Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

Karoče viss ir beidzies nekāda organizēta spēlēšana vairs nenotiek!

Travian server 6

sācies 5.11.2007 @ 0700hrs (GTM+2)

Mūsu aliance:

http://s6.travian.com/allianz.php?aid=2 (jē pirmie tajā serverī)

Reģistrējies north-east reģionā un vari piedalīties.

par šo spēli lasam te un te

aliances noteikumus izlasam pašā spēlē un lai pieteiktos sūtam ingamePM kādam no tiem kuriem ir invite tiesības (aliances aprakstā redzams)

reku šeku mūsu situācija 05.11.07 @ 15:44hrs

post-6267-1194270298_thumb.jpg

original post old stuff

******************************************************************************

Tātad 5. novembrī restartējas s6.travian.com serveris, tas nozīme visi tur sāk no sākuma.

ir doma mums reģistrēties arī tur un spēlēt. protams s4.travian.com paliek un spēlējam arī tur.

2 novembrī sākas reģistrēšanās

reģistrējoties izvēlamies atrašanās vietu north-east, lai visi būtu kopā un varētu viens otram palīdzēt

es izveidošu aliansi un saaicināšu visus

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es gan laikam sākumā tik resus celšu. Taisīšu ciemu kādu man Techa iedeva :) Tikai teitonus ņemšu jo tas ir psc romiešiem 1.karavīrs maksā cik teitoņu 3. Kr4 es sacelšu normāli daudz resus un cranny, lai nevar mani apzagt un viss būs čikeniekā. āā un s4 es pat nezinu vai vēl spēlēšu.

Link to comment
Share on other sites

Tūlīt piereģistrēšos, izskatās diezgan jautri. :) cerams kad būs jautri..

EdItZ: Es tikko piereģistrējos, lūdzu neapzodziet mani, un esat laipni.

Nicks: quelydz

uuberstilīgEDITZ: Manas koordinātas 16|287

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Juus neko nevaresiet samainiit , juus sametis pa north-east , bet taa kaa mes pirmie pierigistresiemies mes buuusim tuvak centrak , kaa ari busiim tuvaak viens otram , jo velak pieregistresies , jo talak tu iespejams atradisies south-east no centra.

Tak6to get ready.

Link to comment
Share on other sites

Tad , kad es meiginaju krievu serveri speleet , servers bija atverts jau 07:00 , peec krievu laika (viniem bija jau 08:00) - bet taa kaa sis ir .com servers tad vainu vini nems pec amerikanu laika vai ari peec anglu laika. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Buus UTC laiks, tas nozimee 3 h atpakal :thumbsup: Kados 3 naktii avretu restart buut. Es iemetu veel topiku muusu alianses 4 serverii, lai parejie arii skrien :D Jimmy pamet nah to 3 serveri, pizdec ar brachkaam nevari paspeleet :thumbsup: Un jautajums ar kaadu rasi spelejam ??? RAndom vai tomer labaak organizeeti, un vajag arii kaut kadu minimao taktiku.... MAns plans sakkt pa druskai galvenais ir izdivot pirmaas dienas, un pa druskai uzbrukt. Noteikti tie alianses memberi, kas buus vienaa7x7 laucnjaam, tiem buus javienojaas, kurus aiztik, lai vieglaak nonest :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...