Jump to content
GIGN Forum

De_jungles


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Loti laba mape 8.5/10

Man patiik tumsa. Gameplay vareeja buut labaaks tad liktu 9.5/10

Esi labi pastraadaajis. Uz snaipera tornja jumta var tikt, izmanojot aatraas raapshanaas prikolu, vareeji tad vismaz uzlikt clip augshaa.

Link to comment
Share on other sites

:D

nevar nepiekrist! :)

paspeeleeju mapi pret botiem, un pirmo reizi bija tik jautri speeleet(pret botiem), jo vinjiem mape cauri spiid a mani no kaut kurienes shauj, un es nesajeedzu no kurienes! ideja ljoti laba! mape ljoti patika! :)

reaali tikai bija gljuki ar motorlaivu, bet taa pa pirmo zorti! 9/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Man patiik tumsa. Gameplay vareeja buut labaaks tad liktu 9.5/10

Esi labi pastraadaajis. Uz snaipera tornja jumta var tikt, izmanojot aatraas raapshanaas prikolu, vareeji tad vismaz uzlikt clip augshaa.

Ja, tikai pec tam to ieveroju, domaju ka nevar un tapec jumtas nav :D

:)

paspeeleeju mapi pret botiem, un pirmo reizi bija tik jautri speeleet(pret botiem), jo vinjiem mape cauri spiid a mani no kaut kurienes shauj, un es nesajeedzu no kurienes! ideja ljoti laba! mape ljoti patika! :)

reaali tikai bija gljuki ar motorlaivu, bet taa pa pirmo zorti! 9/10 :)

Ja, boti citeri :D

PS:Cik ilgi taisiiji? :rolleyes:

Apmeram 3 gadus taisu mapes, bet pedejo laiku cs apnika:) de_jungles 1 menesi taisiju.

Es zinu ka tumsas mapes nav popularas, bet ir cilveki, kuriem tadas mapes patik un tapec cs ir nightvision.

Link to comment
Share on other sites

Tur nav mineets iemesls. TopFun jautaaaja KAAPEEC netaisiis.

ak dievs! es tagad uztaisu mapi, uzrakstu PAGAIDAAM(uz so laiku) peedeejaa mape, kuraa vietaa kaads saka, ka vairaak netaisis! lose esi tu ja tev klibo LV val!

Link to comment
Share on other sites

Tā mape smuka kā sāku skraidīt pa to atgādināja spēlēs ''Splinter Cell Pandora Tomorow'' vienu misiju, bet tas tā.

Pa cik meiko mapes 3 gadu vērtēšu stingrāk un tapē vērtējums mazāks, jo piesējos nenozīmīgās vietās!

Mape 7/10 Neprasi nerakstīšu iemeslus, bet pateikšu to, ka mape pēc vizuālā 10/10, bet pārējais jau 7/10! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

XD

Tagad pats maacies lasiit.

Tur nav mineets iemesls. TopFun jautaaaja KAAPEEC netaisiis.

PAGAIDAAM(uz so laiku) peedeejaa mape, kuraa vietaa kaads saka, ka vairaak netaisis! lose esi tu ja tev klibo LV val!

piniigs of topiks aiziet saneemaas un veertee mapi neviss stridaas :)

Link to comment
Share on other sites

Ideja bija uztaisit jungle mapi, kura butu skaista un tumsa, lai neizskatitos ka parasta cs mape.

"UZ so laiku mana pedeja mape" nozime, ka pedejo gadu vispar neko netaisiju, kadu dienu gribejas uztaisit tadu mapi, un atkal neko netaisu...

Vel manas mapes:

ae_cs_home

ae_dm_aztec

cs_rxnk_militia_final

cs_rxnk_discounter2

cs_rxnk_discounter3

http://csmapper.forumup.ru/viewtopic.php?t...mforum=csmapper tur ir tikai screenshoti, ja gribat uz viniem paspelet, rasktiet uz [email protected] vai Tyrael_Greefien @ skype :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mev-Rael Posted Today, 20:37

de_jungles bija pievienota uz cs.wof.lv (http://shared.lv)

Cik skatos uzskati sevi par nez kaadu pr0 mapperi :blablabla: ... Es nesaku ka es esmu pr0 vai ko tamliidzigu - tapec nepiekasies.

De_jungles nemaz nav tik laba mape... mani maldinaaja skriins - kaut arii tur var redzeet diezgan daudzus gljukus.

De_jungles pec tiem skriiniem ko skatiijos, izskatiijas visslabakaa - No Taam Mapem Kas Tur Bija.

Ideja bija uztaisit jungle mapi, kura butu skaista un tumsa

Tumsha ir bet skaista Nav.

p.s Un luduzu nepiekasieties - Kaa es mapoju. Es jau esmu "atmetis" maposhanu.

Un nedirs ka es nevienu mapu nesmu uztaisiijis.

EDIT: Nauzskatiet sho Postu par Spamu :P

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...