Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

haha! Lol :lol: laikam es vainigs! Teicu sham, lai macas rata braukt! :P

Veseljojies! ;)

Beefs

edit: paga - lajuj minet - bremzeji uz grunts celja likuma ar prieksejajam bremzem? :D

:D... NOT. Jap. Turklaat tik tizli, ka pasham joprojaam kauns :) Bet nu lidojienu no mocha jau gaidiiju, labi ka tik viegls bija un sezonas beigaas. Nevis kad pa shoseju gaseeju.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

:D

Nee. Tas buutu stulbi nevis tizli :) Taisnaa gabalaa uzsaakot braukt un pat stipri negaazeejot. Nopietni :) Pat nepagriezu klokji liidz galam, tikai taa, lai forshi ieskrienaas. Shoreiz pat nemeegjinaju celt ratu gaisaa. Un izsliideeja pakaljeejaa riepa uz saanu.

Tikko gan biju izgriezis kreiso, mok nebiju liidz galam kreiso manevru pabeidzis un tapee izsliideeja. Ir aizmugure izsliideejusi arii agraak, kad meegjinaaju priekshu raut gaisaa, bet taas visas reizes savaacu moci, bet shoreiz kautkaa nee... stuuri izsita no rokaam praktiski - saaka raustiit uz abaam puseem ( :wacko: ). Varbuut svaru veel nebiju paarnesis un tapee nesavaacu. Ej nu sazini...

tizli B)

Link to comment
Share on other sites

a blaa taa, ka izslid aizmugurejais ritenis, ta man riktigi biezi gadas.. pie majam ir tads jocigs asfalts, uz kura riktigi izslid.. bet nu nolicis uz acim vel delj ta joka nesmu. Vakar ar otru moci gandriz novilku uz acim delj prieksejam bremzem+likums+gruntene! :)

a kas mocim? drosvien bisku apskrapets viens sans, ne? ;)

Beefs

:) Taisnaa gabalaa uzsaakot braukt un pat stipri negaazeejot. Nopietni :) Pat nepagriezu klokji liidz galam, tikai taa, lai forshi ieskrienaas. Shoreiz pat nemeegjinaju celt ratu gaisaa. Un izsliideeja pakaljeejaa riepa uz saanu.

Tikko gan biju izgriezis kreiso, mok nebiju liidz galam kreiso manevru pabeidzis un tapee izsliideeja. Ir aizmugure izsliideejusi arii agraak, kad meegjinaaju priekshu raut gaisaa, bet taas visas reizes savaacu moci, bet shoreiz kautkaa nee... stuuri izsita no rokaam praktiski - saaka raustiit uz abaam puseem ( :wacko: ). Varbuut svaru veel nebiju paarnesis un tapee nesavaacu. Ej nu sazini...

tizli B)

Link to comment
Share on other sites

:)

a kas mocim? drosvien bisku apskrapets viens sans, ne? ;)

Beefs

Man ari ir izslidejusi pakaljeja riepa nu jau daudzas reizes, lielakoties pie darba. Bet shoreiz ka (ne)sanaca, ta (ne)sanaca...

Apskrapets+nolauzts vaditaja kapslis pie atrumklokja+parsists Yamaha vacinjsh (nezinu, ko jams sarga, kautko uz k, bet imho nebija karburators) lidz ar to tur list kautkas ara+citadi laikam nekas. Braucams vel bija :D Maasiicas moto servisa dzheks bija savacis un aizbraucis bez problemam.

Es tikai vienreiz esmu redzejis man shita sturi izraujam no rokam - braucot pa ganibu dambi tur ir vienas tizlas trambulja sliedes pie sarkandaugavas tuvumaa, un tur ar atrumu ka parnesos pari, taa nopriecajos, ka neparavu uz acim, ka tikai sturi izraustija bet ne pashu moci :)

Offtopic jau aiziet :) Shitas neattiecas uz paintballu vairs...

