Jump to content
GIGN Forum

Anekdotes.


quelyd
 Share

Recommended Posts

Izlasiju iepriekšējo topicku un izdomāju ka vajadzētu arī forumā anekdošu topicku jo weba ātri pazūd.

Pameklēšu kādu ņirdzīgu anekdoti un tad ierakstīšu.

plZzz nenorokam šo topicku ar stulbiem postiem,bet ierakstam tikai anekdotes.

aidāā!!

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

1.Ka sauc blondīni ar krāsotiem matiem?

-Mākslīgais intelekts

2.Komandieris stāv ierindas priekšā:

- Kam ir nazis, soli uz priekšu!

Viens kareivis paiet soli uz priekšu.

Komandieris:

- Malacis, saņem desmit dienu atvaļinājumu.

Tajā pašā diena kareivis devās atvaļinājumā. Pēc kādām trijām dienām komandieris atkal vēršas pie ierindas:

- Kam ir nazis, soli uz priekšu!

Visa ierinda paiet soli uz priekšu.

Komandieris:

- Malači, iesiet mizot kartupeļus.

3.Vinnijs Pūks griež Sivēntiņam matus:

-Sivēntiņ, Tev ausis vajag?

-Jā!?

-Še, ņem

4.Mazais dēlinš ar mammu un tēti nūdistu pludmalē......

-mammu, es redzēju sivieti, kurai bija lielākas krūtis nekā tev.

-tas nozīmē, ka viņa ir stulbāka par mani.

-mammu, es redzēju arī vīrieti, kuram lielāks krāninš nekā tētim.

-tas lielāks idiots nekā tētis....

-mammu, mammu....tētis runā ar ļoti stulbu blondīni un pats kļūust aizvien stulbāks....

5.Saniknots skolotājs uzkliedz skolēniem:

-Kurš no jums sevi uzskata par pilnīgu muļķi? Piecelieties! Pēc ilgas pauzes pieceļas viens skolnieks.

-Tad tu sevi uzskati par muļķi?

-Nu ne gluži, bet kaut kā neērti, ka jūs viens stāvat. :khehehe::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

-Kurš no jums sevi uzskata par pilnīgu muļķi? Piecelieties! Pēc ilgas pauzes pieceļas viens skolnieks.

-Tad tu sevi uzskati par muļķi?

-Nu ne gluži, bet kaut kā neērti, ka jūs viens stāvat. :khehehe::thumbsup:

Tas jau labi, dēliņ, ka tev neērti, bet, ja tu nebūtu muļķis tad tu saprastu, ka es par muļķiem uzskatu tos, kas iepriekš dotajā laika momentā PIECEĻAS nevis jau stāv kājās ;) Nemaz nerunāsim par to, ka jautājums tika uzdots JUMS un pilnīgi pofig ko daru es. Sēdies, divi, dauni!

Link to comment
Share on other sites

es varu parspet :

Zakiits ieet baaraa un saka : Kurs grib pa purnu ?

Piecelas lapsa un saka : Es ... Zakiits un lapsa iziet no baara un noskan buukshkjis

Zakiits ieet atkal bara un saka : Kurs grib pa purnu ?

Piecelas vilks un saka : Es ... Zakiits un vilks iziet no baara un noskan skalaaks buukskis

Zakiits ieet atkal baara un saka : Kurs grib pa purnu ?

Piecelas laacis un saka : Es ... Zakiits un lacis iziet no bara ...

Velviens zakiits no jumta sauc : Ew zakiit, mums beidzaas ķieģeļu ! ;)

Edited by RaNd0m
Link to comment
Share on other sites

Tev varbūt pietiks, ja izlasīsi pēdējos trīs vārdus. Saprati? :]

Pūks aicina Sivēnu doties uz vietējo dīķi vardes drāzt. Sivēns, protams, piekrīt. Tā nu šie nonāk līdz ezeram, Pūks sāk un dzirdēt var tik:

- Kvā!

- Kvā!

- Kvī!

Pūks: Vai, piedod, Sivēn.

Link to comment
Share on other sites

Vieniigaa ancene , kas ieskreeja praataa . Par sabiedrotajiem krieviem un amerikaanjiem .

