Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok gaidi!

Link to comment
Share on other sites

hmmm lieta taada ka es nemaz nezinu biggrin.gif

ir taa ka mees saakaam speelet sc = StarCraft iestaajaamies clanaa HTH kopaa uzceelaam vinju utt un ta ari nepaprasiijaam peec kaa vinjsh ( tas sc clana liideris ) ir nosaucis to clanu zinu tikai ka ir arii kaut kaada taada filma highway to hell smile.gif nu un tad mees ar recon atnaacaam uz cs smile.gif bet sc veel joprojaam ik pa laikam spelejam bus kadu dienu japaprasa peec kaa tas klans nosaukts smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pagaidaam vairaak nav, bet jums vajag mani saprast ka tas ir darbietilpiigs process. Nav jau tik viegli likt taas kastiites kaa citi noteikti padomaa! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanks a lot! wink.gif Vismaz kaads mani pilniibaa saprot! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nujaa bet visvairaak man patika vinja niks : hot-boy smiliez.de_2428.gif

mans jau nu nav paarak labs saistiits ar agraako stuulbumu un veel nezin ko tongue.gif bet nu vot sevi saukt par hot-boy....... smiliez.de_2477.gif

noteikti ka taads pats kaa kex = moodz vinjsh arii ir nenormaals sex boy nenormaals monstrs smile.gif pats negliitums negliits kaa nakts

bet macho nevaig jau njirgt par hp smile.gif tu pats maaki taisiit hp? nu labi varbuut arii maaki bet nu vinjsh maacaas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kas ta vinjam tur taads labs bija saraxtiits? es nebiju pie kompja un neredzzeju! sad.gif Genz.times.lv No.2 biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

normaala hp, stiliigi izskataas taas bildes (liels raami ar krustinju augsheejaa kreisajaa pusee...) hmm, gribeetos redzeet to banneri.

P.S. kaads ir skatiijies lapas pashaa apakshaa uz disclaimeru? ? ? tjip visi faili ir aizsargaati... un to vinjsh ieraxtiijis lapaa, kas staav uz bezmaxas hosta... smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Hainy , ja tu domaa reaali nodarboties ar karshu taisiishanu , vai pat nopelniit ar to , es peec pasha pieredzes tev tomeer ieteiktu izmantot progu "WORLDCRAFT" vinjaa ir vairaak iespeeju un man liekas ka vinja ir arii nedaudz saprotamaaka .

Visaadas progas un textuuras un veel viskaut ko tu vari atrast izejot caur csnation.counter-strike.net

PS: atsuuti man arii taas savas kartes iemeegjinaat , ja ir laix smile.gif [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Man tas worldcraft nevisai patiik, es kartes tasiu ar Valve Hammer Editor 3.5 beta. Vo taa. Kartes var paartaisiit no .map formaata (hvz kas tas ir par formaatu, bet nu ir taads) uz .bsp ar Zoner's compile tools paliidziibu. Nu ne gluzhi ar tiem tooliem, bet tie vajadziigi, lai vareetu vispaar compileet!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...