Jump to content
GIGN Forum

Ligo, Ligo.


eM`
 Share

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

katru 6dienu estrādē kkas notiek. domāju, ka līgo 100proc kkas būs! Kantoris04 YEAh!

:)

kā licenzētam glābējam man tevi ir pienākums brīdināt, ka alkohols samazina, gan reakcijas laiku, gan spēju aprēķināt savus spēkus. tā kā pļuņčājies uzmanīgi :)

+ nepakās ūdensmoci. man tas vienreiz pālī izdevās, un tā ir vēlviena apkaunojoša situācija manā dzīvē :(

Link to comment
Share on other sites

Līgo vakarā biju mājās, bet nu jau halovīnveidīgo Jāņa Kristītāja dzimšanas dienu nesvinu.

Link to comment
Share on other sites

To, ka katru setdienu tur notiek to es zinu, bet domaju tiesi pa Ligo :)

Pa vasaru es tur esmu katru dienu, jo man tur sencis dzivo :thumbsup:

Iepsjemas, ka Ligo busu Saulkrastos.

Link to comment
Share on other sites

Lineage II arii alu veikalos var iegadaties ? O_O

Neesi lohs ?

Saulkrastos pie baltās kāpas! YO tur kāpu vairs nebūs!

Iespējams arī kaut kur tur parādīšos. :)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Fss. Nesvinētāji. un vbyuer puika, kāāāāda starpība kāds reliģisks-šmeliģisks pamatojums ir tiem svētkiem, vai tāpēc ir jālaiž garām iespēja normāli atlaist ar draugiem pie dabas? Nedomāju viss.

Just like i do - neticu ne dievam ne citplanētiešiem, bet līgošos 2 dienas ar draugiem, alu, gaļu, papardes ziediem, upi.. un visu kas pienākas and more :)

Link to comment
Share on other sites

lol, es arī šoreiz galīgi nesaprotu vbyueri. ordi, tev veselīga attieksme :thumbsup:

pašam gan pagaidām nav ne jausmas kur būšu, lai gan varianti ir. vismaz zinu, ka visdrīzāk nepiedzeršos. un stulbi, bet vismaz šobrīd uz vasaru kaut kā esmu aliņus atdzēries, ka nemaz vairs negribās. gaļu neēdu, tā kā tas pats par sevi atkrīt. būs jāēd daudz siers. siers FTW! (man vajag tādu smailiju :) )

patiesībā laba doma. davai uztaisiet kāds smailiju līdzīgi kā +10cm tikai ar tekstu uz plakāta "Jāņi FTW!" ^_^

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā Līgo svētki, kas tiek svinēti ar 2 dienu novēlošanos, tiek padarīti par kopīgu nodzeršanos un nodrāšanos. Es kā zvērināts ateists nevēlos atbalstīt šādu uz kristietības balstītu latviešu tradīciju izkropļošanu, tas ir principa jautājums. Lai ar draugiem atpūstos pie dabas nav nepieciešams sarkans datums kalendārā.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...