Taa nu sanaaca ka krievam un amerikaanim bij kopeejs darbs Tadzhikijaa daraams . Vakars veels , viesniicaa jautaajot peec izstabas - atbilde skan viena ,-" Tik viena izstabinja briiva " .

Paraustiija plecus un abi pieaugushi buudami , sarunaaja kopaa guultaa likties .

Guulta aptuveni sadaliita - gaisma izdziest .

Krievam guljot kungja krampju rezultaataa paspruuk - purkskjis . Nav tas smukaakais skats . Krievs nesakautreejies ar veeesu seju pazinjo - " 1 - 0 krievu labaa ! " .

Amerikaanis sirdii patriots nenoturaas un ar no savas puses iebliezh gultaa skalju purkskji . Pagriezhaas pret krievu un pazinjo - " 1 - 1 amerikaanji izliidzina ! " .

Krievs mazliet dusmiigs sasprindzinaas un spiezh purkskji pretii , saucot - " 2 - 1 krievi izvirzaas vadiibaa , urraa ! " .

Taa vinji jautri turpina kaadu laicinju liidz krievam seju viebjot un dirsu sasprindzinot purkskja vietaa sanaak iedirst guultaa . Krievs nesakautreejies ar veeesu seju pazinjo - " Puslaika beigas - laukuma mainja ! " .

Ceru ka Patika , Pallma

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

1.Iet meitenīte uz smilškasti spēlēties ar savu lāpstiņu. Pie viņas pieiet vīrietis un saka: "Atdod lellīti, citādi izbakstīšu aci! " Meitenīte saka: "Nedošu". Vīrietis izbaksta aci : "Vēl nedosi, izbastīšu otru" . Meitenīte: "Nedošu". Vīritis izbaksta. Tad meitenīte ceļas kājās un sāk kaut kur iet. Tad vīrietis prasa: "Uz kurieni iesi? " Meitenīte: "Mamma teica, kad paliek tumšs man jāiet mājās".

2.Notikusi avārija,autobuss iebraucis aizā.

Policists jautā izdzīvojušajam autobusa šoferim:

-Kāpēc jūs iebraucāt aizā?

Liecinieks ātri piebilst:

-Viņam priekšā stāvēja divi cilvēki!

Policists atkal prasa šoferim:

-Bet vai tad prātīgāk nebija notriekt divus cilvēkus nekā ar pilnu autobusu ar cilvēkiem iebraukt aizā?

Šoferis atbild:

-vienu es notriecu,bet otrs skrēja uz aizu un es pakaļ lai viņu notriektu!

3.Puisis jau ilgu laiku satiekas ar meiteni. Viens otru mīl, bet kāzas viņš pat nepiemin. Meitene jautā:

- Ja tu mani mīli, kāpēc mēs nevarētu apprecēties?

- Redzi, es vēl pats nestrādāju un neko nepelnu, sēžu uz kakla saviem vecākiem. Kā gan es tevi varēšu uzturēt?

- Bet tu nedaudz pabīdies, un arī es uzsēdīšos taviem vecākiem uz kakla.

Paarspeejat sito :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Osama Bin Ladens nolēma nosūtīt vēstuli Džordžam Bušam, vēstuli paša rokrakstā, lai zinātu, ka viņš vēl ir dzīvs. Bušs atvēra vēstuli un vēstules saturs sastādija tikai kodveida tekstu:370HSSV-0773H Bušs bija apmulsis, tāpēc viņš šo vēstuli nosūtija Kondolīzai Raisai.Raisa un viņas palīgiem nebija ne jausmas, ko šis kods nozīmē, tapēc nosūtīja FBI. Neviens no FBI nevarēja atšifrēt šo kodu, tad vēstule tika nosūtīta CIP,tad NASAI. Beigu,beigās vēstule tika nosūtīta Britiem, lūdzot palīdzību atšifrēt vēstuli.Minutes laikā Briti atšifrēja un sazinājās ar balto namu:"Pasakiet prezidentam, ka viņš vēstuli tur otrādi."

Link to comment
Share on other sites

Uij baigi labie prikolinji, par dazhiem iereecu vel tagad :D

te bus man milaakais, noteikti jau kaads ir dzirdeejis no klaatesoshajiem, bet klausamies...