Link to comment
Share on other sites

Eu dzeki transportu gan bazarejiet pashi :) Reku teddy brauc vinjam ir mashiina man ir auitns ar ko brauksim, bet tas jau ir pilns, ta ka nevajag te atmazkas taisiit, kad nevar aizkluut... Piem. pagajusho reizi ,visu cienju, Vincesters brauca ar autobusu, un paldies vinjam par to :thumbsup: Galvenais ir gribeet, tur transports iet paljube, ta ka dzeki nemizham un maucam :D

Link to comment
Share on other sites

Neliels atgadinajums visiem, ka jau iepriekshejaa reize ir jamaksaa pirmaa iemaksa :) Respektiivi esmu pasutiji uz 30 cilvekiem tatad 30 ls, lai nechakareetos es samaksaashu pirmo iemaksu un tad iekaseeshu no katra pa 1 Ls, taja briidi, kad ieradisimies vietaa .

Link to comment
Share on other sites

Taa iemaksaa veikta buutu labi ja mees buutu tur uz vietas 13:30, tas nozimee, kad ja kaads nezin kur braukt tiekamies sarunataa vietaa plkst 13:00 un maucam kopaa...

Gribetos zinaat, kas buus ar mashinaam iznemot Teddy un Outlaw tjipa Worm, sarge arii laikam ar auto mauks un Robby(pilna). Veel ir kaads ar automobiili?

Link to comment
Share on other sites

Pie manis jau ir rusty, Cipruss, peerlju puisis, kopaa esam 4 cilveeki.. Teoreetiski man mashiiina ir pilna, jo man ir taada slikta kaita nenjemt mashiinaa 4 cilveekus, jo besii ka seehz pa vidu tieshi spogolim priekshaa :) ja protams kaadam ir velme varam atrast vietu bagaazhnieka...

Link to comment
Share on other sites

Taatad laiks ir palicis pavisam maz tapeec gribeetos precizeet sarakstu, kas buus kas nebuus...

Macho, kas notiek ar jums un alwi, test2 utt. Kurs brauc, kurs nee ?

Traktorists un lil nigaa brauksiet?

Wolfblade tu mauksi?

Fly, drinkit, molder, mader???

Link to comment
Share on other sites

100% braucu, tomзr transports (mikriтр) tur iet, vakar tur notika Big Game un pзc tв stopзjot noнзru kkвdu mikriтu, rоt uzzinврu un pateikрu cikos kas ko kв attiet tas mikiтр, un tad tie, kuri ar mikriтu - savвksimies un mauksim kopв.

bencik - tad cik $$ jвтem lоdzi, pieтemot, ka es tur tikkai kombi noоrзju?

EDIT: sвksim ar Omah'u, un noteikti arо kanzas'u uzspзlзsim :)

EDIT2: Skatos, ka ir atпauts paтemt kвdu lоdzi, tad nu ir man te viens entuziasts, kurр grib paspзlзt peintbфlu, rоt/parоt pateikрu, vai bыs, vai nз, jo vakar jau pietiekami nauda aizgвja.

Link to comment
Share on other sites

bencik - tad cik $$ jвтem lоdzi, pieтemot, ka es tur tikkai kombi noоrзju?

EDIT: sвksim ar Omah'u, un noteikti arо kanzas'u uzspзlзsim :)

EDIT2: Skatos, ka ir atпauts paтemt kвdu lоdzi, tad nu ir man te viens entuziasts, kurр grib paspзlзt peintbфlu, rоt/parоt pateikрu, vai bыs, vai nз, jo vakar jau pietiekami nauda aizgвja.

Ok 1 vari nemt lidzi bet vairaak nevajadzeetu :D Lai neparvershaas par gimenes pasakumu, ar transportu maziit sazimee ptas, cilveki te daudzu brauks ar mashinaam, varbuut kadam ir vieta :)

Panem lidzi 30 ls zin kaa ja nu gadaas partereeties :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...