Jump to content
GIGN Forum

Jautaajums Par Cs.


Jurko
 Share

Recommended Posts

Kaa var ielaadeet CS settings, piemeeram, lai katru reizi nebuutu jaataisa savi controls un jaaraksta mp_ gl_ un citi shiti visu laiku vienu un to pa$u!

Vai ir taada iespeeja visu to ielaadeet vienaa raavienaa?

Link to comment
Share on other sites

dontlike.gif Neko nesapratu.

Konsolee visus mp_ gl_ un citus $itus vienu peec otra sarakstu, peec tam beigaas uzrakstu to cfg! Tik taalu cerams, pareeizi?

Tad vinjsh tos visus suudus ko esmu sarakstiijis atceraas un naakamreiz uzrakstot to cfg man viss ir kaa naakaas, ja?!

A kaa ar controls!?

Jo mans siikais pidars (braalis skaitaas) arii speelee un man besii katru reizi mainiit peec vinja 4.gif

Vieniigais variants ko es piekopju ir nomainiit paroli vinja userim un nelaist iekshaa devil.gif

Bet tad tas pinders iet pie muteres smiliez.de_2551.gif un ir ranting.gifsmiliez.de_2039.gif

Luudzu veelreiz paskaidrojiet smalkaak, /me lame 4.gif

Tjipa lai uzrakstot paaris rindinjas saglabaajaas gan controls gan mp_ gl_ un citus $itus .

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Dari vienkāršāk. Atver Windows Explorer; aizej uz counter-strike instalācijas direktoriju un atrodi folderi cstrike; tajā ir fails ar nosaukumu cstrike.cfg; failu var atvērt ar jebkuru teksta redaktoru, piemēram, notepad; saraksti vai/un salabo visas tās lietas, ko tu vēlies (mp_, cl_ utt) un noseivo to failu ar tādu pašu nosaukumu kā bija - config.cfg; pēc tam tam failam atver properties un uzliec ķeksīti read-only.

Tagad tev vajadzīgās lietas ielādēsies tad, kad tu startēsi cs un pat ja tos mainīsi spēles laikā, nākamreiz pie ielādes tie atkal būs tādi paši thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

vai arii nafig chakareeties ar config.cfg un izveidot savu cfg failu tajaa pashaa cstrike direktoriaja un, lai katru reizi tas ielaadeetos, cs shortcut properties pieraksti klaat +exec userconfig.cfg

Link to comment
Share on other sites

Thanx laugh.gif

Taapat jau neko daudz nesapratu, bet nu izmeegjinaashu XD.gif

Ja nekas nesanaaks, siikais kompi nespeelees devil.gifXD.gifnaughty.gif

btw macho 4.gif Shito shitu jau biju piemirrsis laughing7.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...