Stav celja malaa divi policisti un :smoke2: . Otrs apsezhaas mashinaa lai kaut ko ieestu, tikmeer 2 km pirms viniem...

Staav uz celja onka ar zaporozhecu :oldy: , stopee garaam braucejus, jo mashina sapliisusi ;( Garaam brauc jaunais bumers, iekshaa seezh baigais vecis, un domaa. Es tak kadreiz arii tads biju un apstajass. Prasa onkam kas un kaa, tas saka vot saplisa vai nevar lidz tuvejam ciematam paraut tas tepat netaalu. Nu ok, vins piekriit, tikai onka saka atraak par 80 nebrauc, ja kas es te midzinaashu, kad buus par aatru :thumbsup: Nu ok sasien klaat visas keedes un brauc uz 75 km/h :violent: Bmw vaditajam pabrauc garaa viens mersi, otrs mersiis..... Kad tresais mersi brauc garaam taa vaditaajs izbaazh galvu araa pa logu un :mIm: . Nu ko bembists ar to vairs nav apmierinaats un pedaalis griidaa !!! 100...120... Zaporozheca vaditaajs mirdzina talas cik var :D Mauc jau garaam :police: tiem, viens policists saka otram : "Klausies Berzin kaut ko shitadu es veel nebiju redzejis !" Mersis priekshaa ar 140 km/h, pakal mauc bmw un no aizmugures zaporozhecs mirkshina LAI LAIZH GARAAM !!!

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

1) Vilciens dodas kārtējā garajā reisā... Biļešu kontrolieris pārstaigā vagonus un pārbauda biļetes.

Te pēkšņi izdzird baigo traci... Protams kontrolieris dodas trača izdalītā tyrokšņa virzienā

Ieet kaītē (istabiņā, nodalījumā, sauciet kā gribat) un tur redz kašķējamies vīrieti un sievieti.

Pēc pāris minūtēm kontrolierim izdodas nomierināt trakojošo pāri un jautā kas tad bijis par iemeslu šādai kņadai...

Sieviete nu arī sāk stāstī.

"Mierīgi sēžu savā kaītē un lasu savu iemīļoto grāmatu. Te pēkšņi ieveļas iekšā šis vīrietis, kādu laiku sēž un vēro mani, pēc brīža atņem man grāmatu un apgalvo ka tā ir neinteresanta. Nu labi es neko. Sēžu un garlaikojos kad šis pēkšņi novelk manas čības un izmet pa logu, apgalvojot ka tās nenormāli smird... bet es neizturēju brīdī kad viņš atņēma man brilles novilka bikses un uz sava draudziņa uzlika manas brilles un teica "Paskat anton ko mēs tagad drāzīsim" "

2) Pienācis kārtējais ikdienas rīts. Pēterītis pieskrien pie mātes un izkliedz

-Mammu, mammu tētis pagrabā pakāries...

Māte uzreiz skriešus dodas uz pagrabu. Pēterītis smiedamies atsaka...

- April, april, tētis pakārās bēniņos...

3)Kādā vēlā vakarā vīrs dodas uz mājām gar kapiem un redz dzeks pie kapa ņemās ar divām meičām... vīr uzsauc

- ēē džekiņ iedo man ar vienu ...

- iedo man a, iedo man a, ņem lāpstu un pats izroc...

4)Viens paziņa jautā otram:

- Ja es pārgulēšu ar tavu sievu, kas mēs būsim? Ienaidnieki?

- Nē.

- Draugi?

- Nē.

- Radinieki?

- Arī nē!

- Kas tad?

- Tad mēs būsim kviti...

Ņemiet par labu centos ;)

Link to comment
Share on other sites

Nice, vel tgad smaidu! :) oky jasak man ari :)

1# Dupsi nemejs nospragst. Redz engelitis rave darzu, ka jau dupsetajs panem anusa. Engelis neapmierinats iet pie dieva sudzeties, dievs atlido pie dupsetaja un saka "Ja vel ta izdarisi, uz elli aisutisu" dupsetajs " ja labi".

