Jump to content
GIGN Forum

Firewall


p00p
 Share

Recommended Posts

iisaak sakot - jautaajums tiem, kas uztur firewall'us.

man vajag , lai mans firewall cilveecinjus laistu uz windows update, bet taa kaa mans fw softs (squid/2.5.STABLE1) neuztur hostmaskus, man vajag windows update serveru IP , bet buutu labi, ja tikai windows update.

koro4 - ja kaads zina, plz ieposto.

Link to comment
Share on other sites

maini firewall --> man firewallis taads ka kad kautkaads shits naak iekshaa vai aaraa var ljaut tikai 1x to dariit var blokjket un var izveeleeties lai vienmeer laizh bez warninga vai arii vienmeer blokjee bez warninga---> man norton internet security family edition cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Tavam FW ir razhotaajs, aizej uz vinju saitu un palasi FAKUS (FAQ), jeb pameklee tur vajadziigo infu.

Tikai nesaprotu vienu, FW aizver portus, respektiivi, ja update naak no FTP, tad, taviem juuzeriem ir jaatiek cauri 20 portam tb, atver sho portu un visam taa kaabuutu jaastraadaa...

Jeb es kljuudos?

Link to comment
Share on other sites

Tikai nesaprotu vienu, FW aizver portus, respektiivi, ja update naak no FTP, tad, taviem juuzeriem ir jaatiek cauri 20 portam tb, atver sho portu un visam taa kaabuutu jaastraadaa...

Jeb es kljuudos?

tu nemaz nekljuudies, bet doma jau ir, ka es veelos, lai tie, kas iet caur manu fw, tiek tikai attieciigaas adresees, iznjemot superuseri (i.e. www.delfi.lv ; www.118.lv etc) , bet vajag, lai ietu arii windows update un ,piem, symantec liveupdate, un cik zinu vinjiem ir ne viena vien kastiite...

Link to comment
Share on other sites

nu tad nejauc pakalju ar katlumaaju

FW atbild par portiem

bet par aizliegtajaam saiteem atbild citas lietas

so, atver 20 portu (vai kaadu tev tur vajag)..

bet ieksh proksha (vai domeina polisijaas vai IE opcijaa bla bla bla) noblokjee neveelamaas saites, vai noblokjee visas un atljauj vajadziigaas (depends on)

Link to comment
Share on other sites

nu jaa labi . . thx par reference . . tagad sachinjiiju, ka caur windows update viss kachaajaas , bet tagad , ka piem. lasa mailu, kuraa ir latv. valodas simboli, vinjsh saprotams uz tikko uzinstaleeta kompa grib kachaat pan-european language support . es protams accept . . liels bija mans stienis, ka proxy/firewall nelaida mani cauri . tad sanaak, ka pa tiesho nekachaajas no win-update servera, bet no kaadas citas kastes . . . .FScK

Link to comment
Share on other sites

AkD! Nekas nav perfekts. Izdari vienkaarshaak, nejauc galvu sev, saviem juuzeriem un mums.

IZRUBII wink.gif FW un Proxy, saved kompjus kaartiibaa (update, papildus softi.. fiichas...) un tad sarubii visus FW, prokshus un citas lietas...

Jeb, atstaaj savaa darba vietaa (vai vienalga kur) vienu "vada galu" dry.gif bez ierobezhojumiem, un piesleedz pie taa datoru, kuru gribi "uzfiichot"... utt... utt...

Vai arii nonjem kaadam (vieniigajam, visiem) AdminAcc jebkaadus ierobezhojumus, pieej pie "fiichojamaa" datora, ielogojies uz taa ar sho SuperBuperAdminAcc un "uzfiicho" visu ko veelies, tad izlogojies un laid juuzeri rukaat savus ikdienas darbinjus blink.gif (forumi, chati... etc..)

Link to comment
Share on other sites

nu tad nejauc pakalju ar katlumaaju

Labi rūkts, lauva biggrin.gif

Kaapeec tu domaa (zini) ka esmu lauva?

Link to comment
Share on other sites

nu tad nejauc pakalju ar katlumaaju

Labi rūkts, lauva biggrin.gif

Kaapeec tu domaa (zini) ka esmu lauva?

redzams, ka tu nezini tādu izteicienu, kas nozīmē "forši esi pateicis"

Nee, driizaak te ir redzams, ka tu nezini, ka es esmu lauva un es vienmeer ruucu forshi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...