Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ah, fuck it, rīt iegādāšos to steamed versiju. būs pirmā oficiālā spēle ever, ko es būšu pats iegādājies par savu naudu. man vienkārši dabesija tas gamerx ar saviem nebeidzamiem lagiem un neciešamajiem spēlētājiem.

bet man interesē viena lieta. neaizmirstam, ka mēs spēlējam Team Fortress 2 BETA. tā ka, ja es tagad iegādāšos steamā tf2, tad, kad parādīsies pilnā versija, es varēšu viņu arī par brīvu nolādēt? vai arī man būs jāpērk pa jaunu jau pilnā versija?

nu, es zinu, ka gan jau to varēja pagūglot, bet slinkums :)

un, starpa citu, soldiers un scouts ir labākie.

Link to comment
Share on other sites

Moby bet gamerX spēlē playeri ar steam un bez steam un tas ir godīgi ja var spēlēt abi!

Nu tapēc tas nebūtu godīgi ja butu serveri kur var spēlēt tikai steamotie, vajag lai var spēlēt abi!

Un kāda jegā runāt par to kā nav!!!!!!!

Būs serveri varēs runāt!!

Link to comment
Share on other sites

Nu tapēc tas nebūtu godīgi ja butu serveri kur var spēlēt tikai steamotie, vajag lai var spēlēt abi!

Un kāda jegā runāt par to kā nav!!!!!!!

Būs serveri varēs runāt!!

Tas ir godīgi, kad tu spēlē nelegālu versiju, attiecībā pret Valvi?

Link to comment
Share on other sites

godie es vsp neiebraucu, kādā sakarā tu man tur brauc virsū??? Es kaut ko esmu ieminējies vispār par serveri???

Runājot par gamerx - tur spēlē pilns ar idiotiem es vnk ciest brīžiem nevaru. Piemērs - mape 2fort un no komandas 4 džeki spēlē ar snaiperiem. tajā mapē pilnīgi pietiek ar vienu labi spēlējošu snaiperi. Tur arī ir tā problēma, ka spēlē visi, kuri vien vēlās un var tādu spēli paspēlēt. Ar steam nekā tāda nebūtu. Es, piemēram, par steam vēl domājis nēsmu. Vispirms gribu tikt skaidrībā ar videokarti un tad kko domāt.

Link to comment
Share on other sites

Amnij gudrinieks atradies ja?

Neiešu ar tevi strīdēties, lai arī tu pats nēesi nekāds godīgais čalis, jo esmu 121% pārliecināts ka tu izmanto kādu programmu kura tev nav legāla, tapēc nesāc man te kaut ko d1rst!

Link to comment
Share on other sites

Protams , ka spēlēt kādu spēli par to nesamaksājot, ir tik pat negodīgi, kā tas, ka par šņabi veikalā ir jāmaksā, bet nu daži te vēl ir nepilngadīgi un nestrādā, un daudz ko nevar atļauties.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc spēlētājiem (steamotajiem), kuri ir samaksājuši, būtu jāpiecieš visādas lamkas un "pointeri" serverī? Pie tā visa tas ir papildus darbs adminiem, kikot žurkas un "pointerus". Jā un kā jau te kāds teica, tu vispār spēlē negodīgi. Takšto tev vispār nevaidzētu pīkstēt. Tikko atcerējos to valves vēstuļu draugu - hollow :D uzsūtīsim tev valvi :D

Link to comment
Share on other sites

Neiešu ar tevi strīdēties, lai arī tu pats nēesi nekāds godīgais čalis, jo esmu 121% pārliecināts ka tu izmanto kādu programmu kura tev nav legāla, tapēc nesāc man te kaut ko d1rst!

Man lielākā daļa sūdu ir nelegālu, tapēc arī nerunāju, ka tas pret manīm varētu būt negodīgi, atšķirībā no tevīm.

Link to comment
Share on other sites

Viss beidzam, nevēlos vairs nekādu pārmetumus no tevis dzīrdēt!

No kurienes pēkšņi uznira vārdu saīsinājums "CS"? Man pilnīgi pajāt ka tu CS`u spēlē nelegāli.

P.S. Rustijs Sentrijupriekšādispenserubūvētājs :(

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...