Jump to content
GIGN Forum

Gadskārtējā Gign Ballīte


macho
 Share

Recommended Posts

Vel ir laiks, vel ir laiks, vel ir laiks... vairak nav laika! :) jasak apzvanit visi tie purni no saraksta un prasit, kas but un pierunat, lai ir, jo 60 purnu tusins nudien butu KO VERTS! :)

Esmu ar mieru piezvanit kadiem 10mit (ieskaitot benciku :P). Kur dabut telefonu numurus?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tas vel jaapreciizee, bet, ja kas, tad r&r tev vieta vareetu atrasties + lunatics mobails ir apgreidojies pa 20 gadiem :) un nav jaamiizh, ka pa celjam kaads chernis(riepas mainiishana tumsaa uz shosejas pagajushogad) var sanaakt :weeeii:

Prieksh disko vieta sanaaks? :)

Link to comment
Share on other sites

:) Laikam tikai trīs sanāksim, ja nomīnuso GIGNmobīlistus. Tātad vēl būs jāizdomā viens liekēdis, ko paķert līdzi.

a tev tavs meloņvāģis nebūs pārkrauts un nevilksies pa zemi no 3 melonēm un viena unknown čela?

Link to comment
Share on other sites

pamaniju palasiju topic, biju negaiditi parsteigts ka mani un ordinary ir ieklajuvis brauceju saraksta :) kaut ari cik zinu mes esam tik potencialie brauceji, kaut gan es visu vasaru esmu gruzijis sctg crew liepajas dalu braukt :)

ja nebus peksni traucejumi domajams ieradisos :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

9 no riita jau nu nee...

ta ka piedavajumi or poll? :rolleyes:

nu cikos tu vispār piektdienā tur tiec? Ja tiec vienalga kad, tad es domāju, ka varam sākt 18:00-20:00 kaut kā tā.

un alvi - vai tad tu negrasījies nebraukt ar mašīnu?

Link to comment
Share on other sites

irir :) Tik ceru, ka lielie tēvi mani vakarā pie kājas ar ķieģeli un iespundētu maisā pa upi neaizpeldinās :)

Eu, divīt, tev tas čalis no kalts iedos uz to dienu lowrideru? B)

āā, un by the way Bauskā 25ajā datumā pilskalnā kkads pasākums (ja kādu interesē).

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Sanāk, ka dzīvoju apmēram 13-15. km. no divīša. 24. netieku, jo masai dzimene & 25,26 man ir darbs, kur netālu no Igaunijas robežas atkal filmēšu lapsas, tikai šoreiz no cita skatu punkta, jo ir vaidzīgi vēl kadri, jo pagāšreiz kad filmēju un fočēju, tad man beidzās akumulators kamerai. :( un tuvumā nebija, kur uzlādēt.

Kautgan šādu izdevību garām nevaidzētu laist. (sakarā ar gign tusu Bauskā). Bet darbs visu izčakarē.

Nākošgad apsolu ierasties. ;)

Un traktorists ieminējās par to pasācienu pilskalnā.. Šeit afiša, kas tur notiksies..

http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=62324&ext=JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...