Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss 30 Junija !


bencik
 Share

Recommended Posts

:)

btw sarunaajat gludekli un beat komanda buus novaakta :)

Probleemas ar mashiinu, muteres mashiinai sapliisa radiators un es iedevu vinjai saveejo, shodien jaabrauc uz toyota centru pasuutiit radiatoru, ceru ka atnaask liidz 30 junijam, ja ne tad man mashiina buus tikai vairs 60 % . Bet nu es vareetu dabuut veelvienu transportu tik ar to nevarees pleest uz talsiem.

tu stulbs braukt vinam pakal uz talsiem... :/// nu tur gan var pa leto nodrazties bet blaa... par to naudu, kas aizeit benza.. par to ari Riga var dabut nesliktu pisienu!

Lai brauc ar autobusu! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beefij bled tev vienmeer viss ir jasajauc, besii araa. Ja mashinaa seezh 5 purni tur katrs pa 2 ls iedod un blin atbrauc bez problemaam Daaaaa. Ja gribaas padirst ej uz toaleti :khehehe::D

p.s. Izskataas, kad tev negribaas ierasties uz pasakumu, tad tev liekas, kad nekas nenotiks, tad tev zheel, kad tomeer kaadu vediis un kaut kas notiks :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:khehehe::D

p.s. Izskataas, kad tev negribaas ierasties uz pasakumu, tad tev liekas, kad nekas nenotiks, tad tev zheel, kad tomeer kaadu vediis un kaut kas notiks :thumbsup:

da man tas prosta nereali izklausijas, ka dzeks tagad brauks uz talsiem tam barinam pakal... cik tur laika un benzina aiziet... :/// ne nu ja brauc tad es tikai priecajos, bet ta vienmer sasola manaputru, bet dabu skabus kapostus! :P

Beefs

p.s. es gan biju domajis nakt uz tusu vispaa, ja... kur jamaksa?!

Link to comment
Share on other sites

neesmu veel izlasiijis visu to topiku, bet nu par sevi iisti nezinu dareks man salauza sirdi un pateica, ka pametiis mani 29tajaa, taka esmu sagrauts, naaks laiks tuvaak pateikshu vai ir dusmas izaardiities vai nee...

ps:protams uz peedeejo dienu neatlikshu...

Link to comment
Share on other sites

jaasaak biidiit braukshanas lietas

mana mashiina - Orc ( pie stuures) , samuray ( priekshaa ), aizmuguree - blade , cilveeks, riigaa savaakshu ciprusu..

otra mashina - Bosmanis :D ( pie stuures ) , paaareejaas vietas ir briivas.

mana topika meerkjis ir uzzzinaat vai man vajag dabuut veelvienu mashiinu, jo buutu baigi labi ja laiciigi man pateiktu, jo peedeejaa briidii diez vai es kautko dabuushu

Link to comment
Share on other sites

ok vinchester pieregjistreeshu tevi, bet briidinu ka bocmanja mashiina ir vispaar izsmiekls tehniskajai apskatei latvijas valstii, pat ar pasaules vislielaakajaam sakritiibaam ar to mashiinu nu nevar iziet tehnisko :D, bet vinjam ir :)

sharp man plaans no jelgavas caur talsiem uz riigu pleest :D :D , droshvien manai mashiinai buus kautkaada daliibas maksa, bet ja es ciprusu paarmetu uz bocmanja mashiinu , ta jau vareetu caur kuldiigi izpljaut :)

p.s. atpakaljceljsh , kaa nu kursh maak tikt maajaas :)

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

kapeeec lai es prasiitvu vairaak nekaa benziins ? 0_o protams apskatiisim cik ir notriekts un izdaliisim uz 5.

pasaakums es domaaju ilgs kaadas 3 stundas :)

aa afterparty buus kautkaads ? jeb man buus arii jaasavaac aarrridzinieki savaa 6iztabu dziivokliitii ?

Link to comment
Share on other sites

Ja kas es varētu aizbraukt paskatīties, kā nekā rehabilitācijas laiks lauztajai rokai ;)

Sēdēšu maliņā, iemalkošu viskiju :)

P.S. Ja kāds var paķer mani, protams ja ir brīva vieta ;) Un ja kāds vēlas redzēt mighty overmind 8)

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...