Jump to content
GIGN Forum

Radio


spooki
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

forumaa nee, tev opcijas jaieliek daylight saving vai kaukas tamlidziigs...

radio reizeem gan skan, bet skatos ka es vienigais transleeju... man vienkarshi biki saak piegriezt... savukart palaist exminju pie transleshanas ir tas pats kas iedurt bullim dakshu dibenaa un gaidiit ka pretii dabuusi buchu...

Link to comment
Share on other sites

forumaa nee, tev opcijas jaieliek daylight saving vai kaukas tamlidziigs...

radio reizeem gan skan, bet skatos ka es vienigais transleeju... man vienkarshi biki saak piegriezt... savukart palaist exminju pie transleshanas ir tas pats kas iedurt bullim dakshu dibenaa un gaidiit ka pretii dabuusi buchu...

izsludini nelaamisku diidzheju mekleeshanu

Link to comment
Share on other sites

Ja tikai ka mes visi zinam tad visadiem La Rocca DJ ari ir pieredze ar shim lietam. Tas jau nav svarigakais shini bridi.

Sheit ir rakstits kads ir kriterijs DJ.

smiliez.de_2538.gif man ir pieredze 2 gadi, un speeleeju labaak par dazhu labu , kursh ar to ir nodarbojies 5-10 gadi... smiliez.de_2524.gif takshto negruzijies

P.S. ja gribi dzirdeet kaadu mixu no manas puses... /msg SilverSurfer^ in da mIRC @ #gign

Edited by wh1tejohn
Link to comment
Share on other sites

2 wh1tejohn:

smiliez.de_2538.gif man ir pieredze 2 gadi, un speeleeju labaak par dazhu labu , kursh ar to ir nodarbojies 5-10 gadi...  smiliez.de_2524.gif takshto negruzijies

Mani jau neuztrauc tas cik tu esi vai neesi labs DJ un neuztraucos par to cik ilgi jau tu ar to nodarbojies, bet gluzhi kas cits: piemeram ko spele. Un, tas ir mans subjektivais viedoklis, es shini radio nekadus clubmix nevelos klausities (bet tas jau nav shobrid butiski). Tos clubmix var atklausities dazhas mums labi zinamas radio stacijas.

Link to comment
Share on other sites

vienmeer pietureeshos pie paarlieciibas, ka GIGN NEKAD pa savu radio netranslees kautkaadus larocca vai tml. suudus. domaaju, ka par GIGN DJ varat necensties kljuut, jo, ja taadus vajadzees, tad GIGN'ieshi pashi veersiisies pie iespeejamiem kandidaatiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...