Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

Un karoč labākais preformance ir tad ja minimālo uzliek 1.5x lielāku par tavu eksistējošo RAM un maksimālo uzliek 3x lielāku par savu RAM :)

Pats nomainīju tagad ieprovēšu kādas izmaiņas un tad ziņošu :)

lol nafig tu visu lieki sarežģi?

Nebija vieglāk pateikt - Nomaini virtual memory uz min 1,5x un max uz 3x?

Tak katrs muļķis zin, ka ir tāda iespēja, kā ar labo taustiņu uz my computer un...

Ja iet runa par parasto virtual memory tad es neko nemīžu mainīt, vaidzēja tev uzreiz teikt, ka jāmaina virtual memory :P

Pēc gamespot guy`a pamācības bija jāmaina paging value reģistros un, kad nomaina tad atpakaļceļa nav.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

njā vēl vairāk spēlējot esmu mainījis favorītu

vislabāk patīk pyro, ar kuru vislabāk arī māku spēlēt

patīk ka var nodedzināt spiegus,

patīk ka aizdedzies čubīts lēnām mirst un ja mani arī nomočī tad parasti viņš vienalga nodeg :devil:

arī sentry gun var normāli izcelt ja paspēj tikt klāt (ja bijis tups inženieris kurš sliktā vietā uzbūvēja)

pyro arī ir vienīgais ar kuru vairākkārt sanācis taisīt domination uz kādu

nu vēl inženieri varu uzspēlēt, vakar tīri labi turēju ctf_2fort inteliģences vietu viens pats,

ilgi viņi centās kamēr mani dabūja no turienes ārā :)

ar medic besī spēlēt jo parasti reti kurš ruba kas ir ūbercharge un neiet virsū, droši vien ka steam serveros nav tik apdauzīti cilvēki.

avārijas situācijās paņemu heavy, bet aplaužos ka nemāku paspēlēt ar tik lēni kustīgu čubīti.

tapēc Pyro FTW!

Link to comment
Share on other sites

ceru, ka safixos demoman`u imbalance iekš pāris mapēs, piemēram palielinot teritorijas amplitūdu, kurā nevar iezagties :~) dažkārt viņi pat neļauj izkāpt no savas bāzes, vot tad tas tiešām izbesī >_>

Link to comment
Share on other sites

Zinu zinu, esmu paaraak slinks, lai paarlasiitu shiis 24 lapas ar tekstu un atrastu vietu, kur ir atbildeets uz jautaajumu kaadu shobriid taisos uzdot. Varbuut arii nav atbildeets, taapeec tomeer atljaushos pajautaat - taa kaa man te pagaidaam ir shaadas taadas probleemas ar netu, bet ljoti gribeetos sho speeli notesteet, vai vinjai ir taadas iespeejas kaa:

1- boti

2- speeleeshana lanaa

Buutu ljoti labi, ja kaads man vareetu uz sho te atbildeet. Paldies jau ieprieksh. :)

Link to comment
Share on other sites

botu arī nekad nebūs. vismaz normālu. akdies, kāds darbs būtu jāiegulda, lai tu nevarētu vienkārši uztaisīt disguise un skraidīt apkārt pretiniekiem, pa brīdim pavicinot nazi, bet boti ~ spētu atpazīt tevi.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...