Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss 30 Junija !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aw, shit. Biju jūliju uzbliezis, jo domāju, ka šobrīd vel ir maijs. MA FOLT GUISE. w4ck0 Ja ir sestdiena, tad viss čikiniekā. :)

ps0rz - AMAGAD, MENS !! 999 poztzOr

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

btw, man vienalga, kas ierodas, gribas ieрaut drооm pa pieri :khehehe:

protams benвram un free ar : :devil:

Tu jau buusi tas kam pa pieri tiks ieshauts :devil:

:D ROFl :D

Tas jau bij man izlemts par tam imantdienaam pusgadu atpakalj... un jus jau mani vispaar kursaa neturat par to kas lv notiek.

Link to comment
Share on other sites

fuck. 30 junijs. :(

Es taja laika esmu Slovakija ar gimeni. Atpakal 1. julija. Ja nu brauciens nenotiks vai atgriezamies atrak, tad 100% piedalisos.. bet nu nez kaa bus. :(

EDIT: Kapec izvelejas 30. juniju nevis 14,15. juliju? Jo vairums pa tiem datumiem vairak balsoja.. kad paskatijos, ka tiek balsots uz 14, 15 stipri vairak, tad vien piekritu uz Slovakiju.. blin :(

P.S. Tas nenozime, ka 100% netieku.. bus japaruna ar senchiem.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

:(

Es taja laika esmu Slovakija ar gimeni. Atpakal 1. julija. Ja nu brauciens nenotiks vai atgriezamies atrak, tad 100% piedalisos.. bet nu nez kaa bus. :(

EDIT: Kapec izvelejas 30. juniju nevis 14,15. juliju? Jo vairums pa tiem datumiem vairak balsoja.. kad paskatijos, ka tiek balsots uz 14, 15 stipri vairak, tad vien piekritu uz Slovakiju.. blin :(

P.S. Tas nenozime, ka 100% netieku.. bus japaruna ar senchiem.

sheit buss rezultati pec kuriem vairaak vai mazak es vadiijos 14-15 julijs, tas kad peec tam tika uztaisiits poll par 14-15 julija tjipa vispaar bija sviests, jo tapat bija skaidrs, kad tur balsos tie, kas netiek 30 junija. Tie, kas tiek ,piekast to poll, tapeec arii tjipa tika sabalsots 14-15 julijs :)

Ja arii netiek visi gign papas, tas nenozimee, kad tur nebuus cilveki no gign, labi nesaukshu es to par gign peintbolu, ja gribat manis peec. Cilveku skaits pagaidaam ir pietiekosh, kaut gan tapat pedejas dienaas viss mainisies kajaam gaisaa :D

Aaaa un atbilde, kapeec 30 junijs nevis 14-15 julijs - butu stulbi taisiit pasakumu uz kuru pats nevari ierasties :blink:

Tapeec pietiek spriedeleet, kas un kapeec, un kapeec ne taa, ja tiec brauc, netiec nebrauc. Elementarno :shades:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Aaaa un atbilde, kapeec 30 junijs nevis 14-15 julijs - butu stulbi taisiit pasakumu uz kuru pats nevari ierasties :blink:

bet gudri ir taisīt gign pasākumu uz kuru gign nevar ierasties :thumbsup:

p.s.

es negribu teikt, ka šis datums sux un cits der un būtu labāks, bet to, ka tava attieksme ir biš greiza.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

p.s.

es negribu teikt, ka šis datums sux un cits der un būtu labāks, bet to, ka tava attieksme ir biš greiza.

Nu, bet ko man dariit, ja parejie visi datumi ir pasham aiznemti ?

Kadai attieksmei man butu jabuut? Tjipa jaatcelj pasakums, un jataisa pasakums tad, kad es netieku, atcelot savus plaanus?

Man vnk macho nepatiik, kad es uznemos to ko neviens cits netaisijaas dariit, un par to vairaak vai mazaak tieku nolikts. Tieshi tapeec arii mana attieksme ir tada kada vinja ir :) Es pat tev gaju pretiim un piedavuju datumu nedaudz pamainit, protams tadas robezhaas lai man arii der. Es nevienam neaizliedzu rikot citos datumos, bet es varu tikai shajos. Un man arii apniik klausities visos, kas sudzaas kapec tad, kapecc ne velaak utt. Un EDD datuma mainja arii nebija slikta ideja, jo tieshaam ir cilveki, kas grib, bet netiek. Tad ludzu EDD panem un visu nokarto uz tiem datumiem, un es arii labpraat atbraukshu tapat kaa daudzi citi. Es saprotu, ja kads gribetu tasiit citos datumos un es te lektos, nafig davai chomi braucam labaka uz 30, jo tad man nebuus garlaiciigi. Bet nav jau citu variantu...

Es piedavaju savu variantu un izskataas, kad jaajutaas pasham vainigam par to, kad mana attieksme nav pretimnakosha visiem, kam neder shis datums.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Karoch var aizbraukt ar autobusu Riga-Tinuzi-Ogre, jakapj ara pieturaa pirm Tinuzhiem, vislaabak ir palugt soferim lai izlaizh uz krusta un at ar kajam janoiet 4 km.

Otrs variants ir ar mikrinju Riga-Dobelnieki, kur preciizi vins attiet man info nav it kaa teicaas, kad no centralaa tirgus kaut kur.

Paljube labakais varinats ir ar mashinu braukt, naaks tuvaak apkoposhu cik cilveki ir brauceji ar autinjiem, un tad jau sasedisimies, protams var arii braukt ar sabiedrisko, ja nu galiigi nekaa neiznaak :thumbsup:

Orc par tevi aizmirsushi neesam, tavs busiks mums loti nodereetu :)

Karoch jauatjums tev taads ar tevi no Kurzemes gala veel kaads brauks?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

khm khm es juutos paarprasts :) man nav busiks man ir mashiina ar lielu pakalju, seezhamvietas kaa visiem mirstiiigajiem 5 . Varu dabuut veel vienu dzheku ar mashiinu arii 5 vietaam, bet nu taa ir ekstreema mashiina :D .

un otra lieta , es esmu riidzinieks , kaad veel kurzeme ???? es varbuut aizbraukshu pakalj samurayam un blade ja vinji dikti luugsies un man peec vaardadienas nebuus alkahols vel asiniis :)

Link to comment
Share on other sites

:) man nav busiks man ir mashiina ar lielu pakalju, seezhamvietas kaa visiem mirstiiigajiem 5 . Varu dabuut veel vienu dzheku ar mashiinu arii 5 vietaam, bet nu taa ir ekstreema mashiina :D .

un otra lieta , es esmu riidzinieks , kaad veel kurzeme ???? es varbuut aizbraukshu pakalj samurayam un blade ja vinji dikti luugsies un man peec vaardadienas nebuus alkahols vel asiniis :)

plz plz plz

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...