Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

pidiņi, es arī taču gribēju kopīgi waxxēt... :(

gamerx tāpēc, ka tur tad daudzi no GIGNa varētu savākties. bet nu ok, po. nākamreiz, kad jūs jau sākat priekšdarbus waxxēšanai, NOTEIKTI atsūti man sms.

nu tagad gan mēģināšu kaut kur paspēlēt, laikam jau viens. gamerx btw pa nakti ir ļoti labs, tur tad lielākoties amīši spēlē.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DARI TO!!! Btw es jau tev ar varu iedot uzmaukt :)

btw

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=173373

es esmu diezgan pārliecināts ka pretinieku dispenseri hīlo spiegu, jo es kā spiegs tiku hīlots (teorētiski iespējams, ka kaut ko jaucu, bet tomēr esmu diezgan pārliecināts par to).

un par to mediķa ūbercharge - ka diviem var likt - vajadzēs iečekot.

Link to comment
Share on other sites

:)

btw

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=173373

es esmu diezgan pārliecināts ka pretinieku dispenseri hīlo spiegu, jo es kā spiegs tiku hīlots (teorētiski iespējams, ka kaut ko jaucu, bet tomēr esmu diezgan pārliecināts par to).

un par to mediķa ūbercharge - ka diviem var likt - vajadzēs iečekot.

Tas viss ir taisnība :) netgames tos 15 faktus bija pārtulkojis.

Savās 50h spēles laika esmu daudz ko redzējis:

kā spiegs izārstējas pie pretinieku dispensera SD laikā un pēc tam to iznīcina :)

kā spiegs bļauj pec ārsta, un kad pretinieku ārsts viņu izarstē - tas tiek backstabots XD2

pats ar ārstu esmu turējis divus heavy, un arī ar UC parsledzies no viena uz otru :)

Link to comment
Share on other sites

tā arī vajadzēs darīt

btw

kā spiegs izārstējas pie pretinieku dispensera SD laikā un pēc tam to iznīcina

nu re - tad jau spiegs ārstējas pie pretinieka dispensera nevis kā faktos teikts, ka pretinieku dispenseris viņu neārstē.

Link to comment
Share on other sites

damn, lasot jūsu komentus ātrāk gribas uzspēlēt tf2 :D Orange box jau ir iepirkts...vēl tik nieka 13h jāgaida, kamēr dawnlods beigsies ;)

Teddy - Steama katalogā var nopirkt arī atsevišķi TF2...maksā nieka 29$, tobiš pitnāriks. ;)

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Godiigi sakot, juus mani esat tik drausmiigi sakaardinaajushi uz sho speeli, ka vnk visu laiku no galvas nepamet doma - JAANOPEERK... Uzskatu ka nonsteama jeegas speeleet ir nulle, tapeec man jautaajums vai atsevishkji viekalos,iznjemot steama, iegaadaaties vinju ir iespeejams? It kaa jau vareetu njemt to orange box, bet man nepiesaista HL2, ne portaals...

P.S. gign nedomaa atveert TF2 serveri? :rolleyes:

Edited: Max, man ir taada lieta ka man patiika aiziet uz veikalu, samaksaat mazliet vairaak, bet dabuut smuku kastiiti ar speeli cd-key utt. Lai atnaakot maajaas man nav jaagaida 13h lai tiktu pie speelees :thumbsup:

Caur mersy dabuuju outlawa ieluugumu, kaut gan torrenti nekad nav patikushi, velku orange boxu.. Viens pluss ir taada ka zinaashu vai man taa speelee vispaar velk, vai var normaali paspeeleet.. nevis skraidot lagodromaa, fanojot par speeli kura man nemaz nevelk :) Vieniigais par ko es pashlaik uztraucos ir - vai mans uuber 1.8 pavilks :rolleyes: Cs'a un css probleemas ar lagiem nav.. taa kaa ceru arii uz sho speeli

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

c/games/gamerx/team fotress 2/tf/screenshots.

un lūdzu Oddish vai kāds cits iedodiet adresi uz netgames, kur ir iztulkotas tās 15 lietas par tf2. bija dažas vietas, ko nesapratu.

EDIT: nu bāc, tad nevar izdomāt, kur tev varētu būt????????? 7gadīgs bērns saprastu.

pateikšu priekšā - D:\CONTRA TF2\tf\screenshots

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...