Jump to content
GIGN Forum

Wcg


Sienaazis
 Share

Recommended Posts

Ir doma piedalīties , tikai pagaidām nevaram nekādi savākties , jo nevienam īsti nav laika. Es nemaz nesapņoju tur par drūmām uzvarām utt. Tiesa gribētos kādu gather.cs dirsīgo miksu izņirbt. ja piedalos mana wcg krekliņa sākuma cena 1 alus :)

p.s Varētu kaut kur alu iedzert :khehehe:

Edited by Atamans
Link to comment
Share on other sites

Ciešami, ja ņem vērā, ka septīto fifu līdz šim biju spēlējis tikai pret datoru, bet tas gan nenozīmē, ka grupā nepaliku pēdējais :) Šķiet, ka nevienam no, ja nemaldos, 4 latviešiem 27 cilvēku konkurencē 1/4 finālā neizdevās iekļūt.

Link to comment
Share on other sites

:) Šķiet, ka nevienam no, ja nemaldos, 4 latviešiem 27 cilvēku konkurencē 1/4 finālā neizdevās iekļūt.

ja kas es ar tur biju. paliku grupaa 4tais, jo pakaasu vienam luuzeram 2us svariigus punktus. tresho vietu vineeju ar 2:8 vai 2:9... reaali vajadzeeja buut treshajam.

Un tad 1/8 finaalaa pakaasu tam dragua, kas vineeja

5:3 0:5 un 1:5. afigena :(

man niks atick

Link to comment
Share on other sites

macho, cik juus taalu tikaat? nekur neredzeeju juusu rezultaatus. a taa vispar pasaakums diez gan liels suuds. 9os ieradaamies un pirmo speeli izspeeleejaam 18:00, kopumaa nospeeleejaam 3 speeles un 22:30 vareejaam iziet no zaales.

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

Es jau labprāt, tikai par nožēlu (...vai arī nē) 25. augustā 5:00 no rīta jāizbrauc uz EČ Spānijā, kas to padara par mēreni neiespējamu ieceri, tā kā laikam būs vien jāgaida nākamā gada GIGN ūberburzs.

enjoy, jā, atceros tevi. Es gan īsti nesapratu - jūs jau no 1/8 fināla līdz 2 uzvarām spēlējāt ?

Link to comment
Share on other sites

enjoy, jā, atceros tevi. Es gan īsti nesapratu - jūs jau no 1/8 fināla līdz 2 uzvarām spēlējāt ?

juu. eeh besiiga sajuuta, ka esi reaali vinjam (dragua) bezceriigaa speelee vineejis Latvijas chempionu, bet reaali palicis tikai 12-16 :D

aaa un es peec tam tajaa izkriteeju grupaa vienu speeli nospeeleeju ar Itaaliiju, tjip izmeegjinaajuma - pakaasu 3:0 bez variantiem (vinjam, protams Barca).

otraa speelee njeemu Barcu, biju vadiibaa ar 3:0 + divas shtangas un paarliknis.

Tad vinjsh kkaa panaaca 2:3, es centos notureet, bet vinjsh 90+4min iesita un izliidzinaaja. man jau tajaa briidii bija tik zajebal taa fifa, ka es vnk pieceelos pateicu ka vinjsh vinee un braucu maajaas :violent:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...