Jump to content
GIGN Forum

Veelaties ?


Hainy
 Share

Recommended Posts

Nez tik kaadas kon4as birtu aaraa ??? huh.gif

2 Free: ko tu domaaji ar sakariigu vietu ? kaa jau es teicu 2 buudinjas, katraa 4 sleep places(var arii pa vairaakiem saguleet, jo gultas ir pa divi kopaa sastumdiitas ). ja buus vairaak tauta, tad protams vbaidzees katram savu guljvietu gaadaat, bet es shaubos vai visi vispaar ietu guleet ! evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sievieshu nebuus, tad es nebraukshu biggrin.gif

ps. Macho Posts: 2400 - O MY GOD

Link to comment
Share on other sites

neenu taa jav buutu laab.. par guleeshanu man liekas ir dzilji po.. ja taadaa tusaa nonaak lidz stadijai "guleet" tad man liekas ir LIELS piedraazt kur gulj biggrin.gif

galvenais lai ir kur paseedeet, padzert , paardiities , un ne1 kas dzen prom , taisa huinjas vai piem parasa klusaaku muuziku smile.gif

aa btw.. kaukaadu muzonu tur var samuhljiit ?

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hain a tu nabiiti biji domaajis? (hmm nabiitee veezhu nava, ja nu vieniigi tos aizstaat ar liinjiem un zushiem) Ja tu biji domaajis zvirgzdinj + pink` - nebuus paaraak taalu?

Un jaa - bik` konkreetaak!

Vareetu jau arii ar mani reekjinaaties.

/nju tip` ar transport` no Kldiigz liidz tai f-kin tuss viet`/

/ak jaa ja me buus liidz tam laikam jaun autinj` atradz/

NEED CAR 4 SURE

AAA - un jaa arii saint` droshi vien paraxtiisies + veel da beer (ja taadus zinaat)

tak 6to ar vieteejo atbalstu (tikai fizisku :P ) varat reekjinaaties..

Edited by }I{yk_
Link to comment
Share on other sites

Bet taam guljamvietaam var jau ariii teltis panjemt vieniiigaiz ja kaaads pievems tas buuutu sliktaaak!!!! Ceru ka jums izdosies aizbraukt!!!! smile.gif Pats personiigi uz S-peeterburgu ap to laiku mo4iiishu ja buuus nauda! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad jau galvenais jaauzmanaas lai neizrauj pa podu.. citaadaak jau aciimredzot viss OK!

Gaidu pieteikumus!

Un jauki buutu ja visi gribeetaaji uzraxtiitu kad var, kad galiigi never, lai var apmeeram piemest datumus un pazinjot tautai! Ok?

Gl

Link to comment
Share on other sites

2 vabole: doma ir par mazo nabas ezeru (nabiiti) =]

Datums man buutu pilniigi vienalga ! ka tik 5-diena, 6-diena vai 7-diena, jo tajaas dienaas nevienaa skolaa nav exaameni (vismaz par taadiem neesmu dzirdeejis)

Tautu jau savaaktu tik un taa! man jau arii buutu 2 liidzbrauceeji (normaali dzheki par kuliem kristu kaujas laukaa ! wink.gif )

Paareejais atkariigs no jums !

Aaa un par muuziku ! nu ir taada shtelle, ka man nav nekaada muuzikas sisteema ko uz turieni aizrautu, bet atrast jau noteikti vareetu, un ja baidaties par muuzikas gaumi, tad droshi panjemiet pautus saujaa un njemiet savus diskus, kasetes, dziedaataajus, korus vai ko veel ... tongue.gif

Alles klaar ?

Link to comment
Share on other sites

Kr4 - vispaar jau manam draugam pieder pus mazaa nabiite + kautkaadz tur kempings (kur iisti es nez`)

mo6k var kautko sabazareet...

(neesmu gan tur ne reizi bijs` bet...)

Varu pajautaat..kas un kaa

+ muuzika

Itkaa jau varu savu PC aizvilkt... + tumbeles + pastuuzs...

bet nu nez.. sakiet idejas..

Un vai vispaar kaadz grasaas braukt..?

(tikpat labi var jau autinjam bagaazh valjaa tureet - taadz lauku variants)

Edited by }I{yk_
Link to comment
Share on other sites

+ muuzika

Itkaa jau varu savu PC aizvilkt... + tumbeles + pastuuzs..

Es vareetu myb panjemt portatiivo liidzi tas buutu eertaak, bet tad vajaga muuzikas sisteemu, kuras man nava un viskautkaadus diskus vajadzeetu panjemt liidzi, jo portatiivajiem nava taa lielaakaa atminja...

Link to comment
Share on other sites

Mani tik uztrauc ka vinju nepie.... nu pats saproti..

itkaa centrelis buutu droshaak..

bet nju vairaak vajadzeetu koncentreeties uz to - KAD.. bet tikai tad - ko un kas..

Link to comment
Share on other sites

ir gribeshana un vareshana smiliez.de_2433.gif taka domaju ka braukshu 104.gif

Hainy kuri divi laidis tev lidz? [viens nav tas kuram 8 nesekmigas cool2.gif t.i Ar4a?]

+kas ar Lirelu? smiliez.de_2538.gif

P.S

par datumu man laikam po.... tapat domaju ka tikshu.. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Lirels buus !

2 hUr: jaa tas buus ar4s un veeel muusu zvaigzne meiers (ar zilo aci) =] !

Link to comment
Share on other sites

Super, neesmu sen bijis taados lielos tusinjos, dereetu aizbraukt, tik jaacer , ka uz Franciju tajaa laikaa nebuus jaabrauc !! Man viss labaak buutu peec skolas beigshanas, man ar atziimeem shogad paveicaas , taakaa kabatas nauda buuus!! + kaa Hainy bus ar meiteneem?

ADIDAS - All Days I Dream About Sex

Link to comment
Share on other sites

Ok, lai visi laiciigi jau saaktu plaanot, ierosinu JUULIJA saakumu-vidu. Juunijaa LU ir sesija un es, worms, suliks, exm (nu labi vinju es vareeju arii nerakstiit - ha ha ha ha) netiekam.

Es saku - Juulija saakums buutu perfekts - teiksim no 9-11 vai kaukaa taa.

NOLIEKAM DATUMU smile.gif . + cik cilveekiem tur ir vieta? Var sanaakt ka buus baigais bars.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...