Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:khehehe:

Padomāšu, moš tomēr maukšu, bet nav jau arī viss skaidrs no jūsu puses :)

EDIT:

zilumi beidzot nonākuši, nu vismaz krevele vairs nav

Nu tas vai brauksim ir atkariigs no vairaakiem faktoriem, kuriem kopaa nostradaajot viss notiks, ja nee tam buus vien jabrauc uz parasto klubu :D

Link to comment
Share on other sites

Da par mentiem vispaar nekaada mizhana nav , ko tur baidiities lol :D

Es taisni uztraucos par ekipejumu, precizaak par baloniem un to piepildishanu, jo ja tur nav parasts gaiss, nav arii parasti baloni kurus arii jaiiree un jamaak riikoties :D Nu karoche es te paraknashos pa to iiri peintbola...

Link to comment
Share on other sites

:D

Nū, manliekās, ka Latvijas peintbola parkā ( tur, kur mēs spēlējām) tie baloni, kurus izīrē ir O2, bet moš es kļūdos.

Uzzvani tam Latvijas peintbola klubam un uzjautā, vai ir iespējams tāu pasākumu noorganizēt :)

Link to comment
Share on other sites

taja parka var pildit abus divus un arii spiediena regulatori tur ir divi, lai neparspiestu ieksejas atmosferas kas ir balonam un to nesacakaretu!

un balons rij gaisu taa kaa vins ir atregulets un ir dazadi varianti cik ilgi var izvilkt ar vienu balonu!

14.okt ja nemaldos peintbola parka mums bus pedejais posms patriot turnira - varat sabraukt paskatities, iespejams, ja tiksu vala no traumas un arsti atlaus spelet tad arii piedalisos ;)

P.S ja kadam vajag kadu padomu, tad varu meginat palidzet jums ar sito stelli ;)

Link to comment
Share on other sites

Vispār nekad tur neesmu redzējis rēgojamies mentus. + Cilvēki vispār tur reti staigā. Domāju, ka nav no kā baidīties. Mana doma bija, ka varētu spēlēt tā, ka viens tīms vienā, otrs - otrā mājā un tad iet uz centru. 2ajā stāvā tādam variantam būtu vienkārši perfekti apstākļi. Jo tur ir foršas zāles ar kolonām un arī mazas istabiņas kurās var paslēpties... nu kaut kā tā. Bet nu to tad gan jau vēl izdomās. :)

pee. es. gaidu cenas.

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

40 ppl? unreal. tad foršāk būtu tai pašā klubā un vēl pēctam ieiet pirtiņā, kad visi jau būs nosaluši etc.

man kautkā liekas, ka tai stroikā sanāks sūdi, ka kāds kautkur nokritīs vai ko + tādā aukstumā ( it īpaši, ja būs lijis un uzsalis) tas paliek diezgan bīstami.

Link to comment
Share on other sites

izlasīju ko jūs te sadomājuši. Nu es nezinu kā ar tiem baloniem, jo pēdējā gign painball pasākumā es savējo balonu pildīju kādas 3 reizes. Bat tā balona īre maksāja 1 ls uz tām 2 stundām ko mēs spēlējām. Es domāju, ja atrodam kur īrēt ekipējumu, tad var jau izīrēt vairāk balonus. Teiksim katrs 2.

Bet vai reāli ir tāda iespēja- izīrēt ekipējumu un brauk spēlēt kaut kur citur? Tas ekipējums tomēr ir diezgan dārgs! Man jau šķiet ka vienkāršāk ir spēlēt kādā klubā, kur viss ir uz vietas un ir tikai jāatbrauc un jāmauc!? Varbūt mēs varam nopirkt lētās bumbiņas un tad nopirkt mazliet bumbiņas tajā vietā kur spēlējam un tad šaut gan tās savējās gan tās pirktās sanāktu tak lētāk!

Link to comment
Share on other sites

bencik, amazon.com skatījies, ko vajag? Tur gan jaunu, gan lietotu var dabūt.

Es domāju, ja būs sakarīgs laiks tad es varētu ierasties. Ja nebūs tik sakarīgs tad varētu būt tiesnesis, ja vajag.

Nu vo lielakaa probleema bija baloni, ja vinus pa taadu cenu var iziireet tad is super :) Jo ekipejums ir istenibaa lets...

Kivere ar visu pasutishanu kaadi 25 ls

Pistoles, njaa te vajag dabuut sakaru USA tad arii pa kadiem 30-40 ls var dabuut

Aizsargteerps? Kam tas vajadziigs :D

Link to comment
Share on other sites

Bet vai reāli ir tāda iespēja- izīrēt ekipējumu un brauk spēlēt kaut kur citur? Tas ekipējums tomēr ir diezgan dārgs! Man jau šķiet ka vienkāršāk ir spēlēt kādā klubā, kur viss ir uz vietas un ir tikai jāatbrauc un jāmauc!? Varbūt mēs varam nopirkt lētās bumbiņas un tad nopirkt mazliet bumbiņas tajā vietā kur spēlējam un tad šaut gan tās savējās gan tās pirktās sanāktu tak lētāk!

daudzos parkos ir aizliegums spelet ar citam bumbinjam, jo savadak vinjiem nesanak nekada varka un ierocus tapat iziret nevar - ar vinjiem ir jaspele turpat tapat ka ar baloniem! teiksim LPP parka(kur jus toreiz spelejat) var spelet tikai ar tam bumbinam kas ir iegadajamas vinju veikala vai uz vietas - citas cik atceros izmantot nevaeja!

Link to comment
Share on other sites

davaj ka diversantam izskaidrojiet saprotami a to veel kadu diversiju jums uztaisiishu :)

karo4e.

tatad

laiks - nav zinams

Vieta - kjemeru pamesta sanatorija

ierochi + kjiveres + teerpi ja vajag = ireet

bumbinjas caur cukurinju beefu

izmaksas - ap 30, 3434 ls

em ai rait?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...