Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad tu novilksi iespējam ka tev neies!!

1.veids kā palaist ir...->

1. Kad spele nokačāta, atarhivejam(atrarojam), piemeram, uz desktop.

2. Ieejam atarhivetaja mapītē un spiežam ar labo taustiņu uz hl2.exe, tad send to desktop(create shortcut)

3.Tālāk ikonai, kas parādijās uz darbvirsmas(desktop) spiežam labo peles taustiņu un Properties > shortcut > un tur pie Target: teksta beigās vnk uzspiežat atstarpi un iekopejiet:

-steam -game tf

Spiežam OK un viss kārtībā!

4.Tagad var droši iet šaudīties utt...

2. -> http://lionz.gamerx.lv/temp/gamerx_tf2_v1....0.0.6_patch.exe

un kapā

Link to comment
Share on other sites

Bļin, vakar uzinstslēju jauno Gamerx sesto paču, viss gāja normāli, varēja serveriem ar sesto paču piekonektoties, a tagad nevienam pinībā nevar. Rāda "Failed to connect to server after 4 retries" :violent:

EDIT: iespējams tāpēc, ka gamerx izslēgts...

Edited by crushy
Link to comment
Share on other sites

spiegs>all B) tas ir psv vnk ar vinju. kas var buut labaaks, kā aizskriet ar spiegu aiz muguras diviem heavy+diviem mediķiem un visus četrus backstabot? ne ar vienu citu charu jūs nekad nenonesīsiet divus heavy, kurus healo mediķis. :)

par tēmu - tākā gamerx un 4id neiet, tad varētu technonet uzraut.

Link to comment
Share on other sites

B) tas ir psv vnk ar vinju. kas var buut labaaks, kā aizskriet ar spiegu aiz muguras diviem heavy+diviem mediķiem un visus četrus backstabot? ne ar vienu citu charu jūs nekad nenonesīsiet divus heavy, kurus healo mediķis. :)

par tēmu - tākā gamerx un 4id neiet, tad varētu technonet uzraut.

Skills + "awp" = -3 heavy -2 mediki un -2 solderi. visi galvaas.

a tur nevar taa ka kaads uzliek create server un visi piekonektejas un uzspele kadu mazu mapiti sava starpa?

Link to comment
Share on other sites

Es nevaru tev sigā saprast, kas tev ir domāts uz tā awp? Var redzēt, ka kkas ir zīmēts pa virsu, tākā kaut kādas bultas, vai kas.

nezinu es tur neko neesmu paartaisijis iznjemot izmeeru un pierakstiju uzrakstu "krisa" pashu ziimeejumu google atradu.

un tas nav awp, bet gan kkads parasts snaiperis , tapec jau kad rakstu tad rakstu nevis awp bet "awp" :)

es nezinu kursh man ir vis miiljaakais karahteris , patiik jau ar visiem, bet protams attieciigi teamplejaa jo vienam ar heavy bez medika nav tas patikamakais skraidiit.

par tf2.gign.lv macho ar odinju jau varetu pacinities un pasist wormu lai vinsh uzliek tf2 serveri vai aizstaaj csdmu :)

bet tad tochna vaidzetu steamed, jo ja butu non steamed tad tf2.gign.lv butu tads pats kads 4id un gamerx

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

:D

aa tas , es nezinu tie ir laikam domaati kkaadi vadi - kjipa kkads baigais snaiperis no kkadas baigaas specvieniibas :)

nu pats es tur neko neesmu ziimeejis klaat.

faak gribas aatraak riitdienu, kad vareshu kapaat stiimoto tf2 :)

ceru ka kaads odinsh vai kaads macho iemetiis kaada normaala zviedru, somu vai citas valsts servera ip kuraa juus speeleejat :)

P.S. godie tu to man vai traffikam? :D

laikam jau man - kapec nebutu godiigi? tas ir tas pats kas ar aarzemju stiimotajiem serveriem. tur tad jau arii nav godiigi, jo nestiimotie netiek iekshaa.

Tie kas maksaa tie var paspeeleet forshaak.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...