Jump to content
GIGN Forum

Gadskārtējā Gign Ballīte


macho
 Share

Recommended Posts

ielikshu savu variantu arii pie mirstiigajiem:

ok te būs:

http://www.melnsilkrasts.lv/

tur ir volejbola laukums un futbola vārti un liels laukums, kur dzenāt bumbu, blakus pie jūras

par cenām tur nav ko uztraukties, tur pieskata viens dzērājs, kuram dešaku iedod uz ķepas un viņš laimīgs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

safochejat daudz bildes

brauc 25-ajā. Kur problēma?

Man personīgi patīk diversanta variants - daudz vietas kur izpausties. Vajadzēs vien uzmeistarot kaut kādus krēslus un varbūt kādu galdu. A tā - nekādas vainas.

p.s.

un diversanta variants man patīk ar to, ka ne par ko nav jāmaksā.

Teorētiski foršāk būtu plakanciemā, jo tur ir smuka vieta, bet garantijas, ka kāds nesāks dirsties, nav.

p.p.s.

nu es te vēl apjautāšos, bet es domāju, ka brauksim vien uz Lielupi.

p.p.p.s.

ali - a ko tev vēl vajag? Pirmajā gadā tieši tā arī bija - pliks lauks un tas bija viens no foršākajiem pasākumiem ever.

Link to comment
Share on other sites

Lai slaveets MAcho :D Es arii pilniigi piekriitu divisha variantam, protams, ja katrs ir gatavs maksaat 10-15 ls, varam noiret 5limuziinus un baigi kruto atpuutas vietu, tikai rekinaties tur arii buus jauzvedaas... :huh2:

Bet pie diviisha chill, naudu praktiski nevajag izaardies, neviens netraucee, saperkam shmigu, esmu ar mieru aizbraukt un palidzeet visu savest kartibaa, ceru kad tads nebuushu vienigais, un tur kaut vai nedelu varam dzivot neviens suns pakal neskries :thumbsup:

Atkal man atklaats jautajums, metam naudu vai katrs ved pats? ( pirmais patiik labaak, nevares neviens noshmaukt :thumbsup: )

Link to comment
Share on other sites

nav divu domu - katrs pats sev pērk, ko vēlas. Ja nu ir kāds draudzīgs bariņš, tad viņi var samesties, bet nekas kopīgi netiek mests, citādi vienmēr atradīsies kāds, kam kaut kas nepatiks paikas vai alkohola ziņā, kā arī kāds jutīsies apdalīts, jo ēd vai dzer mazāk nekā pārējie

PAREIZI?

Link to comment
Share on other sites

Tak tie pasākumi, kur metas naudu šmigai, sen vairs nav modē! Tāpāt vienmēr kādam būs pa īsu, citam negaršos, un "nedaiboh" vēl krutka patrāpīsies - tad pircējs tiks nodirsts no galvas līdz kājām! Vnk katrs pērk to, kas viņam garšo un tik cik var izdzert!(Ar mazu rezervīti, protams! :D )

PS. Iespēja makšķerēt tur būs?

Link to comment
Share on other sites

:D )

PS. Iespēja makšķerēt tur būs?

nu jaa laikam ta jau ir ka katrs var par sevi, bet ja kadai kompanijai ir peidavajumi shmigai tad es peivienojos :)

taaks makskjereeshana - ja nebusi piedzeries tk talu ka netrapisi sliekji uz akja tad go ahead!

Link to comment
Share on other sites

:faaak: Tur būs augi ar lielām lapām?

Izskatās, ka citādā vīzē vietai nav ne vainas. Katrā ziņā var jau arī pirms izbraukšanas uz tusu 3 stundas pasēdēt uz poda un attīrīties.

laikam jāpaķer līdzi kāda Neatkarīgā un ar Aivara attēlu jānoslauka pakaļa būs. vai arī Alvi tavs variants.

Link to comment
Share on other sites

Eu, kā paliek ar volejbola laukumu? Jūs nevēlaties uztaisīt :D

2 stabi 11 metrus viens no otra, 9m plats, 18m garš laukums, tīkls - 2.43m augstumā :D Uztaisiet un visi būs laimīgi :)

Patiesību sakot vēl neesmu drošs par savu ierašanos, bet nu varētu jau mēģināt aizbraukt.

Link to comment
Share on other sites

:D )

PS. Iespēja makšķerēt tur būs?

MaXi njemsi mani lidzi uz copi?Vajadzes man kadu kursh man tarpu uz akja uzkabina :khehehe:

Es arii esmu laipni gaidiits viesis?Ah jaa un plikais mes vareetu kopaa braukt...

+ varbuut kads vaareetu mani 24tajaa savaakt no Riigas centra?

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

tad cik saprotu pasakums tomer notiek pie lielupes.. butu labi zinat.. tad ari karte atzimetu celju un tutorialjus ka labak tikt :)

kas nezin ka tikt sakiet kura pilseta dzivojat un pateiksthu ka ertak. piemeram liepajniekiem ir ertak lidz jelgavai braukt un tad liidz maniim.. soo..

Link to comment
Share on other sites

:)

kas nezin ka tikt sakiet kura pilseta dzivojat un pateiksthu ka ertak. piemeram liepajniekiem ir ertak lidz jelgavai braukt un tad liidz maniim.. soo..

un kaa no talsiem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...