Jump to content
GIGN Forum

Veelaties ?


Hainy
 Share

Recommended Posts

agree, tas pats variants !

un runaajot par taam 4ikseem, priekshtam arii ir domaati shitadii pasaakumi, lai uz vinju nenjemtu liidz savu meiteni wink.gif Bet nu skaidris ir viens, ka sievietes vajag, jo cik tad ilgi varees skatiities uz juusu nodzertajaam sejaam  rolleyes.gif

uy uy, "priekshtam arii ir domaati shitadii pasaakumi, lai uz vinju nenjemtu liidz savu meiteni, bet nu skaidris ir viens, ka sievietes vajag" ! uy uy uy, nesmuki eusa_naughty.gifeusa_snooty.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un kaa ar plkst , es netaisos aizbraukt kaados 12:00 un neviens mani nesagaidiis, starp citu kaads veel no Liepaajas ar shinii brauceeju puulkaa ir? Buutu jauki ar kaadu kopaa braukt uz Kuuldiigu - celsh nogurdinosh.

Link to comment
Share on other sites

hm es ar esmu diezgan biezhi bijis kuldiga so domaju ka neapmalditos.

p.s. ja mes esam tads pidaru barz kur mes meitenes dabusim tik daudz ka worms vel teica attieciibu 1:2

visa kuldiga man liekas nemaz nav tik daudz tada vecuma meitenju evil6.gif

P.S. ja brauc aToss vinjam vismaz kadas 2-3 vajadzees cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

2 Dream: izstaastiit celju nav tik viegli, bet labaakais variants buutu liidz Cooldiigai atshaut un tad visi kopaa braukt !

2 Kill_me: shock1.gifviolent1.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gif JUUULIJAAAAA ! APSKATIES 2K4 gada kalendaaraa !

Link to comment
Share on other sites

2 Dream: izstaastiit celju nav tik viegli, bet labaakais variants buutu liidz Cooldiigai atshaut un tad visi kopaa braukt !

ai nu tad gan jau redzees - laika daudz. triis vienaadi posti peec kaartas ruulee... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

wahahahaa radler ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...