Jump to content
GIGN Forum

Better Fps Cfg


x3m
 Share

Recommended Posts

par duumu iznjemshanu, jaa tas nav atljauts, bet tas smagi ierullee... taa pat kaa iznjemot shitus kaa pienjemsim fire in the holle... tie pretiigie soundi sux hard

x3m cfg ownz

Neuzskatu, ka duumu iznjemshana ir tik pat liels noziegums kaa fire in the hole iznjemshana. Ar fire in the hole jau kaadus 6 meeneshus nespeeleeju cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kaada no taa ir jeega? ja tu dzirdi radio commandu fire in the hole tad zini ka metiis granaatu un vari jau pabiidiities no vinas taa pataalaak...

Taapat radaraa mirgo un arii lejaa raadaas tas fire in the hole. Ja neesi n00bs maaceesi veeesi bez taa speeleet...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
x3m laba configa es ar uzliku ,bet biki paartaisiiju jo es nespeeleeju ar defaltiem...fps man turaas visu laiku ap 200 taakaa ... thumbsup.gif

jaa protams fps 200 ko tu dirs ja tev ir monitors kuram ir 200mHz tad es esmu citplaneetietis. es saprotu bishki paari herciem var iet bet nejau 200 fps smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Visiem iet 100-200 fps stabili, bet nekur neredzu, ka kāds būtu atklājis sava datora parametrus, Man laikam salīdzinājumā ar jūsu Ferrary man tāds vecs Zapars, jo man iet no 50-110

P4 3.0GHz "Prescott"

1024 MB DDR RAM

Asus Radeon AX800 PRO 256MB

19In CTX 960F PRO

Spēlēju ar 1280x960 izšķirtspēju 100Hz

Rūpnīcas noteiktais Maximum Resolution 1600 x 1200 60Hz

Faktiski 1600 x 1200 85Hz

Video karte uztur 1920 x 1440 60Hz = cs_office 30-60 fps

Palīdziet! smiliez.de_2477.gif

Edited by Hammer
Link to comment
Share on other sites

omfg monstriigs dators blink.gif

negribi padaliities?

vispar jaunakiem datoriem ir tada kjibele ka videokarte megina speeli padariit ljoti smuku ar savaam tehniskajaam iespejaam, bet vecais papa cs nav domaats lai vinsh izskatitos smuks, tapec sanak tikai lagy lagy. Parbaudi vai tev video opcijaas nav Trueform ierubiits, sakot ka tas izraisa lielus fps zudumus

ak jaa man ar radeonu 9800pro un p4 3ghz ieksh azteca arii fps kriitas atklataas vietaas liidz pat 60... bet nu citur gan turas 100

Link to comment
Share on other sites

TRUFORM - Always Off

Pirms tam man bija Radeon 9800 PRO 128MB.

Vienīgā, redzamā atšķirība no X800 bija 3d Mark 05 testā, kur Mark punktus ieguvu 2x vairāk.

Vakar nomainīju Euro-Case barošanas bloku (kuri esot slikti) 350W pret V-Tech-Apollo 520W, videokarte, kā arī dators sāka strādāt labāk, CSS strādā stabilāk, pirms tam dažreiz it kā sabremzējās, kaut gan fps nenokritās.

Tagad viss strādā labi, es arī neceru iegūt nereālus 999 fps.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...