Jump to content
GIGN Forum

Gadskārtējā Gign Ballīte


macho
 Share

Recommended Posts

Kad: 24-26 augusts

Kur: Mežotne, netālu no Bauskas, pie Lielupes

karte te

Katrs ņem savu šmigu un protams, labu garastāvokli. Tie kas dzīvo tālu - aizbrauciet līdz Bauskai ar autiņu un no Bauskas es esmu 90% pārliecināts kāds jūs savāks. Vēlāk iespējams uztaisīšu jaunu topiku, kur vākties braucējiem.

Varat nemēģināt neko bomžot par datumu, jo tas netiks mainīts. Kaut kāds īpaši debīls spams šitajā sadaļā no hollow tipa bezsmadzeņainajiem tiks sodīts attiecīgi.

p.s.

aizmirsu pateikt, ka šī būs jau 4ā gign ballīte :)

p.p.s

ak jā - ņemot no visiem gadiem - pirmais bija vislabākais, jo lai gan atradās tāāāālu no Rīgas (pie Kuldīgas laikam), vieta bija vienkārši lieliska un laiks arī tika superīgi pavadīts :) Otrajā gadā ezers bija pa tālu un trešajā nebija futbola laukums turpat blakām. Tā lūk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aptuvenais braucēju saraksts:

1. macho

2. samuray (Talsi)

3. Mahmeds

4. nothing (Jelgava)

5. Hollow Life (Gulbene)

6. Izliecies (Jelgava)

7. acido

8. dyversant

9. Ali (mby?)

10. keda2222

11. drot

12. Nak3D (mby?)

13. Deadalive

14. Bencik (Rīga)

15. HyperBoy

16. Set. (Tukums)

17. raprock

18. niger

19. Orc (Rīga) buss?

20. 0xDEAD BEEF

21. Dr. Pain

22. krish

23. vincister

24. bloodlord

25. cash^

26. flashback

27. rusty

28. Dj_erix

29. Outlawz

30. allworth (mby?)

31. PliKaiS (Liepāja)

32. Koshkers

33. r&r

34. `MaX`

35. Slc

36. Chaklz

37. HUSEINS

38. GooD`MeN (Liepāja)

39. Hofo (mby?)

40. denja (mby?) (Ogre)

41. ExtraOrdinary (Liepāja)

42. hydro (mby?)

43. analgins (mby?)

44. Saveejaa (mby?)

45. hainy (mby?)

46. fuj1tsy

47. Klients

48. WolfBlade (mby?) 3 vietas

49. blade (Talsi)

50. R3d.L1ne (mby?)(Talsi)

51. eLL (mby?)

52. Odinsh

53. Gludais

54. jimbuga

55. kavacky

56. sharinghan

57. EDD

58. Dr. Pain

59. traktorists^

60. kerchs

61. bijach

62. T0masS

63. EriX

64.

Link to comment
Share on other sites

da labi, kāda starpība ezers vai jūra lol. ķipa it kā jūrā nevarētu iet peldēties. GALVENAIS IR DŽUMĪT!!!!

pasākuma programma ir tāda, ka es tur aizbraucu jau pieļurbājies un visiem ir jautri :)

Link to comment
Share on other sites

Jaa es arii gribeetu aizbraukt uz shito pasaakumu!! Ja vien nevienam nebuutu nekas pretii, man ir 15 gadi un es neesmu galiigs idiots!! :D

Buutu veel kaads no Jelgavas ar kuru vareetu braut kopaa?!

EDIT : Es juus sabaaztu futbolaa! ^^

Edited by nothing.
Link to comment
Share on other sites

es tur aizbraucu jau pieļurbājies un visiem ir jautri :)

ja tā ir programma, es šogad esmu pa visiem 120%

datumi es domāju ir ok, vietu precizēt, tikai ne vairāk pa 100 km no Rīgas.

resnās un tievās dilles, kas kāš naudu nevajag + vajadzētu bezinsektu vietu, lai nav sacensību, kuram vairāk ērču.

Link to comment
Share on other sites

nu pasākuma programma ir diezgan forša - piedzerties, spēlēt futbolu un džumīt ^_^ . Domājams, ka paradzētajos datumos man nekas nebūs ieplānots, tapēc būs vien jāaizbrauc ar jums patusēt un mazliet piedzerties :)

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

hmm a kur ir plakanciems?? enivei daram jebko .. ka tik jautri! absoluuti buushu..

veeel buutu labi ka buutu elektriiba vai arii kadam autoa ar superduperbassboostmegahiend ( +10 akumlatori) sistemu lai varetu ari patirinaties zem muzikas :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vai kāds īsti gribēs uzņemties atbildību par 15,16 gadīgajiem, kas salietosies alko un sastrādās brīnumus.

p.s es nezinu vai braukšu.

EDIT : jā nothing, Tieši tu esi izņēmums , reti sakarīgs čalis ar Veseliem 4 postiem forumā, esam labi iepazinuši tevi un sapratuši, ka tu atšķiries.

Link to comment
Share on other sites

p.s es nezinu vai braukšu.

Nespried par graamatu no taas vaakiem!! Tas buutu saprotams, kaa nespried par visiem 15/16 gajiem vienaadi!

Ali kur ir labaaka vieta kur iepaziit cilveeku?! DZiivee kur es i blakus utt!! vai aiz monitora kur neko nevar zinaat!! ????

Edited by nothing.
Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Īstenībā man arī gribas aizbraukt. Man ir 15 gadi, bet nevienam atbildību par mani nevajadzēs uzņemties, jo esmu prātīgs un grādīgo lietoju pavisam, pavisam maz. Nu redzēsim, ja spēšu pierunāt zorgu un varēs braukt, tad iespējams atbraukšu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...