• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
macho

Gadskārtējā Gign Ballīte

Recommended Posts

būs labi, neviens Tevi nespiedīs dzert :) pagāšreiz tik 4 Ice'us pa visu pasākumu izdzēru :)

Ir doma ar ierasties uz šo ballīti :) jāsāk mazliet nauda ietaupīt.

:) pagāšreiz tik 4 Ice'us pa visu pasākumu izdzēru :)

Ir doma ar ierasties uz šo ballīti :) jāsāk mazliet nauda ietaupīt.

nu vot būsi atkal šoferis

Gribētos ierasties un parādīt futbola skillu x). Es varētu būt nedzērāju vadonis. Bet nu laiks vēl daudz, es tā vismaz domāju. Izskatās, ka gaļas tur būs daudz :thumbsup:

x). Es varētu būt nedzērāju vadonis. Bet nu laiks vēl daudz, es tā vismaz domāju. Izskatās, ka gaļas tur būs daudz :thumbsup:

tev tik ba1binja jāsarunā līdzi

eu ali kursh ta teiks par tam certamajam 4iksam?? :D:D

ee un 15 gadigoie.. nu nez nez/// nesmu manijis ve;l nevienu normalu :(

nu kamoon, kādi vēl vecuma ierobežojumi, visi 15/16 gadīgie nav tik stulbi kā jums liekas :) Personīgi izturēt tās 2 - 3 dienas dzerot arī nebūs problēma :)

piedo ja vari... bet tomer. tas ir reals fakc..

tepat shodien vien tadi kraninji sedeja. .. . nu nekas pratigs..

Es ar gribētu aizbraukt, pielillāties un fuzi iekapāt. ;) Tātad sekojošie jautājumi - cik no katra $$? Vai tiekamies visi vienuviet un braucam kopā or katrs par sevi? Alc.% un paiku ņemt līdzi vai visu nopirksim, kad būsim klāt?

varbūt ar dažiem izņēmumiem

Nu tad neko!

p.s. tos izņēmumus varētu uzrakstīt, jo nevar zināt, vai esmu gaidīts vai nē, kā arī citi nepilngadīgie. Nepatīk man sevi tā saukt, bet ko nu padarīt.

Edited by raprock

arī gribu :rolleyes:

ja neiekritīs kautkas foršāks, tad visticamāk braukšu (ja mani kāds ņems(nav vēl 18))

p.s. pēc divdienieka nav īpaši aktīva tā bumbas trenkāšana, bet pluss jau ir tāds, ka ir jautri un visi +/- vienlīdz tizli spēlē :)

savaakshu chiiteri DuH un ieradiishos, ja nenotiks nekas tragjisks. iisteniibaa vareetu samesties un noiireet businju, gan lai mantas aizvestu, gan cilveekus. Es doomaaju ka uz taadu baru nebuus nekas daargs un ja tuvu riigai notiek tuss, tad arii, ja visi brauktu ar 1 bussu, vairaakos reisos, tad tas laiku ar iipashi daudz neaiznjemtu.

Nu, ja jauninjie nedzer, tad, manuprat, nav problemas ar to, ka vini brauc!

Es esmu diezgan drosh par to, ka braukshu... unless neliis lietus un bus fucking pretigs laiks.

Kas attiecas uz vietas izveli, tad es, protams, esmu par maksas kempingu. nu ja galigi negribas, tad man bralis skauts stastija par kaut kadu noslepumainu ezeru pie carnikavas, kur esot kristaldzidrs udens un uber kruta.. protams - ara no civilizacijas un neceriet uz futbola vartiem! ;)

Un velreiz atgadinashu - manuprat sikie (15-17), kas nelieto alkaholu, ir loti ok. Vini pat varetu mani vakjit, kad pardzershos!

Un lieki piebilst, ka dzersana neko labu par cilveku neparada un piedzershanas nav kada veida sacensiba, kura uzvar tas, kursh vairak izdzer. Visas kompanijas dzeki respekte viss vairak tos, ka ir tie fucking ipatnji, kas nedzer un sabaz shos futbola.. ;)

Tas gan nenozime, ka planoju nedzert.. :P

Beefs

bīfij, pēc pagājušo gadu pieredzes es varu teikt, ka dzer visi, arī maszgadīgie. Un viņie parasti jau pēc 3 stundām ir pilni kā zeķes :D

Var jau ticēt, ja cilvēks saka, ka nedzers, uzvedīsies labi u.t.t. bet ja ar viņu nedod dievs kaut kas notiek, tad vainīgi ir pasākuma organizatori.

Tie mazgadīgie kas grib braukt- atrodiet kādu kas personīgi uzņemas par jums atbildību (un lai vacāki arī ir par to informēti) un tad man nav nekādu pretenziju.

Par laimi līdz šim visi ir sveikā tikuši cauri :) un es gribetu lai tā arī paliek.

Par pasākuma vietu. Viss kas mums ir vajadzīgs ir lai tā vieta (vēlams) nebūtu pārāk tālu no Rīgas, lai ir kaut cik taisns laukums futbolam (man liekas, ka vārti nav obligāti) un lai ir blakus ūdens, kur džumīt. Es jau vēl gribetu, lai ir volejbola tīkls...

