Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

kriš senx pa zilumiem - pāris menešus domaju, ka neaizmirsīšu.

teddy, esmu ļoti pateicigs pa vizināšanu - tu mby kad zvaniji man gaidiji vel osta vai es atrodu autobusu? :)

da nee vnk domaaju vai tev vispaar autobuss vel iet :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Karoce krutakais moments bija, kad es biju pierushojis rustijam no saniem... nu tipa tiesi tads moments lai vinu nosautu un viiss baigi kruta un vins var te nedirst, ka es vinu nebutu nosavis, jo es butu, bet... SUUDS BLJA STROKIS TIESI TAJA MIRKLI IEKLEMMEEEJJAAS... Bla un tu staavi kaa looohs uz skatuves un saki pif paf un blja skaties, ka dzeks mierigi pret tevi pagriezhas un saak hujariit virsu (nu nejau tur 1 shaviens un laipna apvaicashanas, vai nesapeja!)... bet vispar baigi cool! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Muahaha. Man ari shita ir gadijies. Apgaju 3us kemperus, kas bija sargajushi bazi, reali vinji uzmanu pusi pat neskatijas, visi smuki rindinja sedeja, abet ierocis tik klakshkj, bet neko neshauj. Es toreiz biju atradis neplisushu bumbinju uz zemes ij biju iemetis ieksha ieroci. Jama tad ari bija iesprudusi un noblokjejusi...

:)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

mm. beigās bija interesanti. sākumā, pēc pirmajām 3-4 kartēm, kur es norāvu hedshotus likās ka reāli sūkās un būs baigi saksīgi. Beigās, kad sapratu, ka visforšāk ir totālā pofigā staigāt uz priekšu bija visforšāk. Tranšeju karte (omaha) man vislabāk patika, jo tur bija stilīgs duelis ar nazīti. To visu mūžu atcerēšos ^_^ gulēt tranšejā uz muguras kamēr virs tevis lido lodes ir reāli forša sajūta :)

tie ieroči gan varēja būt precīzāki - pa benčika pakaļu no kādu 30m attāluma galīgi trāpīt nevarēju. Toties vienā citā kartē pa puskarti uztaisīju hedšotu.

vēl interesē, kurš bija tas šariks, kas pa spraugu kaut kur 2 pirkstu platumā izblieza cauri ar bumbiņu no otra kartes gala (~50m) un trāpīja man pa plecu... bumbiņa neizšķīda tā ka varēju spēlēt tālāk tās pārdesmit sekundes pēc kurām izrādījās, ka karogs ir savākts.

kopumā pozitifčeg. Labi ka nebiju čilli picā pēc tam, kur noteikti viss bazars sastāvēja no worma stāstiem par to kā viņam gāja (es to vēl vēlāk dabūju atklausīties :) )

bildes un nekādu tādu sūdu nav :) paņemšu nākošreiz fočuku.

noteikti vajag šito vēl kādreiz sarunāt - man ar tērpu īri un 700 bumbiņām aizgāja ~30 lati (nebūtu ņēmis tās pēdējās 200 bumbiņas, būtu ~24Ls)

Link to comment
Share on other sites

vajag to pasākumu ziemā arī uztaisīt, ja te cilvēkiem ir piekrišana un $$. :)

ps itkā novembrī solās taisīt atkal big game, takā domāju, ka tas tiešām ir labs pasākums, kur var izskraidīties.

edēt: šonakt bija neērti gulēt ar macho un ali zilumiem, un visu dienu, kad galvu grozu kakls sāp :D

Link to comment
Share on other sites

vēl interesē, kurš bija tas šariks, kas pa spraugu kaut kur 2 pirkstu platumā izblieza cauri ar bumbiņu no otra kartes gala (~50m) un trāpīja man pa plecu... bumbiņa neizšķīda tā ka varēju spēlēt tālāk tās pārdesmit sekundes pēc kurām izrādījās, ka karogs ir savākts.

