekos raditas emocijas un to, kada ir vinu attieksme. Ar bravuribu nekur ineta nevar tikt. Tikai ar atvainosanos. Nevienam nepatik spregataji. Ari itka labie dzeki, kas sini foruma smagi dirs uz hollowu rada par sevi sliktu iespaidu! Hollows vel ir jauns un dumjsh! Es gribetu, lai vins iemacas no si foruma uzvesties!

- es domaju, ka nakotnes atiecibu standartu veidos sada veida inet komunas un mums butu jamaca vienam otram tas labakais, nevis naids pret mikstajiem un vinu pazemosana! Busim draudzigi, liksim hollowam atvainoties un izdarit kaut ko labu, lai visi varetu ar vinu lepoties ka ar spozu jaunekli, nevis pazemosim vinu un tad reksim par vinu ka suni.

Vai jus saprotat, uz ko es temeju?! Mes tagad veidojam nakotnes sabiedribu! Veidosim to labaku! Es nepiedotu hollowam! Es no vina gaidu konkretu ricibu! Ricibu bez iedomibas un ricibu, kuras pamata ir piekapiba.

Ludzu izlasas so postu un padomajat par to!

beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
moz man to pidinju vienk izbanot uz kadu pusgadu lai nebutu jalasa vina verbala caureja?

+1.

Ban un miers. Un protams, vajag atrast viņu un paņemt pie dziesmas. Kaut vai sencītim pateikt ko mūsu mazais draudziņš dara un tad normāls vecis savam sīkajam ne tikai noslēgtu netu, bet arī sagādatu reālu kāvienu.

Link to comment
Share on other sites

2) ja nu tu tomer nesi tads emo, par kadu izliecies, tad ludzu (hollow) noverte no malas visu, ko tu esi uzrakstijis. Pec tam noverte citos cilvekos raditas emocijas un to, kada ir vinu attieksme. Ar bravuribu nekur ineta nevar tikt. Tikai ar atvainosanos. Nevienam nepatik spregataji. Ari itka labie dzeki, kas sini foruma smagi dirs uz hollowu rada par sevi sliktu iespaidu! Hollows vel ir jauns un dumjsh! Es gribetu, lai vins iemacas no si foruma uzvesties!

Tu mēģini ar hollowu runāt kā ar pieaugušu cilvēku. A tu domā, ka viņš saprot, ko tu tur esi uzrakstījis? NE SŪDA viņš nesaprot. Apskaties uz viņa tekstiem, bļaģ, es 11 gados nebiju tik stulbs.

Un vispār - nākotnes sabiedrība, pff, stulbums cilvēkos ir jāiznīdē (kaut vai jāizdauza, ja savādāk nevar), nevis stulbie cilvēki jāintegrē normālā sabiedrībā.

P.S. Atradu hollowa forumā:

Our members have made a total of 20 posts

We have 1 registered members

The newest member is hollow

Pats ar sevi sarakstās smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

eu, lol. moš visi tagad jutīsim līdzi hallowam? no sākuma viņš te apliek visus no galvas līdz kājām un tagad te tēlo nabaga apvainoto, ka visi viņu nodirš. bļeģ, zb viņš. moš vnk banu un viss? no atvainošanās nebūs nekādas jēgas. daunis bija, ir un paliks.

bīfij, tādas lietas tu vari stāstīt cilvēkiem, kuriem ir kaut nelielas domāšanas pazīmes tb ne hallowam.

un, jā, EMO IR SĒRGA!!

p.s. arī ar dauzīšanu ir grūti (drizāk nereāli) dabūt stulbumu ārā no cilvēkiem. tur imo vienīgi varētu palīdzēt viņu, kā sugas, iznīcināšana.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

eu, lol. moš visi tagad jutīsim līdzi hallowam? no sākuma viņš te apliek visus no galvas līdz kājām un tagad te tēlo nabaga apvainoto, ka visi viņu nodirš. bļeģ, zb viņš. moš vnk banu un viss? no atvainošanās nebūs nekādas jēgas. daunis bija, ir un paliks.

bīfij, tādas lietas tu vari stāstīt cilvēkiem, kuriem ir kaut nelielas domāšanas pazīmes.

un, jā, EMO IR SĒRGA!!

ko tu tur par beff kavtko saki...