Man liekas, ka kaut kāds līdzīgs kempings kā pie usmas būtu OK. Bet ja notiks tāds bezprigels kā pagājšgad, tad labāk tālāk no civilizācijas :D

varbūt ar dažiem izņēmumiem

nav jēgas. Tāpat jau var atbraukt kekss. Un ko tad tu darīsi - dzīsi prom? Nav reāli. Lai brauc visi kas grib un kuriem to ļauj vecāki (kuriem tādu atļauju vispār vajag).

Es teiksim domāju, ka šitas ir foršs moments ietusēt ar cilvēkiem, ko pazīstu. Ja kaut kāds nothing uzskata, ka aizbraukt uz pasākumu, kur nav neviena pazīstama, ir forši, tad tā ir viņa problēma.

Jūs te visi kaut ko diršat, bet neviena reāla vietas piedāvājuma tā arī nav.

Kas attiecas uz miskasti - tad es domāju, ka pirms šitā pasākuma skarbi visiem pieteiksim necūkot un pateiksim, ja kāds to darīs, tad dabūs pa ņurbuli un uz nākamajiem pasākumiem tiks iekļauts "blacklistā". Kaut kādi nedzērāji (jo tādi parasti kāds ir neskaitot pirmo gign pasākumu :) ) varētu pieskatīt kurš tur cūkojas un kurš ne. Noorganizēsim kaut kādus maisus kur likt pudeles un viss būs kārtībā. Pagājušo gad man liekas bija rekordskaits cilvēku, tāpēc arī sanāca tāda šmuce.

p.s.

aizmirsu pateikt, ka Kavacky ierašanās obligāta :) r&r arī.

Es teiksim domāju, ka šitas ir foršs moments ietusēt ar cilvēkiem, ko pazīstu. Ja kaut kāds nothing uzskata, ka aizbraukt uz pasākumu, kur nav neviena pazīstama, ir forši, tad tā ir viņa problēma.

Jūs te visi kaut ko diršat, bet neviena reāla vietas piedāvājuma tā arī nav.

Kas attiecas uz miskasti - tad es domāju, ka pirms šitā pasākuma skarbi visiem pieteiksim necūkot un pateiksim, ja kāds to darīs, tad dabūs pa ņurbuli un uz nākamajiem pasākumiem tiks iekļauts "blacklistā". Kaut kādi nedzērāji (jo tādi parasti kāds ir neskaitot pirmo gign pasākumu :) ) varētu pieskatīt kurš tur cūkojas un kurš ne. Noorganizēsim kaut kādus maisus kur likt pudeles un viss būs kārtībā. Pagājušo gad man liekas bija rekordskaits cilvēku, tāpēc arī sanāca tāda šmuce.

p.s.

aizmirsu pateikt, ka Kavacky ierašanās obligāta :) r&r arī.

man ir tādas neviltotas aizdomas, ka šoreiz varētu pat savākties vairāk, kas nozīmē lielēku kaudzi ar mēsliem

Ta ka protams cilveku buuus daudz, un vel vairak gribetaju, janem pec iespejas labaka vieta, kur ir mazak cilveku apkart :) Skatos te pa Latviju kur ko atrast, visur kur kaut kadi kempinu utt. buus baigi daudz cilveku pa tam dienam... Respektivi vairak cilveku vairaak problemu :( Atgadinashu, kad vieta jau ir jaaizsit loti aatri, savadak atkal beigas nezinas neviens ko un kur...

Macho braucam uz Jumurdas ezeru, tjipa man tur lauki ir, tur ir 2 futbola laukumi milziga pirts, volejbola laukums, viena no lielakajaam pirtim Latvija un pats labakais, tur nekad nav parbazsts ar cilvekiem (ja nu vienigi tur kazas svin). IR telshu viets un viesnica un ir 150 km no Rigas(totala dirsa). Bet vieta reali ierulee !

Jumurda

Edited by bencik

Tātad, sakarā ar vietu. Domāju, ka atbilst prasībām - no Rīgas galīgi netālu, pāri Daugavai pret Ogri. Ir volejbola laukums, futbola laukums, telšu vietas, mājiņas. Esmu bijis tur divas reizes, un man dikti patika, reāli kruta vieta, kur ir nojumīte, kur visu sabāzt + cena tīri saprātīga! www.sniedzes.viss.lv

p.s. aizmirsu piebilst, ka var noīrēt katamarānu, motoreni + slēpes. Tas viss nav nemaz dārgi, esam uzlikuši saimniekam pāris alus un braucām ar katamarānu visu nakti ;)

Edited by raprock

par raprock uzņemos atbildību! :)

vieta, pohuj kur, tuvu Rīgai, ir vieta kur nopeldēties, vieta, kur uzspēlēt futbolu vēl k-ko un pats galvenais, nav cilvēku, kas pa to prasa naudu (saprātīgas summas neskaitot), tas ir tēmēts uz pagājušā gada resno dilli.

pats es tādu vietu nezinu, jo mana specialitāte ir Gulbene un tās rajons, vēl neudaudz kaimiņ rajoni, uz kuriem neiviens nebrauks, jo tas ir klucis no Rīgas, nerunājos par tiem, kas dzīvo laukos uz rietumiem. ^_^

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this