Njaa labi, kad netrapiiji pa pakalu, jo taa ir viss saapigaaka vieta, uhh kaa saaap :D

Un tas tavs headshot bija vnk rofl, vot to vajadzeeja nofilmeet, tas ir tapat, kaa (dd2) ar awp shaut no Ct bazes uz b durviim, un kaut kada veidaa, caur sienu pakert headu cilvekam, kas lec araa no tunela :ph34r: Man piem, bija taads surpise, kad gruuti izskaidrot :)

Un runajot par nakamo reizi apsolu, kad ziemaa taadu pashu uzriikoshu, gaidat tikai pasakumu sadalaa datumus. Aaa un pavisam aizmirsu es domaju iegadaaties to suuda kluba karti pa 25 ls, jo tas ir vnk neraaaaali letaak, kur tu naziit biji atraaak :D it sevishi, ja mauc bars , tur jau atpelnaas no 1 reizes visa karte :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Tieshi naacu rakstiit ka vaidzeetu vienu uz naakamo meenesi izbiidiit, vai uz shii meenesha beigaam...

Edited: Tikko ienaaca praataa doma par tiem go planet laazeriem, vareetu uz kaadaam 2h visu to placi aizsist un mochiit, noteikti buutu vairaak cilveeku kuri veeleetos uzspeeleet + man liekas leetaak arii sanaaktu

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Edited: Tikko ienaaca praataa doma par tiem go planet laazeriem, vareetu uz kaadaam 2h visu to placi aizsist un mochiit, noteikti buutu vairaak cilveeku kuri veeleetos uzspeeleet + man liekas leetaak arii sanaaktu

Uij tie lazeri ir bullshit :D Salidzinaajumaa protams ar peinball :) Taas sajuutas nevar salidzinaat, ja ir gribehsana, varam uz kaadu sniegainu dienu uztaisiit savu survivoru vai vostoku :D Es paprasiishu ka ir ar to kluba karti vai viss bars var pirkt... Es domaju, kad maybe par tiem pirmajiem komplektiem jamaksaa buutu atseviskhi, toties varetu sapirkt bumbinjas un granatas uz viena cilveka vaarda :khehehe:

Vajadzeetu nakamreiz tev fly arii atbraukt,esmu dzirdejis, kad tu arii nesi ar pliku roku nemams :D

Link to comment
Share on other sites

toties varetu sapirkt bumbinjas un granatas uz viena cilveka vaarda naughty.gif

nesanaaks... meegjinaaju jau no naziisha nopirkt pa 2LS, nepadevaas, teica ka parakstisjis kaut kaadu cherni kur it kaa nedriikst nevienam dot utt...

Link to comment
Share on other sites

NU tur tjipa teikts, kad nevar dot karti citiem, vai tjipa pirkt bumbinjas citiem :D Da mees panem kaadas 5 kartes, tjipa tie kas plano biezhaak pashaudities un lieta dariita kurs tev skries pakala, kad tu panemsi 5 lielaas kastes bumbinju, vinji tapat jau buus apmieirnaati, kad tik daudz panemt a peec tam uz aktru cilveku ar karti ir veel 3 cilveki, kuri vnk nem bumbinjas no taas kastes... Piedraazt, to ligumu lai pamegina muus aptureet :violent:

Tur bija iznemums, ja taa ir gimene, tad var dot nu luuk gimeens var buut 3 braali, var :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Visus datus žurnāliņā pieraksta :P

Un es jau labāk tā pa godīgam,

T.I Kamēr viss Latvijā nekļūs godīgāki ( nodokļi, parastie čerņi u.t.t) tikmēr vide, pensijas u.t.t neuzlabosies. ;) - bet tā jau cita tēma.

par to survivor'u teicu jau, ka vajag, bet toties lāzeri sūkā diemžēl, tur šā vai tā aiziet daudz naudas, bet ekšens apnicīgs. Nākamreiz uzreiz ielieciet mani un krishu ar Testa progun'u vienā teamā, lai jautrāk. Un citiem iedot Grenade Launcher :D

p.s šodien nopirku kakla aizsargu :D

Link to comment
Share on other sites

karoče omaha sūkāja. mēs nezin kāpēc to tikai vienreiz spēlējām, un gign tīms bija uzbrukumā, a tur ir tādas būdiņas caur kurām varēja šaut, a mums tikai tranšejas.

kansas FTW! un tikai nevajag. tajā mapē bija visjautrāk, jo es varēju kempot kamēr bīfijs rašot :) (katram bija ko darīt).

Forti arī kaut kā nepatika.

ā un vēl - neviens neuzrakstīja, ka vajag ņemt maiņas drēbes līdzi :) tā ka nākamreiz uzrakstiet! (man jau ta nekas, bet benčiks...)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...