"""""""""""""""zini ko... man liekas, ka flashback pareizi rakstija. Es atlausos tevi galigi apdrist - tas tomer ir privati un nav tik aizvanojosi...

tu esi mulkis. tu esi iedomigs. tu doma, ka esi savadaks, ka citi, bet ta nav. tu esi jauns un dumjs! tadu ir kaudzem! tu doma, ka tu kaut ko zini par dzivi, bet tu zini loti maz. un es to saku tapec, ka es domaju tapat ka tu tava vecuma.

BEt kapec tu esi stulbaks par mani ir tapec, ka tu nemacies! Tev pieaugusi un gudri cilveki saka, ka ir pareizak dairt, lai tevi cienitu, bet tu uzraksti kaut ko stulbu.

zini.. turpini ta un nebrinies, ja tev tiesam sanakt nakt ar kajam no carnikavas. Tu jau esi gudrais! tu jau esi savadaks! tev jau ir taisniba! tu jau zini, ka jaruna ar citiem, kad japiekapjasl

gribesu reedzet, cik liels dirsa nelidejs tu jutisies, kad tava skola salimes visu sito tavu sudu uz lapelem sapirntetu. Zini ka tu jutisies - ta, ka gribesi normirt un neradities tur vairak nekad, jo tevi interese tikai tavu draugu atziniba.""""""""""""""""

tas ko bef pa mani doma... taks vari nedirst CASH

EDIT: da lab es 4ista aizmirsisu pa sito saitu savadak 4ista zb paliek, vieniigais ko te visi maak nodirst,apdirst un pardirst :@

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

tas ko bef pa mani doma... taks vari nedirst CASH

EDIT: da lab es 4ista aizmirsisu pa sito saitu savadak 4ista zb paliek, vieniigais ko te visi maak nodirst,apdirst un pardirst :@

tu vēl pasaki, ka ņemsi bīfa ieteikumu vērā? tjipa pēc viņa tekstiem tu mainīsies?

par tavu edit: pats tu sāki no sākuma visus nodirst topikā par "nepatieso" banu, tā ka nevajag cilāt to tēmu thumbsup.gif (<3 th1s sm1ley)

p.s. nafig ne1 nevar normāli uzrakstīt manu niku? viens raksta ar caps lock, otrs ar lielo sākuma burtu utt. vnk "cash^" un viss dry.gif

edit: ja nav svarīgi, tad turpmāk tevi saukšu par swallow

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

p.s. nafig ne1 nevar normāli uzrakstīt manu niku? viens raksta ar caps lock, otrs ar lielo sākuma burtu utt. vnk "cash^" un viss dry.gif

tape kad nav svargii

Link to comment
Share on other sites

lawl, shitas viss jau kluust par kkaadu absurdu, kkas liidziigs kaa tajos topikos, kur kaads tiem piekerts chiitojam, saakumaa dzekinsh tiek nereaali samaisiits kopaa ar suudiem, veelaak tiek piepostotas 25 lapas ar viedokljiem un beigaas paraadaas Pravietis (shinii gadiijumaa biifs), kursh pazinjo, ka sveeta sho chali un dod vinam iespeeju laboties, taalaak divi cilveeki no komuunas atlaizh sadotaas rokas un ielaizh sveetajaa komuunas aplii mazo neveiksminieku, turpmaakos 150 gadus komuuna dziivo laimiigi ar jaunieguuto biedru un dziedee veel 2324324 nelaimiigas sirsninjas....

pasakas beigas!

Link to comment
Share on other sites

man patīk kā hollows tagad mēģina izkļūt no no sūdiem, kurus pats ir savārījis. nez kapēc džeks tā pieklusa, kad te parādījās viņa aptuvenā dzīvesvieta smile.gif tagad jau vispār uzdodas par emo XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...