Jump to content
GIGN Forum

Veelaties ?


Hainy
 Share

Recommended Posts

Man ir taaads priekshlikums:

1) visi vareetu tikt pie dabas - ezers, mezhi, nesa4akareeta daba !

2) vareetu aizbraukt talaak no Riigas, tas ir, uz Kurzemi, tb, Kuldiigas pusi !

3) vareetu arii pie manis paciemoties ! tongue.gif

NU doma taada, ka visi vareetu braukt uz manu pusi, kautkad uz vasaras pusi pie 2 ezeriem notuseet ! Ir divas buudinjas, 4 gultas katraa, ja kaads veeleetos guleet !

Shis viss taapeec, ka zb pa baariem njemties un vaig dabu !!!

Vareetu uz juunija beigaam samukjiit !

All invited ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juulija saakuma...

Man piemeeram ira exsaameni, izlaidums, izlaiduma tuss, peec tam pa vidam laikam ar draugu kautkur mochiiisim, tad jaanji un uzreiz pec jaanjiem istaaj eksameni

Freelanceram apmeeram tas pats...

Link to comment
Share on other sites

hmmmmz juulijaa jaanji...nu gan jaunums...itkaa jau bija visu laiku junijaa bet nu labi domaaju ka kljuudijies un nesaaksim dirsties kaa te visi dara okz wink.gif

smiliez.de_2428.gif

Juulija saakuma...[peec shiem 2 vaardiem seko jauna doma]

Man piemeeram ira exsaameni, izlaidums, izlaiduma tuss,bla bla bla

Freelanceram apmeeram tas pats...

Kur tu redzi ,ka Jaanji ir juulijaa ?

Ideja jau laba ,tikai vajadzeetu biki siikaak sarunaat cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

es jau tikai izmetu tagad taaadu domu ! par laiku ta4u varam vienoties ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaukad pirms paaris gadiem biju Kurzemee pie kaukaada ezera veezzus kkert (Veeizzi bija mazinni, bet garshiigi). Pie ezera bija galdi, vareeja iireet laivas, speeleet volliku un dariit visu paareejo. Guleeshana bija vainu teltiis vai buudinnas.

Protams ka teltiis ir forshaak +leetaak. Domaaju ka daudzi man piekritiis. tongue.gif Bet lai liidz tam ezeram tiktu, vajag mashiinu.

Taadi pasaakumi man reaali ieliek. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

hmmmmz juulijaa jaanji...nu gan jaunums...itkaa jau bija visu laiku junijaa bet nu labi domaaju ka kljuudijies un nesaaksim dirsties kaa te visi dara okz wink.gif

Tu laikam lasiit nemaaki, bet po. kaa jau tu teici nestriideeshos... vybuer jau paskaidroja...

Man ar braukshanu nebuus probleemu, ir kas mani aizved pazaudee atsleegas un visu peedeejo dienu pohains vinjas meklee... biggrin.gif

Vispirms vajadzeetu uzzinaat apmeeram cik cilveeku brauks un tad jau vairaak jaadomaa par isito vietu... var tikai taadus piemeerus dot...

Link to comment
Share on other sites

forshi cool2.gif

es noteikti taisos braukt, ja vien man nesanaaks viens skandinavijas trips taja pat laikaa.. es tikai domaju, ka tad vajadzeetu visiem mums, kas no riigas, savaakties un braukt ar vienu vilcienu kopaa, pirms tam protams veel samainities ar mob. numuriem utt, lai var forshi organizeeti tikt pie hainija biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Es arii Kurzemee veezhus kjeeru un peec taa apraksta bija tieshi pats pats ezers! Tiiri normaali 4.gif!

Tikai vajag atrast ezeru, kur blakus ir datorsalons un pa naktiim, kameer neveezho LANaa pleest druumos machus wink.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

braucam pie dabas speeleet speeliites LANaa ....... PROTAMS ! new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...