Atkal engelitis rave darzu, dupsetajs izdupse. Dievs aizute dupsetaju uz elli.. Paiet 6 menesi, doma ka dupsetajs labojies,nems atpakal. Aizlidojis uz elli skatas, uguns nau, viss tums.. prasa Elles viram :Kapec uguns nedeg???:

a tu peec malkas pieliecies!

:DD

2# Zakitis iet iet pa mezu, nau kur nolikt sudu, iedirs roka. Iet iet laimiigs, satiek lapsu

lapsa: kas tev roka?

zakis: taurenis

lapsa: paradi

zakis atver roku un saka : ups apdirsas!

PS blade tizls spameris! =\

Link to comment
Share on other sites

aarsts seezh sava lekciju telpa un kadiem 100 studentiem skaidro : arstam vajadziigas 2 galvenas lietas : drosme un uzmaniiba.. nu studenti maaj ar galvaam.. arsts - IEVEST liikji!! nu ieved.. sanak studenti un skatas ka shis sekciju taisa.. te peekshnji aarsts - hlopc un pirkstu liikjim dirsaa un nolaiza.. visi studenti saviebjas bet un neko ... jaaklausa arstam un izdara taa pat.. kad visi ta izdariijushi arsts atkaapjas un saka : nu jaa, drosmiigi jau juus esat, bet uzmaniigi nee.. redz es dirsaa iebaazu malejo pirkstu, bet mutee ta es nolaiziiju videeejo w4ck0~_~:shock::devil:

Link to comment
Share on other sites

Slavens amerikāņu hipnotizētājs uzstājas 2 tūkstošu skatītāju lielas auditorijas priekšā.

Viņš paskatās uz zāli un saka:

- Dance!

Visi dejo.

- Cry!

Visi raud.

- Laugh!

Visi smejas.

Pēkšņi viņš paklūp un nosaka:

- Shit!

Zāli tīrīja divas nedēļas.

Link to comment
Share on other sites

diviit pa pirmo :D No 2 klases anekdote ko ''Lielie'' puiši pastāstija -

3 skudras runā kur paarnakšņot, tur pat blakus mīlējas draugs ar draudzeni, 1 skudra saka es iesu gulēt ausii, 2 skudra saka es iesu gulēt starp tiem lieliem pakalniem ( pupiem) 3 skudra saka es iesu gulēt tajā caurumā (nejau dupsiii....) nakamaa riita visas 3 skudras satiekas 1 saka - visu nakti man tur kaads teica es tevi miilu, es tevi miilu, 2 saka man tur skreeja pakal 3 karaviiri un 1 slapjs diivains radijums ( ar pirkstiem un meeli) 3 3 skudra saka man tur liida sarkans taarps es tam ar rungu, šis man ar smeku un kefiiru

2 klases anikdote..... sviests kas sviests, bet veselus 10 gadus man staav atminaa...

Link to comment
Share on other sites

80-gadīgs večuks stāsta sievai:"Iedomājies, mums mājās ir spoki!Es naktī gāju uz toleti, tikko veru dusvis vaļā-gaisma pati ieslēdzās, gājū ārā tikko aizvēru-izslēdzās. Sieva dusmīgi:"Ak Tu vecais maita, atkal ledusskapi piedirsi?!?!"

9. klases skolnieks Jānītis 8. marta pēcpusdienā uzaicināja pie sevis klasesbiedreni Lienīti. Nopirka rozes, torti, konjaka pudeli, cigaretes. Uzlika to visu uz galda un gaida. Paiet stunda. Jānītis domā: "Lienīte ir no labas ģimenes, tāpēc nedzers." Novāca pudeli. Paiet divas stundas. Domā: "Diezin vai arī pīpēs". Novāca cigaretes. Vēl pēc stundas: "Var pārprast manu mājienu par rozēm un apvainoties". Novāca rozes. Pēkšņi zvana pie durvīm. Ienāk Lienīte. Jānītis izbrīnīts vaicā: "Bet kāpēc tu atnāci ar skolas somu?" "Nu, bet rīt no rīta taču uz skolu..."

