Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss 30 Junija !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:( tajā laikā būšu nometnē Vecpiebalgā.

dammit, nedabūšu na šaru bencika alu :angry:

Noob :khehehe: nekas gan jau veel satiksimies vasraaa :D

Orc butu labi sadabuut to veel vienu mashinu, vabruut pat sanaktu kaut kaads after party :D

Link to comment
Share on other sites

bencik, tur ar kājām ir vairāk kā 4km, vismaz pat ātrs gājiens toč ir gandrīz uz to stundu. tas nav prāta darbs to pēdējo gabalu nokātot, es atvečaju :) tā kā nevienam neiesaku braukt ar autobusu, mēģiniet atrast draiveri.

Link to comment
Share on other sites

okes varu panjemt veel 4 dzhekus iznjemot sevi :) , taatad DROSVIEN ka tie buus samurays, blade un veel 2 mistiski chalji, ar otru mashiinu var panjemt veel 4 mistiskus chaljus. Itkaa vareetu pierunaat veel 3 chaljus un tad buutu veel 7 mistiskiem chaljiem vietas :) . vai ir veel kaads kas var savaakt mistiskos chaljus ????

Link to comment
Share on other sites

rekaa krish buus, ta jau mees buusim tomeer gign tusaa :). Ok cipruss, bet nu ja kaads veel veelas pieteikties, tad PM , nepiesaarnjosim tak te. Un kad naaks tuvaak laiks tad vajadzees kaadu meeting vietu kur katru savaakt .

Link to comment
Share on other sites

a gribeju vnk pajautaat-taakaa man nav tiesiibu(pagaidenes) tad man droshi buus liidzi shoferis,un tad vinju arii vareetu pieskaitiit?jo nu dzekam diž nebuus ko dariit kameer es 3h skraidu apkaart saudiidamies :ermm:

Link to comment
Share on other sites

CILVEEK ja tu buus itad es obligaati aizbraukshu uz talsishiem pakalj tev :)

btw sarunaajat gludekli un beat komanda buus novaakta :)

Probleemas ar mashiinu, muteres mashiinai sapliisa radiators un es iedevu vinjai saveejo, shodien jaabrauc uz toyota centru pasuutiit radiatoru, ceru ka atnaask liidz 30 junijam, ja ne tad man mashiina buus tikai vairs 60 % . Bet nu es vareetu dabuut veelvienu transportu tik ar to nevarees pleest uz talsiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...