Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kr4 taa likt kluciishus nepavuisam nav gruuti. Pac lieku kluciihsus tik taalu ir viegli salikt kluciishus. Bet kad jaataisa durvis vai veel kkas tad paliel nedaudz gruutaak

kartes man taisiit gribas bet nav laika. Un ja tu Hainy gribi apmainiities ar textureem es tev varu ieteikt progu Wally ar kuru var jpg uz wad sataisiit

(tik es neesmu neko paartaisiijis gruuti).

P.S. Hainy dereetu to4 mums padaliities ar idejaam un gudriibaam.

Aa un laba lieta lai saaktu 4iniit kartes

Pirm__karte_ar_programmu_Valve_hammer_editor_3.rar

Link to comment
Share on other sites

Izmanto Half-Life Logo Creator  cool2.gif  bet es gribetu zinat ka var uztaisit trepes sad.gif

trepes ar uztaisiit taa.. kr4 panjem uztaisi kkaadu garenisku kluci pie sienas

aa a tu gribi verticaalas ( | )trepes vai ( / ) taadaas trepes, ja verticaalas tad kaa jau teicu uztaisi kluci kaadu nu tur vinju gribi un peectam create object un piespie uz vinja taa lai vins kluust sarkans (ar kreiso peles pogu) peec tam ar labo peles taustinju uzspied uz vinja un Tie to enity un laikam func_ledder un volaa

Edited by shenker
Link to comment
Share on other sites

Atsuuti man ar luudzu abas kartes, ja vari [email protected]

Mossh pasham ar jaapamaacaas tas hammer editor. Mosh kads arii uzrakstiis latviski kaa taisiit kartes. Ja varat uzraksta linkus kur var nokachaa visus nepiecieshamos failus karshu veidoshanai!

Es nedaudz augstaak esmu ielicis rar kur iekshaa doc fails kur latviski rakstiits kaa uztaisiit savu pirmo kubu (karti)

Tur arii ir raxtiiti linki kur dabut visu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...