Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

vot, zin, kas man interesē. kā notiks oficiālie cw tf? 5vs5? it kā būtu krietni par maz, ņemot vērā, ka ir 9 klases un lai būtu pilnvērtīga spēle nudie nepietiek ar 5 cilvēkiem katrā komandā. nu tad 10vs10? bet 10 cilvēku klans ir vienas mocības. tik grūti būtu veidot nopietnus treniņus 10 cilvēkiem, jo ir ļoti liela iespēja, ka kāds nevarēs tikt un pietam koordināt 10 cilvēkus datorspēlē noteikti nav tas vieglākais.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nju speele prosta spujer :D :D :D

Man patik celt tas puskas u.t.t :D :D

Tik ta iisti vel speeles jeegu nesparatu , bet ir laba :D :D :superlol: :superlol:

Edited by YustArturs
Link to comment
Share on other sites

šodien no rīta, pirms gāju uz darbu uzliku vilkties tālāk.. nolidoja ar 1,2 mb/s :)

tagad jāiet kapāt..

es nezinu kāds man ātrums bija, bet es, kā uzliku 21.00 tā, kad skatijos no rīta bija jau novilcies.

visticamāk, ka kačājās ar visiem mana mdsl 600 kilobaitiem sekundē.

Tagad iešu provēt stīmoto :)

Link to comment
Share on other sites

nu es domāju tieši to pašu - man vaig team fortress 2 orģinālo nevis HL... un Portal.

Tos HL... un Portal tu tak internetā nespēlēsi. Nokačā non-steamed HL... un Portal un spēlē. Atšķirība jau nebūs.

P.S. a kurš teica, ka worms nav uzlicis TF2 serveri? :)

Un galvenais, ka ip arī sakrīt ar CS GIGN serveriem, tikai ports savādāks :)

tfgign.JPG

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

ev, bet toč ir tak tagad arī tf2 gign serveris! kur ir lielās reklāmas un paziņojumi galvenajā lapā? ovācijas, salūts, šampānietis? :urraa:

vienīgais varētu uzlikt palyeru limitu 20 vai 24, jo vairāk spēlētāju, jo jautrāk!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...