Jump to content
GIGN Forum

+/-


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 Koshka , kretiins , es maajaas biju 21:30 tongue.gif

Pag pag, man te bissku smadzenes apstaaja straadaat, man neielec kapeec es esmu kretiins, jo tu tiki maajaas 21:30, tu manisdeell nokaveeji vilcienu vai kaa? Es pats maajaas biju 21:00, vai arii tevi moka fakts ka es tiku maajaas atraak nekaa tu? wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Gribeeju tik pateikt, ka manam ariidzan patikaas shamais pasaakums, ja protams atskaita "jauko" maajupcelju, kur gandriiz nogjibu unsure.gif

Bija incanti beidzot satikt dazhu labu taadu, kas man itin biezhi ielaizh lodi bietee speeleejot cs (piemeeram, speedy) rolleyes.gif, uzlaist futeni un padzjumiit. Nju visaadaa zinjaa viss ar maziem iznjeemumiem riktiigi ierulleeja. Thx hainy, ka visu saorganizeeja.

Link to comment
Share on other sites

pohodu jums tur reaali laps tuss ir iznaacis... ljoooti nozheeloju ka netiku (tip jaastraadaa 6dien bij) mosh saakam briest uz naakosho, kameer vasara veel nav galaa? kur teikts ka jaaorganizee 1 tuss gadaa?

Link to comment
Share on other sites

Labdien, daamas un jaunkundzes! biggrin.gif

Ja kadam interese mani iespaidi par pasakumu, skatities zemak

Vispirms ? cilveeki

Achtung! Dazie nicki rakstas viena veida, bet prononsation ir pavisam cits!

Spite ? ?спите?, nevis ?спайт? ? jauka un smuka meitenite, ar melniem matiem (man patiik meitenes ar iisti melniem matime biggrin.gif )

Worm ? gada parsteigums ? izskatas ka vins ir Buhenvalda upuris, tipisks datora tarps biggrin.gif. Pie tam labi redzams, ka vinjam ir daudz energijas.

COLE - ?цуоле?, nevis ?коул?, personigi es iilgi nevareju saprast kads vinjam niks, domaju ? kakoj-takoj ?cuole?? Vins ir diezgan pieaugstoss, un vinjam ir gan smuuka sieva

Intel ? ari parsteigums ? nav mazs ?zeens?, vinjam roka ka wormam divas kajas kopaa biggrin.gif

Diesel ? laps puika, iedeva man cisinju un sardeli, paldies tev!

Macho maen ? baah, visjautrakais kex, pilns ar prikoliem, uzzinaju jaunu vaardu no vinjam ? iejam dzhuuuumit!

Hainy ? malacis, bet parak iilgi gul no riita, kamer vinjam telti ?salaboja? biggrin.gif

Nak3d ? norm. pacans, bet vinjam arii jaeed proteinu un pumpe muskulus biggrin.gif

Visi parieje ? krish, sarge un citas, diemzel jus praktiski nav mana atminaa, nez kapec, varbut juus neiedeva man nogarsot savu alinju, vai neteica ausi (klusu-klusu) ? ?spiidij, tu tiesam esi teevs, ja na tebja moljus? biggrin.gif

Manuprat, tuset 3 dienas laikaa ? parak iilgi, vislabak izdodas (man) tuset vienu vakaru/nakti, jo no riita nav speka atkal tuset, jauzneme sevi ar ko citu, piem. alu dzersanai biggrin.gif

Nezinu kapec, bet visi dzer salidzinosi maz, nevienu neredzeju, kurs guletu blakus ugunskurim. Tas nav labi! Jums jamacies dzert liidz galam!

Paldies visiem par atputu

P.S. nakostusaa visiem jabrauc ar divritenjem kautkur jurmala, un dzert alinju katra kafeinicaa, tas butu jauki braukt baram kopaa

Link to comment
Share on other sites

divainaa kaartaa es iekodis 5 alinjus un guljot gultaa kuraa man kajas karajas pari malai, kaa arii blakus kracoshu macho aa un protams veel janjem veraa apstaklis ka nebija segas un guleju drebees, sanaca izguleties krietni labak nekaa majaas... blink.gif magija?

Link to comment
Share on other sites

Speed! Tu apvaino mani ar textu, ka neviens daudz alu nedzeera! Es pa paris stundam izdzeru(ka vienmer) par pa savu normu, un tici man TAS I DAUDZ, vaidzeja ierasties dienu iepriekss un tev buutu cieniijams konkurents!

wink.gif

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

man prieks ka spiidijs uzraxtija postu.. vismaz zinaam ka vinjs veiksmiigi tika maajas ar riteni un kaads metaalists panks, kas nebija apmierinats ar to ka neviena mashina neapstajaas un nepakeera vinju lidz riigai, nenogruuda spidiju kadaa graavii smile.gif ...

priex ka Jin atmaksaaja ljaunajam blody par ljoti kuulo lecienu no galda... (blody tev nav sleepts beerniibas sapnis kluut par baywatch peldeetaaju?)

Hainy ceru ka tev vecaaki neko neteica kad mes aizbraucaam wink.gif...

P.S un pat tad kad Lirels atbrauca 7dien vinjs visu laiku vaariijaas... Laikam shaadi izpauzhaas pusaudzu energija...

Link to comment
Share on other sites

vismaz zinaam ka vinjs veiksmiigi tika maajas

cik es saprotu, es tiku majas ar daudz mazak problemam neka dazie biggrin.gif

atklasu slepenu - man sabiedrisks transports kretinee :[

btw, pazaudeju svaru apm. 1 kg 8-[]

Edited by spEEdy
Link to comment
Share on other sites

hUra nodzertaa balss rulleeja happy.gif

nja tada lieta bija 4.gif

+bumbu atradu es tongue.gif , kad gaju pakal savai baltajai maikai [kuru biju novilcis kad spelejam paslepes]

un dziesma ar labo sakumu ari bija laba thumbsup.gif [pirmas 15 reizes new_silly.gif ]

Divos vardos sakot : lecam virsu 104.gif

P.S

dazi soferi vienkarshi neruleeee! kamer gaidijam autobusu es ar Yolaju meginajam lai kada mashina mus paker, a blje vienu shtopjema a ta pabrauc garam, bet talak staveja Tofiks, un protams vinju panema smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

speedijam veel pietika speeka peec taa brauciena CS speeleet...

ap 4-5 no riita vinjsh uz 2min pat GIGNA'a bija ienaacis un pateica man "Chau!"

Omfg - vinjsh ir mans elks.............. notworthy.gifsmiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir neizsakaams prieks par to ka vairums ir apmierinaati (iisteniiba jau visi) ! smile.gif

btw es kautko padzirdeeju no COLES un Intela puses par kautkaadu pirti kautko ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

cmooon, sapraats meers, sapraats meers, man shitas pat palicis atminjaa no macho murminaashanas smile.gif

Tikai nevajag - es paarliecinoshi runaaju. No tevis gan aceros vien skruljljainos matus un viltiigo smiinu... ak jaa, tu futbolaa veel aizsardziibaa staaveeji.

Eeenivei shaadi pasaakumi pwnz happy.gif

p.s.

moooooooothhhhhheeeeeeeeeerrrrrffffffuuuuuuuuuccccckkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...