Jump to content
GIGN Forum

Veelaties ?


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaads sakars valsts izgliitiibas sisteemai ar sho pasaakumu ? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

da latvieshi dariis visu lai ieliistu pakaljaa eiropas savieniibas "vadonjiem" , tas pats attiecas arii uz visaam citaam lietaam , bez skolas ...  zaban.gif

Infusion : Es tieshaam neko citu es nevaru pateikt par Tevi kaa " Esmu gudrs *miedz ar aci* "

Kaads sakars ar pakaljaa liishanu "vadonjiem" ?!????!!

Gordon : 4.gif tev taisniiba, bet kaa jau tas ierasts, visi topiki agraak vai veelaak sarunaam raisoties no, piemeeram, pasaakumiem paariet uz izgliitiibas sisteemaam vai kaukaa taa wink.giflaughing7.gif

Anfisa : Nekaadiigi par to debiilo vaacu valodu nevaru Tev piekrist !!! Vienja VIENKAARSHI SMIRD zaban.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

wolfblade kaa jau tu raxtiji ar riteni braukt ir forshi bet zakus vaaleet veel labaak ja??/ A jums tur meitenes vispaar buus ??/

Izlasi velreiz visu topiku no saakuma liidz beigaam thumbsup.gif

Un tiem kam nava nekas sakaams pa pasaakumu buutu lloti labi ja pakluseetu peace.gif

Link to comment
Share on other sites

jurko , latvieshi izdara visu tjap ljap , aatri un nekvalitatiivi lai paspiideetu ka esam tie varoshie , izdariitaaji , chaklie . Viss tiek aatri izdariits , bet no taa labuma gandriiz nekaada un pamatojums arii izpaliek . sad.gif

Tas pat nav " esmu gudrs *miedz ar aci* "!!! Nezinu kaa lai to izskaidro...

Infusion, apbriinojami teksti naak no tevis alien.gif

Link to comment
Share on other sites

labi varbuut mans tekts nebija vietaa , varbuut tu nesaprati manu domu...

chuvax ple , man nav vaardi ar ko izteikt tavu stulbumu , ko tu vispaar te jaucies?

es esmu par tevi siikaaks i to gudraaks , taaka vispirms paskaties uz sevi caaljasmazdene ... , nevis dirs uz galvas kam pagadaas

Link to comment
Share on other sites

varbuut tu nesaprati manu domu...

a man ta likaas, ka tu vispaar nav nekaadas domas....ak es unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu ko juus dariisiet, bet man buus paaris blondiines(arii brunetes) liidz! tongue.gif symba tad jau pa jaanjiem jaasadzer ! biggrin.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

parasti jau rox pret piraatismu notiek Skrundaa nevis Cooldiigaa! tongue.gif (laikam ka taa bija). piraatisms ? hmmm ... owniiga lieta ....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...