Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eh, man portal vispār neiet un team fortress ik pa brīdim vienkārši spontāni restartējās. pabrowsoju, un sapratu, ka Valve izmantu kaut ko jaunu CPU kaut kādu SSE (skan pēc manas skolas, bet laikam jau nav, jo , ja būtu, tad jau man būtu jāiet ;) ). tā ka pilnīgi noteikti neesmu nekāds eksperts dzelžos, īsti nezinu, kas tas ir, bet saprotu, ka man tā nav :(

škrobe, paspēj iespēlēties TF2 un tad pēkšņi restartējas dators.

Link to comment
Share on other sites

r&r - tev vareetu paliidzeet shis:

Open the registry editor. That's done by going to Run, then type in "regedit."

In the registry:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management

Double click on "PagedPoolSize". Hexadecimal is listed first. Change the "Value Data" to one of these below:

Note: You only need to enter EITHER Hexadecimal or Decimal. They both are the same.

Code:

Megabytes Hexadecimal Decimal

192Mb 0c000000 201326592

256Mb 10000000 268435456

384Mb 18000000 402653184

You do not need anything bigger than 400Mb... in most cases 300Mb is too much as well. The bigger the number, the more memory you devote to the Paged Pool.

Edited by van Helden
Link to comment
Share on other sites

shodien ieinstaleeju non stiimoto orange box un paspeleju mazlit tf2 gameriksaa :)

speeliite teishaam aizraava.

macho - nebuutu slikta doma uztaisiit tf2.gign.lv :)

man tiiri labi patika tas soldier - rakitlaucheruviirs :)

protams pat ja nekaa vel nejeedzu no tf2 un pat tagad wikipediaa lasu par katru klasi, bet to ka gamerxaa nav nekadas komandas speles vareja ljoti labi redzet tapec parsvara gaju un krisoju viens.

Link to comment
Share on other sites

Tātad mazs rezumē par vakardienu uz šodienu. Vakar tika iepirkts orange box, Lejupielādēts portāls un TF2. Šodien sāku kapāt. Portālā līdz 18 lvl esmu ticis, biš nerubīju kā tikt pie kastes. TF2 uzkapāju ar somiem un angļiem. angļu serverī perfekts tp + vēl pa mic bazarē. Sāku aprast ar skiliem. Aizrauj tā spēlīte.

Link to comment
Share on other sites

Jā var mēģināt -dxlevel 81 flagu, vai arī ja ūbervecs kompis var izmēģināt -dxlevel 70 flagu.

te neliels raksts par source spēļu fps twīkošanu.

te kaut kāds FPS cfg.

mby kādam noder :)

p.s. testējis neko neesmu, use at your own risk :)

Link to comment
Share on other sites

uzliku sūdīgāku grafiku un vairs nekādi crashi, bļin, bet tā spēle ir fuckin' addictive. sen nebiju tik daudz spēlējis kādu datorspēli bez apstājas (kādas veselas 4 stundas gandrīz non-stop)!

spēlēju tajā pašā gamerx, kur TP=0, bet nekas, sākumā jāiemācās viss un tad var domāt par oriģinālā pirkšanu.

Link to comment
Share on other sites

bāc man vienīgajam atverot cfg tas izskatās dik deb***? Diezgan sarežģīti tagad atrast īsto rindiņu, ko man vajag izdzēst un ielikt vietā citu. Man itkā tagad ir kkāds high fps cfg, ko no fpsbanana.com dabūju, bet nekas labāk nav. Dažbrīd pat uz 4fps spēlēju XD

p.s. Iesaku uzlikt izšķirtspēju 640x480. Man pirmstam bija 800x600 un pārliekot ļoti uzlabojās fps, ja man fps4 tagad ir tikai nenormālākajā haosā, tad pirmīt tā bija apšāudēs, kur tikai 3 cilvēki.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

video vnk psc XD

A par to high fps - man tagad mirušie cilvēki paliek spēles laukumā, es viņiem varu izskriet cauri. Un vēl cilvēki tā diezgan raustīdamies skrien, tāpēc atliku atpakaļ defaulto cfg.

a''a un labākā mape, manuprāt ir tā, kas ir līdzīga rats, baigi foršā.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

geims tochna baigi labais . domaaju ka kautkad buus jaanostiimo tf2.

paspeleju gamerxaa un jau satiku tur r&r , chiky, bloodlord , bullet.

patiik ar visiem speeleet. pagaidaam rekords ir bijis ar ugunsviiru - kkadi -6. vel ar spy biju labi -5 uzmaucis un ar "awp" kkadi -5 biju nomaucis.

P.S. an nejfiga man ar soldier -9 ar spy un ar pyro -8 un ar "awp" -5

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

;) ). tā ka pilnīgi noteikti neesmu nekāds eksperts dzelžos, īsti nezinu, kas tas ir, bet saprotu, ka man tā nav :(

škrobe, paspēj iespēlēties TF2 un tad pēkšņi restartējas dators.

obligāti novelc jaunākos videokartes draiverus. Es tā sākumā neizdarīju un man spēle mēdza uzkarināt visu kompi.

addictive - točna :D

btw - odiņ, foršs viģiks :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...