• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
bencik

Paintball Tuss 30 Junija !

Recommended Posts

Paintball vieta rezerveta uz 30 juniju plkst. 15:30!!!

Taatad vieta un visa parejaa info dabuujama sheit Paintball parks

Izcenojums luudzu sheit , atceramies, cenas loti atkariigas kaa kurs shaudaas....Cenas

Lidz 20 junijam ir jauzzin preciizs cilveku skaits, lai es varu veikt 1 iemaksu, kas ir 1ls no cilveka :)

Dalibnieki kuri domaa ierasties, ja kaads no saraksta 100 % zin, kad nebuus pm (pagaidaam es rezerveeju 20 cilvekiem vietu, vairaak man liekas nevajag :) )

1.Bencik

2.Kerch

3.Orc

4.Dream

5.Fuj1tsu

6.Vincister

7.Cipruss

8.Sparky

9.Krish

10.Minoritijssss

11.Beefijs

12.l33t + soferis.

13.Deadalive

14.Teddy

15.Moby

16.Rusty

17.Klients

18.Minority

19.Rusty

20.Free

21. Robby

22.Sharigan

23.em'

Edited by bencik

būšu, blade arī droši vien būs :thumbsup:

vienīgi būtu baigi labi, ja būtu, kur rīgā palikt un iekvasīt pēc pasākuma, varbūt kāds var piedāvāt naktsmājas?

:F

varētu teikt vienīgais datums kas man nederēja (neskaitot 20 jūliju)

Srry random datums, kad dereja vairakumam :)

samurayu un blade varu izmitinaat pie sevis, vareesim arii pakvasiit :)

samuray un blade no kurienes jusu esat ? varbuut gribat kaadu piedziivojumu ar maasshiinas braukshanu no talsiem uz riigu ? bet taalaak sarunaasim visu ieksh pm lai nesaspamotu sho burviigo topiku

aaaaa

100% ka buushu un 90 % ka buushu ar mashiinu, jo kaa saciit jaasaka meenesha laikaa daudz graavju var atrast :)

Ar orcu vienā mašīnā nesēžu, tad labāk mājās palieku :DD

Kāds var pateikt uz cik tur apmēram tā summa svārstīties var, ja nešauj visu laiku pa lab pa kreisi?

Stulbs datums, netieku 99%. Žēl īstenībā, daudzi purni nav satikti + gribējās iznīcināt jūs peintbolā :) bet nu ok.

:DD

Kāds var pateikt uz cik tur apmēram tā summa svārstīties var, ja nešauj visu laiku pa lab pa kreisi?

nu ar kādiem 15-18ls vajadzētu pietikt

bet to piedzīvojumu varētu uztaisīt no talsiem uz rīgu :thumbsup:

man 29 tuss...kr4 ja pēc tā varēšu pavilkt kājas vai kautkā atkos veidu kā tur tikt, tad būšu. itkā nekādi lielie šķēršļi nav...

o peins kautkad uztaisija topiku par tiem, kam vaig ar štopiem aizvest. kr4, ja ir kas caur cēsīm laiž un neuzmācas džekiem var aizvest mby mani. jo, ja pats ar kautko vilkšos tad 67,456 %, ka apmaldīšos. :(

Edited by rusty

Got no idea guys !

Nāks tuvāk - redzēs. Pagaidām varat mani atstāt sarakstā. Nenāktu par ļaunu savu emo viepli atrādīt pāris cilvēkiem + shariganu nogalināt. ( tas tā btw par Asg )

ak tad tādas tās lietiņas. vecais labais peintbola parks, kurā es katru mašīnas vraku, katru forta spraudziņu, katru krūma stiebriņu zinu... BET! jūs nūbzi forši izošņājat datumu, kas man ~100000000000% neder un ieliek tur peintu, lai es viņus visus nevarētu izownot kā bezpalīdzīgus bēbjus. cik tipiski bencikam&co :P

:P

Nu bleed Edam giimi es looti gribu izshaidiit.... Buutu gatavs datumu pat mainiit :D

te jāskatās, uzreiz tā nevar pateikt.. :) ja dabūšu 2 nedēļu darbu un nestopēšu pa eiropu, tad domāju, ka ieradīšos.. nekad neesmu spēlējis peintbolu.

emm ja es domaaju iisto vietu tad zhogs tur ljoti garsh nav, un kam tev vajag celju lai paarbrauktu preteejaa joslaa, ja starp joslaam ir nieciiga zaales striipa ? 0_o

btw kaa mees daram ar transportu ? jo diezvai visi brauks ar mashiinaam un diezvai kaads buus sajuusmaa ar sabiedrisko tur kratiities . Varbuut visi var novaakties juglaa un ta ar mashiinaam visus aizved tur ???

:D

nē, tikai viskijs vai tekila :thumbsup:

man ar bija doma doties uz šito pasākumu, bet tad jau redzēs kā būs ar to datumu

es to4na buusu !!! a worm buus? es vareesu varbuut painbaal tusaa tur vinam vareesu iedot 10 Ls par registreetu nick !! :P un man buus vismaz (ja es braucu) 50 Ls !! un loti daudz Auhahola !!!! :P ta kaa visi naak pie mani un prasa kaut ko dzeramu :D

man buuus $ naudina !! tad redzees kaa tur viss buus !! bet ar auhaholu taas man buuus kaadas 2 kastes

1. aldini kaste !

2. tie kuriem vajag kaut labaaku !! (tas ir viskijs, tevkila, snabis )

3. un vel ja buus viss kaartiiba ar muusu kordinaaciju tad

SPRAAKSTVIELAS ! :P mums vajag daudz ragetes :P

:P un man buus vismaz (ja es braucu) 50 Ls !! un loti daudz Auhahola !!!! :P ta kaa visi naak pie mani un prasa kaut ko dzeramu :D

varēsi arī manu autogrāfu dabūt :thumbsup: