Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

EDIT Teddy, līdz alfai jau aizrausi atpakaļ? Parādā es par to nepalikšu.

Protams ka paraushu! Satiekas pie alfas un viss beidzas pie alfas :) nu protams ja nesanaak kaut kur tavaakajaa mezhaa tevi izlaist :thumbsup:

Edited: Ir taada lieta ka 100% nevaru dot garantiju par peerlju_puisi, jo vinjam tajaa dienaa var sasaapeeties kraaninjsh un izdomaas ka nebrauks... Cik redzeeju Jimbuga teicis ka brauks, bet sarakastaa nav ;)

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Ehh juus naudotaaji iemacaties iekraat tad visu var izdariit :D Teddy jimmy jau nu nmaz nav sarakstaa kur nu :gigi::D

Izskataas, kad shoreiz buus veel jautraak visi papas sabrauks sados pa pakalju :D

Lil nigga drinkit juus brauksiet? Ja lidz 4dienai nav atbildes nemu no saraksta araa :fsckinsad:

p.s. Macho ja tu dabuusi bloodlord uz peintu( vins man 3 reizes ir atteicis) alins paljube no maniim :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

To Bencik: Kur cikos satiekamies, jo celju es nezinu man dereetu arii ja tu pateiktu vietu kur tas preciizi ir... Jo mani kompanjoni taisaas tikai ap to laiku iebraukt riigaa(13:00)... so buutu jauki ja visu siikaak noprecizeetu

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

:) finanses shoreiz piekaasa! :superlol:

Eh juus dzeki es menesi pirms speciali pazinoju, lai nav taa kad var pedeja briidi tjipa atmaska likt , kad nav naudas, es 1 menesi pirms gandriiz pazinjoju, lai var katru dienu 1 ls atlikt :D Nu neko !

Krish dorshi vari nemt, jo izskaataas, kad te sardeles tapat pedejaa briidi attkritiis, ka saciit jasaka plaiks izturiigaakie :D

Teddy 4dien visu sarunasim(vakara ko un kaa) :)

Macho tu viens brauksi vai kaa un ko?

Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk šitie čali, kas pierakstās sākumā( o jā, 100000000% braucu nav divu runu) un beigās pasaka sorry nebraukšu, kad jums pieleks, ka nevar šitā pist cilvēkus, ir takš norezervēts viss, tieši tapēc es sākuma nepierakstījos...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...