Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sorry man tevi jaapbedina, bet es nebushu, ta ka neredzesi istu pro in action!

r3d.l1ne man ka nabaga studentinjam nav naudinjas :( tapec neizdosies neka pierunat, ja dabusu stipendiju, tad ta bus tikai oktobri, ta ka nakas pusdienas iztikt uz zupinjam!

Link to comment
Share on other sites

count me in!

pb esmu spēlējis tikkai 1x, tajā laukumā, ļoti patīk tas sports, iegādājos arī savu gun'u un tā arī to neesmu iemēģinājis kārtīgi, so domāju, ka būšu.

nebūtu slikti, ja būtu, kas paķer līdzi, bet ja tomēr nē un benciks saka, ka sab iet uz turieni, tad maukšu ar sab.

kā arī par bumbiņām. šķiet, ka kaut vai pašā pb veikalā lielās pakas bija lētāk, tad moš vnk savācamies kādi pāris cilv, sametamies, nopērkam kasti/es un sadalam savā starpā.

Link to comment
Share on other sites

kaste ir 2000 bumbinas ( 4 maisini pa 500) un labas pro bumbinas maksaa ap 50ls bez atlaides ( ja nav kartes) bet nu taadas videejas kvalitaates pa 30ls kastee ja cenas nav mainiijusaas! domaju, ka varat drosi nemt vai nu heat vai stinger jo taas ir diezgan ok!

naziic - kaadu stroki paneemi?? elektroniku vai automatika? :)

es braucu, ja vien ir iespeejas, ka kaads mani vareetu pakert liidzi?? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

moto klubā bij iepirkuši sev stroķus un gribēja komandu taisīt, bet tur kaut kā viss norimās. Sports jau forš, un visu laiku gribu pielauzt draugus uz ieroču iegādi, lai varētu brīvdienās savākties un uzspēlēt - pavadīt labi laiku.

un vispār kāda tev daļa, kur es lieku naudu?

pirku mehānisko, jo cik biju dzirdējis elektronika ir laba tikai tad ja ņem 1337 dārgās, ja pērc lētu, tad ātri noplīst un remonts dārgs.

TIPPMANN A-5

bet nu tas tā, oftopikā.

edit - Fly, ja būsi, nedaudz pastāstīsi man pāris lietaspar to pistoli.

Link to comment
Share on other sites

tiesi taa - elektronika ir jaapeerk laba, jo savadak ir diezgan drankiigi! es jau gandriiz visu driiz puusu pasuutiijis lai vareetu nomainiit savam strokim :) (gan meliti, boltu, plati un citas lietas) bet nu cenaa tas ir liels cipars ko samaksaju par to visu!

pasam man ir ETEK EGO

Edited by Fly
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...