Jump to content
GIGN Forum

Nets?


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Guest darek

juus nevareetu man ieteikt kaadu labaaku netu par mdsl.kursh nuutu aatraaks un kursh ietu katru dienu nevis katru otro kaads ir mdsl.smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Atkariigs kur dziivo un ,protams, atkariigs no tava maka biezuma wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es dziivoju Talsos , heh maks , nu nejau kautkaadu nenormaalo internetu , bet nu kursh buutu labaaks par mdsl.

pazvani 118,mosh tie pateiks dry.gifcool2.gifsmile.gif

es jau tok nezinu,kads nets ir Talsos..aizej uz i-cafe un paprasi ,kas tiem par netu utt... naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

pazvani 118,mosh tie pateiks  dry.gif  cool2.gif  smile.gif

es jau tok nezinu,kads nets ir Talsos..aizej uz i-cafe un paprasi ,kas tiem par netu utt... naughty.gif

Heh juus redzeetu kada mums Talsos Internet zaale , tjipo , mees ar cilveeku piedalaamies turniiraa paejam 10 soljus ielago(bet taa riktiigi uz kaadaam 10 sec.) un viss atkal no jauna.

Vinjiem uz 10 kompiem ir 1 modeems un ultra dsl , bet mani tads neienteresee.

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Heh juus redzeetu kada mums Talsos Internet zaale , tjipo , mees ar cilveeku piedalaamies turniiraa paejam 10 soljus ielago(bet taa riktiigi uz kaadaam 10 sec.) un viss atkal no jauna.

Vinjiem uz 10 kompiem ir 1 modeems un ultra dsl , bet mani tads neienteresee.

kas jums 1 i-cafe uz visiem talsiem ?

shock1.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee itkaa ir veelviens un buus tagad vasaraa veelviens , bet cs paarsvaraa iet speeleet uz to zaali kuru es aprakstiiu.

njaa..smags gadijums....tad nez,ka tev paldizet....shaubos,ka tas firmas,kas ir Riga sledz netu Talsos 18.gif nevis shaubos bet ta vinsh ir...

Edited by kill_me
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...