Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss 30 Junija !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man izgaja 25ls sakuma + vel kadi 15 ls uz papildus bumbinam nu... pasakums uz 40Ls bija. kau jau teicu pasa sakuma! :) granatas ir suuds.. tomer vienu uzspridiznaju un tas ir nofilmets (nu nekas jau dizs.. tikai tads puk aiz kalan un dzkes pacelj roku un izstajas). toties ir paris labie kadri, kur es ladeju pa dzekiem un vini saliek rokas uz krutim un skrien kaut kur (lameriisi - rokas jacelj gaisa, lai zinatu, ka jabeidz beert! :) )

Beefs

p.s. ak jaa.. un tas kadrs, kur mani iznicina pupaa un es kleidzu, lai beidz saut! :)

p.s.s. saskaitiju fragus - pedejaja mape kadus 6-7 dzekus panemu! :) neslikti, ne?! :D

p.s.s.s. thnx par tusu, bencik! :) deretu atkartot, bet ne tik driiz.. nauda jasapelna. drizak uz augusta beigam vai septembri! :)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

man šis pasākums ļoti patika. nebiju iepriekš spēlējis paintbolu un esmu ļoti patīkami pārsteigts par saņemto adrenalīna un izjūti devu. SUPER!

beefij, laba ideja, ka paņēmi un piesēji kameru pie sava ieroča! žetons tev ;)

vislabāk patika hedšoti :D :D :D es gan tika vienreiz atrāvos pa seju, bet tas bija veselīgi pamācoši- ieskrēju nepareizajā vietā, pacēlu galvu un rastijs nokrāsoja manu ķiveri. pēc tam zināju kur nevajag iet :D

forši arī vienā brīdī piefiksēju, ka rāpoju pa tranšeju, kura ir totāli dubļaina un slapja, ņemos kā bērns pa smilšukasti, bet ir pilnīgi pofig uz apstākļiem, jo IR KARŠ

šito atkārtosim!

Link to comment
Share on other sites

blakus krisham pa labi ir Cipruss. sarkanajā džemperī ir klients. no klienta pa kreisi garais ir kerchs..ēm that's, that's about it...ko es atceros :D ā un pašā kreisajā malā ir krisha draudzenes (vai bijušās) brālis cik atceros...

ā un vincisters ir krekla pie koka, laikam...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Te buus parejo cilveeku vaardinji :thumbsup:

meeeditionec3.jpg

Blin tiko pamodos, pec ta peintbola man veel bija ekstreemas 32 h janostradaa, blin tik hujova sen nebija bijis, bet bija taa verts :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...