Jump to content
GIGN Forum

Iespaidi Par Pasākumu


macho
 Share

Recommended Posts

Rakstu no telefona,tapec isi.atradu maku. ........Biju draugam atdevis pa pālim. Em. Pasakums +10. Man reali patika. Un maco jā.Nakamgad ja kas nemsu mazak tumbas un letaku klavieri :(. Biki jau minusos iebraucu,bet tas nekas :thumbsup: . Ai velak izpaudisos

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

;) Tas ko nevarēju izštukot bija, ka jāpārslēdzās no tā šāvēja uz ēriku.

p.s. es nezinu, kā tā var būt 21 istaba, jo es katras istabas kodus rakstu un šis bija 23, tātad 24 istaba.

edit: zb next levelī atkal netieku vienā vietā tālāk, bet tajā lapā, kur tu atradi walktrough lvl nesakrīt un next lvl arī neder.

p.s. es paskatījos lvl kodus vairākās mājaslapās un tur visur nav 3 kodu, kas man ir.

bildes :thumbsup:

vienīgais no pašas nakts gandrīz nekā nav, nu vismaz ne no otrās.

mana favorītbilde - gign027.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu veciit vajadzeeja atbraukt, un nevis shtukot ko un kaa :D Man liekas, kad video rada tikai tiem, kas pasakuma ir bijushi :muahaha::khehehe::D

Bet tev ka ipasham individam pastastiisu - klients negribeja iet gulet, un biifijs izdomaja, blin atrubiishu vinju... Nu teoretiski vinjam tas sanaca, bet reali Klients ir nenokausejams aparaats :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Pasākums patiešām labs. Tās dažas negatīvās lietas jau tika iepriekš minētas. Bildes arī vienkārši iespārda, vēl tik Odiņa bildes jasagaida, kur protams būs redzams gadsimta fights. Tik daudz ko stāstīt. bet slinkums rakstīt. Būs vien jaierodas uz nākamo gign tusu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...