Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss 30 Junija !


bencik
 Share

Recommended Posts

Paintball vieta rezerveta uz 30 juniju plkst. 15:30!!!

Taatad vieta un visa parejaa info dabuujama sheit Paintball parks

Izcenojums luudzu sheit , atceramies, cenas loti atkariigas kaa kurs shaudaas....Cenas

Lidz 20 junijam ir jauzzin preciizs cilveku skaits, lai es varu veikt 1 iemaksu, kas ir 1ls no cilveka :)

Dalibnieki kuri domaa ierasties, ja kaads no saraksta 100 % zin, kad nebuus pm (pagaidaam es rezerveeju 20 cilvekiem vietu, vairaak man liekas nevajag :) )

1.Bencik

2.Kerch

3.Orc

4.Dream

5.Fuj1tsu

6.Vincister

7.Cipruss

8.Sparky

9.Krish

10.Minoritijssss

11.Beefijs

12.l33t + soferis.

13.Deadalive

14.Teddy

15.Moby

16.Rusty

17.Klients

18.Minority

19.Rusty

20.Free

21. Robby

22.Sharigan

23.em'

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

būšu, blade arī droši vien būs :thumbsup:

vienīgi būtu baigi labi, ja būtu, kur rīgā palikt un iekvasīt pēc pasākuma, varbūt kāds var piedāvāt naktsmājas?

Link to comment
Share on other sites

samurayu un blade varu izmitinaat pie sevis, vareesim arii pakvasiit :)

samuray un blade no kurienes jusu esat ? varbuut gribat kaadu piedziivojumu ar maasshiinas braukshanu no talsiem uz riigu ? bet taalaak sarunaasim visu ieksh pm lai nesaspamotu sho burviigo topiku

aaaaa

100% ka buushu un 90 % ka buushu ar mashiinu, jo kaa saciit jaasaka meenesha laikaa daudz graavju var atrast :)

Link to comment
Share on other sites

:DD

Kāds var pateikt uz cik tur apmēram tā summa svārstīties var, ja nešauj visu laiku pa lab pa kreisi?

nu ar kādiem 15-18ls vajadzētu pietikt

bet to piedzīvojumu varētu uztaisīt no talsiem uz rīgu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

man 29 tuss...kr4 ja pēc tā varēšu pavilkt kājas vai kautkā atkos veidu kā tur tikt, tad būšu. itkā nekādi lielie šķēršļi nav...

o peins kautkad uztaisija topiku par tiem, kam vaig ar štopiem aizvest. kr4, ja ir kas caur cēsīm laiž un neuzmācas džekiem var aizvest mby mani. jo, ja pats ar kautko vilkšos tad 67,456 %, ka apmaldīšos. :(

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Got no idea guys !

Nāks tuvāk - redzēs. Pagaidām varat mani atstāt sarakstā. Nenāktu par ļaunu savu emo viepli atrādīt pāris cilvēkiem + shariganu nogalināt. ( tas tā btw par Asg )

Link to comment
Share on other sites

ak tad tādas tās lietiņas. vecais labais peintbola parks, kurā es katru mašīnas vraku, katru forta spraudziņu, katru krūma stiebriņu zinu... BET! jūs nūbzi forši izošņājat datumu, kas man ~100000000000% neder un ieliek tur peintu, lai es viņus visus nevarētu izownot kā bezpalīdzīgus bēbjus. cik tipiski bencikam&co :P

Link to comment
Share on other sites

emm ja es domaaju iisto vietu tad zhogs tur ljoti garsh nav, un kam tev vajag celju lai paarbrauktu preteejaa joslaa, ja starp joslaam ir nieciiga zaales striipa ? 0_o

btw kaa mees daram ar transportu ? jo diezvai visi brauks ar mashiinaam un diezvai kaads buus sajuusmaa ar sabiedrisko tur kratiities . Varbuut visi var novaakties juglaa un ta ar mashiinaam visus aizved tur ???

Link to comment
Share on other sites

man buuus $ naudina !! tad redzees kaa tur viss buus !! bet ar auhaholu taas man buuus kaadas 2 kastes

1. aldini kaste !

2. tie kuriem vajag kaut labaaku !! (tas ir viskijs, tevkila, snabis )

3. un vel ja buus viss kaartiiba ar muusu kordinaaciju tad

SPRAAKSTVIELAS ! :P mums vajag daudz ragetes :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...