...man agrāk ļoti nepatika iet uz kāzām,jo nāca klāt vecas tantes, bakstīja ar pirkstu ribās un čukstēja: -TU BŪSI NĀKAMĀ!...TU BŪSI NĀKAMĀ!...- bet viņas tā vairs nedara,kopš es to pašu sāku teikt viņām - bērēs!.....:))

milakas nav, bet izlasot cita portala anektdosu topu sitas vislabak patika

Link to comment
Share on other sites

1)Eksāmens. Pasniedzējs vaicā studentam:

- Jautājums uz desmit ballēm: ar ko mēra spriegumu?

Klusums.

- Nu, labi, jautājums uz septiņām ballēm: vai spriegumu mēra ar ampērmetru, voltmetru vai ommetru?

Klusums.

- Skaidrs. Jautājums uz četrām ballēm: vai spriegumu gadījumā nemēra ar voltmetru?

2)Māte ar tēvu pie galda runājas, ka kaņepes būtu jāsēj vai nu agri no rīta, vai vēlā vakarā, lai vistas neizkašņā. Bet mazais Niklāviņš paver durvis un sauc: " Ei, nerunājiet tik skaļi, gailis pie loga klausās!"

3)Papildus programmai "Katram bērnam - pa grāmatiņai" valdība apstiprinājusi jaunu programmu "Katram pensionāram - pa zobiem".

4)Slimnieks:

- Dakter, kas man kait - viscaur zili zaļas pumpas...

Ārsts:

- Kas jums kait, to mēs nezinām, bet, lai jūs mazliet iepriecinātu varēsim nosaukt slimību jūsu vārdā.

5)Pacientu gatavo operācijai. Viņš pēc elpas jūt, ka ķirurgs ir sadzēries...

"Dakter, man ir bail - ja nu jūs man ne tur kaut ko sagriezīsiet???"

"Nebaidieties. Parādiet tikai, kur jums ir vēders."

6)Mazs puisītis iedomājās vēlēšanos:

- Kaut man katru dienu būtu dzimšanas diena...

Pēc diviem mēnešiem puisītis kļuva vecs un nomira.

7)Pa mežu iet Sarkangalvīte, te pēkšņi no krūmiem izlien vilks un sauc, "Ei tu, prostitūta!". "Es neesmu nekāda prostitūta!", apvainojusies saka Sarkangalvīte, "vai tad tu neredzi, ka es esmu akurāta un solīda meitene. Paskaties, kāda man ir sarkana cepurīte, sarkani bruncīši, sarkana blūzīte, sarkana jaciņa, sarkanas zeķītes... fū, patiešām kā prostitūta"

Sorry, ja bija jau dzirdētas. :)

Link to comment
Share on other sites

Berlīne, pilsētas autobuss, kurā brauc arī vairāki turki. Viņi savā starpā skaļi dižojas:

- Berlīnē mūsu ir jau 500 tūkstoši!

- Bet Hamburgā - jau 200 tūkstoši!

- Bet drīz vien mēs vāciešus no šejienes izspiedīsim, un tad tā būs mūsu zeme!

Pēkšņi kājās pieceļas veca vācu kundzīte, dodas uz durvju pusi un saka:

- Reiz Vācijā bija 8 miljoni žīdu...

Link to comment
Share on other sites

Ienak blondiinite Tehnikas veikala un prasa pardeveejam.B Vai es vareetu paluugt to televizoru?: Nee,Bblondiinieem televizorus nepardodam!Blondiine iet projaam un paargeerbjas par rudmati. Un naak atpakal.B Vai es vareetu paluugt to televiizoru?P: Nee, Bblondiinem televiizorus nepaardodam!Blondiine iet projaam un paargeerbjas par bruneti.Un naak atkal .B Vai es vareetu paluugt to televizoru?P : Nee,bblondiineem televizorus neepardodam!B A kaa juus zinaajaat kad es esmu blondiine?P tas nau televizors, bet mikrovilnukraasns.

Tagad būs topiks par kuru parēkt varēs :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ripo Rausītis, ripo, pretī cilpo zaķis.

- Rausīti, Rausīti!, - saka zaķis. -

Es tevi apēdīšu!

Bet Rausītis atbild: - Nu nē, es tevi apēdīšu!

Un apēd.

Tā, lūk, bērni, radās pirmais pīrādziņš ar gaļu.

:)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...